P & P GynCare s.r.o.
“Škoda, že jsem nevěděla dřív, že mám pana doktora Pleváka za rohem od práce. Chodila by k němu už dávno. Pan doktor je moc hodný, vstřícný, vtipný a profík. Je moc fajn přijít k lékaři, kde je dobrá nálada, hned z člověka opadnou obavy a stud. Sestřička také skvělá :-) Ordinace čistá a hezky vybavená. A za tohle si člověk rád připlatí. Je to divné psát u gynekologie, ale těším se na další návštěvu. Jako velký bonus beru on-line objednání.”