Přehled katalogu
- 128 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 79% S recenzemi
- 23% S fotografiemi
Nalezeno 128 výsledků
Procházejte porodnictví ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 128 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 2,152 recenzí a hodnocení.
“Jsem s panem doktorem taky velmi spokojena. Jakkykoliv problem semnou resil, vse rika na rovinu.”
“S manželem jsme byli u Jitky na předporodním kurzu a byli jsme moc spokojeni. Jitka je bezva ženská. Kurz byl zejména o tom, jak porodit přirozeně, ale zároveň Jitky přístup byl velmi rozumný a racionální. Bylo to velmi přínosné i pro manžela. Na kurzu panovala příjemná atmosféra a určitě bych Jitku doporučila dál :)”
“Profesionální přístup, moderně vybavená ordinace, příjemná pani sestřička. Doporučuji pána doktora Pleváka.”
“Děkuji paní lékařce za její ochotu přívětivost,, laskavý přístup”
“Jana je uplny andel. Byla mi uzasnou oporou a pruvodkyni pri porodu a behem sestinedeli. Pri navsteve v sestinedeli nam vse jasne a srozumitelne vysvetlila, ukazala a hlavne dodala pocit klidu a porozumeni. Jana se bude s laskou venovat nejen Vam, ale take Vasemu miminku. Je videt, ze svou praci miluje. Jano, moc za vse dekujeme! ❤️”
“Pan doktor Baca je nas generacni doktor. Chodila k nemu moje tchyne, chodim k nemu ja skoro 40 let i moje dcera, nez odjela do zahranici. Naprosta spokojenost. Profesionalita na vysoke urovni”
“K panu doktoru Pohlovi chodim pres 20 let. Stoji mi za to dojizdet za nim z Prahy. Je to vynikajici, peclivy, vtipny a velmi mily lekar. Sestricka na recepci by mohla byt aspon malinko prijemna. Ale pan doktor mi za to stoji. Muzu jen doporucit.”
“Jsem naprosto spokojený. Prostředí i personál na 1*”
“S prací a přístupem pana doktora Dmytro Panchyshyna a sestry Inessy jsem velmi spokojená.Jsou velice milí a vstřícní.”
“Mohu jen doporučit. Pan doktor a sestřička naprosto úžasní.”
“Výborný gynekolog, který nic nepodcení. Jsem ráda, že jsem jeho klientkou. Více takových zdravotníků! 5*”
“Úžasná pani doktorka. Skvělý přístup.”
“Pan doktor Sága je velmi pečlivý a důkladný. Celé těhotenství jsem byla pravidelně a pečlivě sledovaná a radši udělal vyšetření navíc, než aby něco zanedbal. Sestra vždy velice milá a ochotná. Děkuji ordinaci za péči a vždy se ráda vracím.”
“Zatím můžu jen pochválit, zatím byla jen jedna návštěva na potvrzení těhotenství. Sestřička je moc milá. Jelikož je to mě první těhotenství, tak jsem tam 2 krát volala, ani jednou nebyla nepříjemná že otravuju, a naopak mne uklidnila, že tě příznaky jsou naprosto v pořádku...Doufám že i zbytek těhotenství bude probíhat s takhle milým personálem. Pan doktor byl taky milý, všechno vysvětlil srozumitelným pro mně jazykem. Už jsem na konci těhotenství, a můžu říct jen pochvalu....pan doktor za mne Top”
“Obrovská spokojenost vřele doporučuji.Pani doktorka Jarošová.”
“V lékárně jsem neměla žádný problém”
“Edit: 08/2025 Před týdnem jsem opět v hořovické porodnici přivedla na svět druhou dcerku a musím říct, že jsem se utvrdila v názoru, že lepší porodnici jsem si nemohla přát. Co se týká oddělení šestinedělí, tak ani tady nemohu říct nic špatného. Skvělý a milý přístup lékařů, sestřiček, sanitářek a dul. Oceňuji i zlepšení stravy a možnost využití snack baru 24/7. Jediné co bych vytkla jsou odlišné názory ohledně kojení. Po návštěvě nemocniční duly jsem opravdu cítila empatii a skvělou podporu, kterou ženy po porodu tak moc potřebuji, bohužel druhy den mě navštívila LP, která měla úplně odlišné rady (troufám si říct zastaralé) a informace na mě doslova "chrlila". Duly a LP by měly držet při sobě a poskytovat maminkám stejné informace dostatečně šetrně. Každopádně moje velké díky a uznání patří všem lékařům, porodním asistentkám, paní primářce na odd 6N a celému týmu profesionálů, kteří pečují o maminky a miminka. Je vidět, že svou práci děláte srdcem. Děkuji! 09/2021 Porodnice nezklamala. Skvělý přístup lékařů (již při poradnách) a porodních asistentek. Během porodu jsem byla o všem informována a všichni na mě byli moc hodní a empatie jim nechyběla. Totéž oddělení šestinedělí. Nemohu říct nic špatného. Žádný nepříjemný personál nebo protivné sestřičky. Jsem moc ráda, že jsem zvolila právě Hořovice a všem patří velké díky!”
“Recenzi dávám na základě vlastní zkušenosti. Po TEP kolenního kloubu jsem strávil na RHB 3 týdny a byl jsem maximálně spokojen. Mohu porovnávat, neb před rokem jsem byl po stejné operaci na RHB v jiném zařízení.”
“Super pristup, ochotny a peclivy doktor a mila sestra!”
“Konečně lékař, kterého vaše zdraví opravdu zajímá. Profesionalita, preciznost. Velká spokojenost!”
“Moc děkujeme panu doktorovi Rapsovi za jeho péči a pomoc najít cestu k vytouženému miminku. Pan doktor má lidský přístup a hlavně je bez předsudků a díky němu jsme dnes už kompletní rodina. Kristýna & Veronika & Tobiášek”
“Já jsem s panem doktorem byla velmi spokojená, velmi mě zasáhlo že zemřel. Doufám že jeho nástupce bude taky dobrý jako on.”
“Mohu jen doporučit. Velmi příjemný přístup.”
“Vynikající paní doktorka,věci řeší individuálně a vše vysvětlí.”
“Pan doktor je velmi příjemný člověk, pečlivý lékař.”