Přehled katalogu
- 461 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 72% S fotografiemi
Nalezeno 461 výsledků
Procházejte čínská restaurace ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 461 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 237,022 recenzí a hodnocení.
“objednala jsem si odsud sushi, které bylo naprosto vynikající. překvapila mě variace chutí a široká nabídka, která mi opravdu zařídila chutnou večeři. co musím ještě zdůraznit je čerstvost potravin. losos i avokádo opravdu vynikalo svou chutí. děkuji, určite zde nejím naposled.”
“Super jídlo z kvalitních surovin, vařené s láskou, příjemná atmosféra, nejlepší pub v Buštěhrad.”
“Úžasná pizza kousek od poděbradského nadraží! Rychlá a milá obsluha, ceny OK. Jediná nevýhoda pro přespolní a zrovna pokud není hezky je, že tu je jen symbolické posezení. Určitě nebudu přehánět že to jedna z NEJ pizz v ČR! S radostí moc doporučuji a rád se vrátím!”
“Super. Jidlo vařené s laskou, domácí vlídná atmosféra.”
“V restauraci na zámku jsme se stavili na oběd a nelitovali jsme. Jídlo bylo dobře dochucené, porce akorát, obsluha příjemná a prostředí zámku hezké.”
“Je to tu super! Zdejší cukrárna tu existuje po většinu mého života. Byla jsem spokojená jako malá, jsem tu spokojená i teď. Stejně tak jsou spokojení i další lidé v mém okolí. Co si pamatuju, sladkosti byly vždy dobré za výhodnou cenu a dnešní párek v rohlíku a víno jsou taktéž prvotřídní. Obsluha fajn, samí milí lidé a jeden z nich je náš starosta, kterej je bezva člověk už od pohledu. Doporučuji zdejší cukrárnu všem! ❤️”
“Svíčková luxusní. Prostředí velmi útulné. Vytknu jen levandulovou horkou limonádu, za mě neoslovila, spíš horká voda a kafe, které bylo téměř studené. Ale rozhodně to neubírá na kvalitě a spokojenosti.”
“Kousek Itálie na kraji Prahy. Jsem rad, ze jsem si mohl v tomto malém zázraku oprášit italštinu. Velmi profesionální a milý italsky personal.”
“Dnes jsme do Gabi café zavítali na doporučení kamarádů poprvé. Neuvěřitelně příjemná a milá obsluha, jídlo bylo naprosto vynikající. Totéž platí pro výběr ,kvalitu a chuť kávy. Určitě se sem budeme rádi vracet♥️”
“malý klenot. v této oblasti, pokud hledáte oběd nebo snídani vhodnou pro děti.”
“Pro mě Jiná káva bude prostě vždycky jiná. ❤️ Přes všechny své mouchy... Nutno říct, že nejsem nezaujatá. Prima kultura, které je v Berouně jak šafránu, příjemné vege jídlo a přes odpoledne ideální klidné místo, kam zajít posedět s kamarádkou, s dětmi, s pracovním notebookem... A smysl za tím vším.”
“Příjemná rodinná hospůdka, milá obsluha, výborné domácí jídlo, ceny fajn.”
“Jeli jsme kolem, takže jsme sem zavítali spíše náhodou, každopádně jsme byli spokojení. Dali jsme si burger z poledního menu - obsluha dokonce vyhověla i s bezlepkovou verzí burgeru bez bulky a upozornila na stopové množství lepku v hranolkách. :) Míst k sezení je tu hodně. Pivo nemohu posoudit neb jsme ho neměli.”
“Vevnitř bylo trochu šero, jídelní lístek jsem bez brýlí stěží přečetla. Nicméně prostředí jinak pěkné. Co se týče jídla, byli jsme tam ve středně velké společnosti, takže jsem ochutnala více jídel. Zeleninová polévka byla luxusní a velmi sytá, syn pak už skoro nedal druhé jídlo. Když jsme u syna, ten si objednal hranolky a Indové umí i hranolky nějak lépe, kečup k nim samozřejmost i když trochu zbytečnost, když máte curry. Chicken curry velmi dobré a na jednu papričku opravdu lehounce pikantní - jednu papričku dají i lehce trénované děti. Chicken madras úplná pohádka, pohladilo mě to na jazyku. Lamb Vindaloo jsem se trochu bála, to by asi mělo být ostřejší, ale přišlo mi jen o kousek pálivější než ty naše jednopaprikové.Dcerka je krevetová fanynka a nejdřív se bála té omáčky, ale pak ani nechtěla dát ochutnat. Porce poměrně velké - odpovídající ceně, pro jedlíka akorát. Jídlo podávají v kastrolcích se svíčkou pod, aby to zůstávalo teplé, které sice vypdají malinké, ale zdání klame. Já si nechala zbytek zabalit a měla z toho ještě večeři a druhý den oběd (rýži jsem si uvařila navíc - viz dále). Naan klasický i česnekový byl moc dobrý a krásně křupavý. Jen ten česnekový bych asi nevolila ke všem jídlům, ten by byl dobrý jako předkrm nebo samotný mezichod. Rýži asi umí Indové všude, tady dokonce prodávali opravdovou premiovou basmati, ne to co najdete běžně v obchodech a s basmati má málo společného. Tak jsem si ji tam rovnou koupila a druhý den uvařila k zabaleným zbytkům. Personál byl velmi milý a příjemný, dobře se starali o naši spokojenost. Vzhledem k šeru jsem fotky nepořizovala.”
“Byli jsme na kávě a útulno, chutně a příjemná obsluha. Těšíme se na další návštěvu.”
“Ačkoliv jídlo jen sebou, uvařené v top kvalitě, obsluha vstřícná, milá a komunikativní. Jídlo vegetariánské, chutné a po výživové stránce vždy vyvážené.”
“Byl jsem zde poprvé atmosféra byla fajn. Obsluha se starala celkově to na nás s přítelkyni působilo dobře a na jídle jsme si pochutnali. Nakonec jsme si zahráli i šipky který jsme neměli v plánu.”
“Tak tady to je povinná zastávka pro všechny šotouše. Vše zde má svůj smysl. Jídlo bylo výborné. Atmosféra skvělá. Co určitě doporučuji to je rezervace předem, jinak , pro obrovský zájem, není moc šance. Rozhodně se chystám příští rok objednat si ubytování ve vagónech. Tomáši Hanáku gratulace . Je to tady děláno srdcem.”
“Velmi příjemná obsluha a snaha doporučit to správné a chutné podle chuti. Hezké zpracování restaurace a burgery top! Byl jsem v Praze x let zpátky a zde jsem se opět dobře najedl a byl jsem spokojený. Vřele doporučuji”
“Moderní pivovarská restaurace s výborným jídlem, milou ochotnou obsluhou, která dobře poradí s výběrem jídla, ale i piva, které zde vaří. Dobrá piva, spodně i svrchně kvašená, čepovaná i lahvová. Rád mohu doporučit návštěvu této restaurace.”
“Vždy moc.dobre jidlo velké porce čisté prostředi a ochota když si date kapsalon tak je strašné moc dobry pro1 osobu porce převeliká..děkuji moc Kluci Morisáci”
“Restaurace v Italském střihu. Profesionální obsluha. Jídla byla naprosto famózní. V okamžik kdy začnete jíst už nikdy nechcete přestat.”
“Tip na skvělou snídani. Vejce benedikt se šunkou, podtržené skvělou holandskou omáčkou a jako bonus fresh salát s ředkvičkou. Nemá chybu, vyzkoušejte.”
“Výborné jídlo, příjemné prostředí.”
“Paráda! Rychlé občerstvení, kousek dobré pizzy, točené pivo a milá obsluha. Navíc možnost posedět venku. Přesně to jsem potřeboval, protože za 20 minut mi odjížděl autobus směrem na Jirny.”
“Pizza byla výborná! Určitě doporučuji.”
“Hezká útulná kavárna díky nerušivému interiéru a krbu,kde celkem rychle zapomenete, že jste u silnice . Není to žádná studená strohá a prosvětlená moderna.Hned u vstupu se nachází bar i se širokým výběrem hezky vypadajících zákusků a dokonce perníčků s motivy místního hradu. Bohužel bylo plno,ale nechtělo se mě odejít úplně s nepořízenou a kafe s sebou do kelímku neuznávám. To je ale můj osobní problém. Dal jsem tedy rebelsky na stojáka u pultu alespoň espresso a chuťově velice dobrý. Příště si najdu klidnější termín návštěvy než o advent. Obsluha s úsměvem i přesto, že měli plno a fofr jak jsem psal”
“Měli jsme maxi kebab (maso navíc)a naprostá pecka! Obří tortila, maso skvělé, zelenina čerstvá. Naprostá spokojenost.”
“Na našich cestách po republice objevujeme nová místa a rádi bychom tuto restauraci všem doporučili, příjemné, stylove a praktické. I když jsme přijeli až později po poledni, hladoví jsme neodešli. Obsluha velmi příjemná a ceny příznivé.”