Přehled katalogu
- 461 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 72% S fotografiemi
Nalezeno 461 výsledků
Procházejte čínská restaurace ve Středočeském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 461 výsledků ve Středočeském kraji. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 237,022 recenzí a hodnocení.
“Příjemný, čistý a hezký kemp s parádním barem a sympatickou obsluhou. Kemp je hned vedle vody s vlastní pláží a možností vykoupání se v malé hloubce na velkém prostředí. Je to tedy vhodné i pro rodiny s malými dětmi.”
“Laciné a dobré jídlo, příjemná a rychlá obsluha.”
“Vše ok. Příjemná obsluha. Dobré jídlo. Velké porce. Cena přijatelná.”
“Pivovar s výhledem na rybník a na náves. Často mění jídelní lístek, jídla vždy chutná. Jsme tu po několikáté, snad kromě léta, kdy tu měli brigádníky, je obsluha milá a rychlá.Jsme tu vždy spokojení”
“Obsluha moc fajn. Zejména paní Šárka a pan Váša jsou tak milí a populární, že i já si pamatuji jejich jména! :) S nikým z obsluhy jsem nikdy neměl potíže, všichni mi byli velmi nápomocní, chodím sem často a rád. Jedině by bylo dobré mít v nabídce víc vegetariánských jídel, protože není pravda že "poctivé jídlo" musí být z masa a víme, že nejen vegetariáni jedí bezmasá jídla. A dobré vegetariánské jídlo v nabídce určitě není smažák a/nebo sladký dezert. Je nás docela dost, tak se nepřipravujte o peníze a reputaci, buďte moderní a cool!”
“Jestli někam na kebab, tak právě sem :) Výborná jídla za lidovější ceny. Pánové usměvaví a zkrátka a jednoduše borci. Velký výběr a rychlé pořízení. Tady není vůbec co řešit :)”
“Příjemné prostředí, rychlá obsluha a hlavně vynikající kuchyně.”
“Dobré jídlo za dobré ceny příjemná obsluha, pěkné prostředí”
“Užily jsme si krásný výlet na Okoř, který jsme zakončili obědem v Bisto Okoř. Příjemně mě překvapilo pěkné dětské hřiště, samoobslužný kolotoč, malý nafukovací hrad, suchý bazének s míčky, houpačky, prolézačky. Byli jsme v pracovní den, takže klid, prázdné parkoviště, žádné čekání. Jídlo průměrné, klasické bistro. Jediné zdravější jídlo na lístku je salát a ten zrovna neměli. Mají i zmrzlinu. Posezení ve stínu slunečníků.”
“Těstoviny (tagliatelle ai funghi), tomatová polévka, pizza chléb s česnekovým máslem. Vše chutné, příjemná atmosféra i obsluha, miska s vodou pro psa samozřejností. Dobře fungující podnik!”
“Dnes objednávka domů: 2x pizza, žebra BBQ, omáčky a chlebíky s máslíčkama - vynikající to bylo vše! Děkuji :)”
“Rozhodně tu nejsme naposled! Měli jsme poměrně problém vybrat si z jídelního lístku, vše vypadá skvěle a nevěděli jsme, co dříve chceme ochutnat. Slečna z obsluhy byla naprosto perfektní se vším poradila a vše vysvětlila! A v kuchyni dělají zázraky! Zkusili jsme zatím jen burger , a upřímně? Přistála nám na talíři takhle bomba! Za mě je 5* málo. Už teď se těšíme na další návštěvu!”
“Vyzkoušeli jsme dnes rozvoz, vše proběhlo skvěle, rychlé dodání. Jídlo vynikající! Určitě nebylo objednáno naposledy.”
“Moc příjemná asijská restaurace. Jde vidět, že se dnes už zakládá také na designu a člověk se zde cítí opravdu příjemně. Všímavá a velmi rychlá obsluha, obsáhlé menu, kde si musí vybrat snad každý. Jídlo bylo poměrně rychle na stole a opravdu bylo výborné. Sushi jak standardní, tak smažené, oboje čerstvé a velmi chutné, navíc krásně servírované. Víme, kam v Benešově příště zajít!”
“Moc dobrá pizza, rychle udělaná na počkání :)”
“S kucíma po vostrým tréninku jsme měli hlad na pořádnou chálku a zavolali jsme místním klukům opálenejm, jestli nám neudělaj večeři pro celý tým. Za 20 minut to bylo ready. Extra dávka proteinu v ceně. Doporučuju.”
“Výborný kebab, určitě nejlepší v Čáslavi! O víkendu jsme se dokonce stavili 2x a vše bylo super, velká porce, křupavá zelenina a hovězí kebab- mňam. Těšíme se, až pojedeme zase na chalupu kolem a určitě se stavíme. Obsluhovala nás jeden den paní, milá a usměvavá. Druhý den pán, příjemná obsluha, není nic co bych mohla kritizovat.”
“Klasické vietnamské jídlo a moc dobré. Rád zajdu znova.”
“Tortilla kebab o něco menší, než jsem zvyklý. Jinak dobrý.”
“Výborný jidlo objednávali jsme po několikáté s přítelem a i osobně jsme tam byly a vše úplně na jedničku . Mate velkou pochvalu . Děkujeme určitě doporučuji !!!!! Za málo peněz velká porce a k tomu výborný jídlo !!!!”
“Přijeli jsme na dovolenou do Francie. Vaše jídlo bylo s rodinou vynikající a moc nám chutnalo. Přála bych si, aby Francie měla jídlo jako vy. Moc vám děkuji za všechno. Vaše služby jsou špičkové.”
“Vynikající kuchyně! Veliký výběr jídel, platba kartou samozřejmostí. Milý personál, čisté prostředí. Velmi rád se vrátím. Doporučuji”
“výbornej párek v rohlíku, spíš super rozpečená bageta a Unětický pivo, moc příjemný místo u řeky, hřiště pro děti, klouzačka”
“Super místo k odpočinku i koupání s občerstvením a velkým hřištěm pro děti”
“Krásny příjemný podvečer na zahrádce, ceny skvělé. Obsluha na 1*. Pizza vynikající. Nemáme co vytknout. Vše bylo perfektní.”
“Při přečtení recenzí jsem váhala, zda jídlo zkusit či ne. Zkusila jsem Udon nudle s hovězím masem a musím říct, že výborné! :) Plno zeleniny, žádná přehnaná mastnota a pro vylepšení jsem si přidala sezam.”
“Poslední dobou mám z pizzerií takový zvláštní pocit, kdy se ve mně misí dojem, že k tomu provozovatelé přistupují jako k fastfoodu. Tady bylo velmi mile překvapeni hned viditelná pec na pizzu. Výběr bohatý, pizza velice chutná, v poměru cena/kvalita vychází velmi dobře. Pivo taky slušně a prostředí s klenutými stropy je velice stylové. Obsluha moc příjemná. Trochu bojovka najít WC a pokud máte nějaké pohybové problémy, tak záchody jsou po schodech ;) Za mě ale skvělé místo kam se klidně vrátím.”
“Nejlepší burger co jsem kdy v Kralupech měl , není to burgrárna ale ta kvalita těch burgeru je úpravni srovnatelná s těmi nejlepšími burgranami kde jsem kdy byl:) jídlo a personál 10/10! Dekuji přijdu zas:)”
“Opravdu velmi pěkná restaurace. Kam rozhodně stojí za to, aby sem člověk zašel. Mají zde v nabídce pánev, kterou přinesou na stůl. A stále se z ní kouří a vře to. Což vypadá opravdu velmi pěkně. Rozhodně to stojí za to, aby sem člověk zašel.”
“Nenápadná hospůdka,kterou mohu vřele doporučit.Výborně tu vaří a mají příjemné sezení i venku.”