Přehled katalogu
- 1,345 Firmy celkem
- 3.5 Průměrné hodnocení
- 77% S recenzemi
- 48% S fotografiemi
Nalezeno 1345 výsledků
Procházejte nábytek ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,345 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 3.5/5 na základě 140,856 recenzí a hodnocení.
“Dnes jsem navštívila tuto kavárničku na náměstí a mohu jen doporučit. Především mě potěšila brzká otvírací doba v sobotní den a dále pak snídaně na vidličku, která byla famózní. Můžete si vybrat z několika variant. Pestrý výběr dortíků, kávy, pečeného čaje. Obsluha byla také moc milá, ochotná a vstřícná. Určitě zavítejte.”
“Výborný přehledný e-shop a ještě lepší majitel. Výborná komunikace i kvalita. Matrace jsme objednali ve středu a po mé otázce jestli dojedou už v pátek, nám majitel hned volal, že nám je osobně doveze, protože zrovna jede do Prahy. Opravdu mohu jen doporučit.”
“Můžu určitě doporučit. Dlouho jsme vybírali kuchyň. Až tady jsme si vybrali. Poradili a hlavně mají fakt skvělý ceny. A co slibují to splní. Skvělý mockrát děkujem.”
“Sháněli jsme pro vnučku koberec a pořídili....odcházeli jsme spokojeni....”
“Vždy jsem zde našla, co jsem hledala. Pokud neměli skladem, objednali. Dobrý servis, obsluha příjemná. Pomohou, poradí. I po letech jsem stále spoko. I po další 2 letech sem chodím nakupovat, čistící chemie na koupelny, baterie, atd. ..”
“Skvěle provedená práce kuchyně na míru, perfektní jednání, vstřícnost. Objednavali jsme také postel na míru a koupili jsme si i pohovku a se vším jsme nadmíru spokojení.”
“Již třetí kvalitně realizovaná zakázka dodávky a montáže vestavěné skříně formou Apokork v našem bytě. Příkladný a profesionální jednání ze strany zaměstnanců Ing. Valka (příprava) a pánů Pospíšila a Klemáka (realizace na místě). Kéž by takhle postupovala každá firma.”
“Milá obsluha, vždy pomohou, poradí. A ceny? Moudrý člověk má mnoho možností, jak si ceny porovnat. Ceny jsou podle katalogu a navíc u produktu, co jsme koupili, byla cena stejná jako v e-shopech - nejlevnější, což mne překvapilo. Beru jako logické, že zboží v prodejnách je dražší než v e-shopech a je na každém, zda nakoupí v kamenném obchodě a dostane další servis nebo v e-shopu možná levněji s rizikem, pokud není ostražitý, že si "naběhne".”
“Kvalitní český nábytek. Doporučuji.”
“Ochotnejsiho a milejsiho pana prodavače jsem nezažila, ochotně nam vše vysvětlit, udělal si na nás čas, zde si váží zákazníka.”
“Děkujeme, jako vždy milé přivítání a řešení vašeho přání. Vždy dobrá zkušenost. Vřele doporučuji, vyplatí se popojet až sem. Vondráčkovi”
“Mohu jen doporučit,profesionalni přístup,super jednání!!!”
“Velký výběr nábytku, dobré ceny a příjemné jednání.”
“S obchodem MADAKO mám opravdu výbornou zkušenost. Všichni byli moc milí a trpěliví, pomohli mi se vším a vše jsme zvládli vybrat online, což mi ušetřilo spoustu času. Velmi oceňuji čas, který věnovali kompletaci objednávky. Moc si vážím jejich přístupu a určitě je doporučuji dál!”
“Krásné věcičky má paní.... Ty vůně andělské.... Wau”
“Už podruhé se mi stalo, že mi prodavačka ne zrovna příjemně řekla, že nemá drobné. Asi mám smůlu na jednu a tu samou prodavačku. Prostředí hezké, ale personál tedy konkrétně jedna prodavačka hrozná. Takže si připravte drobné, ať nedostanete vynadáno jako já”
“Za mně naprosto super, sice si člověk musí hlídat kvalitu některých produktů. Ale sežene zde levněji většinu věcí do domácnosti než u konkurence.”
“Ochotny personal, pekny vyber, ceny nizsi nez v prodejnach blize centru”
“Široký sortiment, dobré ceny. Je zde možno rovnou nakoupit nebo si vyzvednout objednané zboží z eshopu. Hodně položek mají přímo na prodejně ihned k odnesení. Byl jsem spokojen.”
“Zajdu tam občas s konkrétním požadavkem, nikdy neodejdu s prázdnou, ale většinou s něčím úžasným, úplně jiným než byla původní představa.”
“Také mohu doporučit. Paní Kamila je nejen sympatická, ale neuvěřitelně šikovná a rychlá. Má velký výběr látek, dovede poradit. Ušila mi i krásné závěsy a polštáře, pomohla mi sladit barvy. Opravdu vřele doporučuji!!!!!! Určitě neuděláte chybu, když se na ní obrátíte.”
“Skvělý výběr za příznivé ceny. Mnoho domácích spotřebičů a zahradního vybavení mám odtud. Drogerii ve větším objemu jezdíme nakupovat též sem. Za mě spokojenost.”
“Skvělé a kvalitní výrobky, milí zaměstnanci. Musím vyzdvihnout jejich bifido-acidofilní mléko. Je to skvělý pomocník při vedlejších účincích chemoterapie.”
“Dnes jsem byla vybírat stromek na Vánoce a byla jsem velmi nadšená z obsluhy. Kluci,kteří mi pomáhali byli moc ochotni a trpěliví. Byla radost tam nakupovat. Jolana Nováková”
“⭐ Perfektní zákaznický servis! Dnes (kolem 17:00) jsem byl obsloužen pánem s vousy v oddělení železářství. Byl extrémně profesionální, nápomocný a velmi příjemný. Absolutní TOP servis a ochota. Velké díky, Hornbach!”
“Super krámek,super přístup,super obsluha a pomoc. Měli vše,co jsme potrebovali koupit do školy na výtvarku a mnoho mnoho dalších věcí.... doporučuji :)”
“Asi nej starozitnosti, co jsem kde videl. Krasny vyber...”
“Moc příjemný obchůdek. Mají brzy ráno otevřeno...hlavně pro školáky. Koupím tam vždycky vše co potřebuji z papírenského zboží i látkové malované tašky. Součástí je i hračkářství kde se také sežene vše. Co nemají...objednají. Ochotný a přijemný personál.”
“Úžasný přístup obsluhy. Pán byl velice milý a ochotný. Koupil jsem si použitou židli HM-Mirra. Židle mi dorazila na adresu přes společnost: Toptrans židle byla přikurtovaná takže se s ní nemůže po cestě nic stát. Doprava stála +-900Kč ale židle byla pouze za 3600Kč. Jak vidíte židle je fakt krásná jenom u tich koleček to je to trošku bez laku nebo jak to říct ale toho si stejně nikdo nevšimne. Když budu mít náladu tak si to nabarvím a udělám si tam nějaký obrázky z her. Jsem moc spokojený firmu doporučuju všem ! Určitě o ni řeknu i u nás v práci protože nám se tam židle rozpadají.”
“Pokud hledáte kvalitní postele a matrace, na kterých se vyspíte jako na obláčku, nevahejte. Ložnici od Jelínka mate na celý život. V showroomu ochotný a velice příjemný mladý muž, trpělivě nám pomohl vybrat, nic nevnucoval, jen nevtíravě a hlavně dobře radil. Kéž by to tak fungovalo všude.”