Přehled katalogu
- 2,864 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 50% S fotografiemi
Nalezeno 2864 výsledků
Procházejte restaurace ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,864 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 940,283 recenzí a hodnocení.
“Velmi prijemne prekvapeni na prochazce z Hyskova do Nizboru! Krasne bistro z lode, perfektni prostredi, muzete posedet pod stinem stromu a prekvapive velmi kvalitni jidlo, u me zvitezil Chilli hotdog, spicka. A jde platit QR kodem, super”
“Nejlepší kebab ve městě a navíc s velmi milým a vždy dobře naladěným panem majitelem.”
“Bistro bylo velkým překvapením. Dobré jídlo, výběr jak v restauraci, milá obsluha. Pivo a limonáda na čepu. Výborná káva. Pěkné sociální zařízení na stánek u parkoviště. Doporučuji se zastavit, každé jídlo vypadalo skvěle.”
“příjemná a pohodová obsluha dle mě super na akci s kamarady i posezení ve dvou v intimču”
“Super umístění přímo u hlavní pláže, dostatek místa k posezení, čisté prostředí. Naprosto skvělá obsluha, pána to baví a je to vidět. Minule jsem měl grilovaný hermelín, dnes jsem si dal šťavnatou měkkou krkovici na grilu a pokaždé jsem maximálně spokojený. Díky čisté vodě na koupání, výbornému jídlu a pivu, jsem častým návštěvníkem a místo proto mohu jen doporučit.”
“Sympatická vesnická hospůdka. Vždy rádi zavítáme.”
“Služba není rušivá - to je rarita.”
“Výborné jídlo a skvělá atmosféra :)”
“Pokud budete v kempu, který je v blízkosti a nebo pojedete kolem, určitě se tady zastavte. Návštěva 2 dny po sobě. První den burger, druhý den steak a obojí byla naprostá fantazie. K tomu navíc mila obsluha a skvělý přístup pana kuchaře.”
“Super obsluha, skvělě pivo a výborně jídlo. Ja měl grilovaný hermelín s čerstvým zeleninovým salátem a zálivkou. K sýru se podává brusinkový dip. Fotku jsem sice nepořidil, protože jsem to dříve snědl, ale vždy se tam rád vracím. To musíte zažít!”
“Do Naruby jsme vyrazili z Pardubic a rozhodně to stálo za to. Skvělé jídlo, milá obsluha, krásné prostředí. A ty zákusky? Tak o těch si budeme povídat ještě dlouho. Určitě zase vyrazíme.”
“Lepší těstoviny jsem v životě neměl (Penne Milanese). Jen ve Vapinu mají podobný koncept, ale stojí 2x tolik. Tady si za super cenu nadělíte parádní gastro zážitek.”
“Konečně je v Čáslavi pěkné místo na snídani a brunch! Navštívila jsem v dnešní upršený den (mimochodem chytla jsem poslední volný stůl, to mě v pondělí dopoledne docela překvapilo, na druhou stranu je skvělé, že se o bistru ví a je navštěvované), dala jsem si kafe a jogurt s granolou a hned byl můj den lepší. Až zase budu mít cestu do Čáslavi, ráda zavítám.”
“Naprosta pecka!!! Odmyslete si prostredi, na tom jeste pan kuchar/majitel/cisnik zapracuje, je tam chvilku a zacina… jdete proste za jidlem, ktere je naprosto fantasticke!!! Vyborna pizza, perfektni testoviny. Spoustu veci si dela sam, a vsechno je o 100% lepsi nez by clovek vubec ocekaval. Byli jsme tam s kamarady 2 vecery za sebou a vyzkouseli nekolik pizz i testovin, pri drobne poznamce, odskocil a udelal nam uplne cestve, fantasticke pesto. pri nejblizsi ceste timto smerem urcite zase zajdeme. Bez predsudku k prostredi, si zajdete uzit opravdu vyborne jidlo! Majitel je velmi prijemny pan, ktereho prace bavi a je to poznat na vsem co dela!”
“zdravím, za mě nejlepší burger který sem kdy jedl, zelenina naprosto čerstvá a samotné maso velice šťavnaté. Obsluha naprosto super! jedu odsud dobre najezen a s velice dobrou náladou všem doporucuji”
“Milý a vstřícný personál, chodíme sem nakupovat opakovaně, dělají výborné obložené talíře a mají spoustu dalších chutných lahůdek a zákusků. Opravdu doporučuji!”
“Naprostá rarita v dnešní době, kouzelná atmosféra, skvělé pivo a milá obsluha. Zamiloval jsem se a těším se na příští návštěvu.”
“Včerejší posezení se neslo ve vánočním duchu. Začalo hraním a zpíváním koled na náměstí v Úvalech a přemístěním se do hezkého prostředí místa ESPERANZA. Posezení bylo spíše komorní, o to více uvolněné, srdečné a báječné. K milé společnosti bylo dobré jídlo i pití. Děkuji za fantastickou atmosféru.”
“Sakra tohle bylo skvělý! Škvarkoun i smash burger jsou jedny z nejlepších co jsem jedla. Rozhodně doporučuju si sem zajet, ať už to máte kousek, nebo daleko...stojí to za to!”
“Měli jsme velký hlad a hledali jsme kebab ve Slaným tak jsme našli jsme tenhle Maso tortilla omáčky výborný ,obsluha Hrozně příjemný pán srandovní úžasné chování tesime se priste!”
“Vynikající jídlo, obrovské porce, skvělá a vstřícná obsluha a lidové ceny. Škoda, že jsme až ze Šluknova, chodili bychom denně. Děkujeme.”
“Náhodou jsme procházeli kolem trucku na FORCARAVAN. Jelikož jsme se před pár týdny vrátili z Thajska, kde jsme byli již několikrát, tak jsme ze zvědavosti ochutnali. Musím říct, že toto je opravdové Thajské jídlo a ne si na něj pouze hraje. Za mě mnohem chutnější než v klasickém "Modrém zubu" a ten máme rádi. Paráda, díky za skvělou a hlavně opravdu autentickou kuchyni. Držíme palce ať to frčí a hlavně vaří:)”
“Menší restaurace s kouzlem a rodinou atmosférou, která stojí za návštěvu. Velmi přátelska a rychlá obsluha. Parkoviště poblíž. Jídlo parádní a za rozumné ceny. Berou i platební karty.”
“⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ „Velice příjemná a milá obsluha, která se o zákazníka opravdu stará. Kebab byl naprosto báječný – čerstvý, šťavnatý a výborně dochucený. Určitě se sem rád znovu vrátím. Doporučuji všem, kdo mají chuť na poctivý a chutný kebab!“”
“Moc milá obsluha, chutné jídlo, otevřená kuchyně ☺️vždy jsme tu spokojeni”
“Luxusní zážitek, naprosto skvělá kuchyně a fantastické maso Doporučuji!”
“Jednoznačně nejlepší kavárna v Brandýse a blízkém okolí. Velmi milá obsluha a bezchybné jídlo. Sněhová roláda je naprosto geniální.”
“Velmi kvalitní restaurace se skvělou milou a usměvavou obsluhou a skvostnou kuchyní. Za mě naprostá dokonalost”
“Naprostá pecka, byli jsme tam na doporučení kamaráda, a mohu říct ze to byl opravdu zážitek. Uz pri vstupu na vás čeká usmívajíci obsluha, z které vyzařuje pozitivní energie. Jídlo bylo úžasné, výborně dochucené, a porce byly víc než dostačující. Jídlo nádherně naservírované, a chuťově vyvážené. Mohu jen doporučit. Už koukám do kalendáře kdy mam cestu na Dobříš”
“Skvělé jídlo, drinky i příjemná obsluha. Rozhodně stojí za to tuto restauraci navštívit. Všechno co jsme ochutnaly bylo vynikající.”