Přehled katalogu
- 974 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 87% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 974 výsledků
Procházejte zvířata v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 974 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 474,926 recenzí a hodnocení.
“Za mě a fenku Ellu (11 měsíců) naprostá spokojenost. Částečně krmíme barfem od značky Barfit cca od čtyř měsíců, od té doby vychvalujeme, kde můžeme, a doporučujeme známým. Nejen, že směsi vypadají naprosto luxusně (kolikrát lépe, než maso ze supermarketu), ale servis naprosto špičkový, až se mi tomu zezačátku nechtělo věřit. Celé menu nám dělají na míru, přizpůsobí se chutím pejska a nejsou to žádní vydřiduši, co by si jen za sestavení jídelníčku účtovali fůru peněz. Elle moc chutná a na večeře se neskutečně těší - ještě se nám nestalo, že by něco nesnědla. Strava se zdá vyvážená, objednáváme vždy na 14 dní a střídají se nám různé druhy masa (kuřecí, hovězí, ryby, dršťky...) s ovocem a zeleninou. Ve všem se nám přizpůsobili (gramáž, četnost porcí, jak často dovážet, co zahrnout do diety). K objednávce dostáváme sušené ucho a naše Ella už moc dobře pozná pana kurýra, když ji beru s sebou. Ochota při přípravě masa i přístup kurýra se jen tak nevidí. Kolikrát se i sami ozvou, jak na tom jsme, jestli chceme doobjednat další várku atd. Objednat lze jednoduše přes sms, nemusíte se nikde složitě proklikávat. Zmíněný kurýr TOP, jde se domluvit na času dovozu, neskutečná ochota a přizpůsobivost, platí u něj "náš zákazník, náš pán", za což mu formou recenze neskutečně děkuji a obdivuji ho za to. Přidávám historku pro váhavé, kdy jsem měla v den dovozu opravdu málo času, během odpoledne jsem se potřebovala vystřídat s hlídáním pro Ellu a kurýr kvůli nám popohnal brigádníky a změnil si rozvrh, aby mě zastihl doma a nemusela jsem předání řešit přes další osobu. Za nás moc, moc doporučujeme a doufáme, že si takový krásný přístup a atmosféru udrží co nejdéle (i když chápeme, že u velkoprodeje to pak jde těžko).”
“Jsme tu peceni vareni. Vetsi prostor, kde se muzou psici vybehat. Vetsi v okoli nezname. Par prekazek, moznost sezeni. Kdyz byla rozbita branka, urad se snazil, fo nejdrive opravit. Kontroluji i plot a sacky rovnez doplnuji.”
“Chodíme sem často a rádi...doporučuji!”
“Profesionální přístup, skvělé ceny a milé prostředí. :)”
“Nejlepší a nejpříjemnější psi salon který jsem za dlouhá léta poznal.”
“Vinotéka nemůžu hodnotit, ale stánek se zmrzlinou který je hned vedle ano. Zmrzlina maxi 55kc. Dobrá, ale trochu více naředěná než by měla být. Byli jsme tam v den, kdy takové horko nebylo a stejně, než jsem zaplatila zmrzlina už tekla. Obsluha milá.”
“Velký výběr kvalitního zboží a krmení pro kočky a psi. Velmi příjemná a znalá paní prodavačka. Všem doporučuji.”
“Paní doktorku určitě doporučuji, jako jedna z mála nás vzala se slepicí a hlavně hned jsme po vyšetření věděli na čem jsme, prvotní diagnóza se testy potvrdila. Na jiných veterinách nás buď nevzali, nebo nevěděli. Takže klobouk dolů a děkujeme.”
“Do útulku jsem vezla krmení zbylé po mých kočičkách, které se mnou byly 17 a 18,5 let... Momentálně je tu asi 90!! koček a lidé, kteří se o ně starají, mají určite spoustu práce od rána do večera. Ráda bych jim pomohla i nějak víc, přemýšlím čím a jak.”
“Super zverimex v centru. Sice malý obchůdek, ale velký výběr, super ceny na to, že je to přímo v centru a prodavačky taky ochotné.”
“Široký sortiment za přiznivé ceny”
“Naprosto dokonalá služba. Jezdíme často pryč a musely jsme otravovat kamarády s nakrmením našich třech kočiček. Když jsem objevila Luckycat, měla jsem chvíli strach a váhala jsem, ale návštěva i hlídání proběhlo pokaždé naprosto v pořádku. Dostala jsem zprávu o kočičkách, videa i fotky každý den. Budu teď službu využívat pravidelně a všem doporučuji! :)”
“Obchod mě dostal širokou nabídkou indického koření a jiných asijských pochutin.”
“Kluci jsou zlatíčka. Co nemají, 0chotně objednají. Ceny jsou opravdu velice dostupné až nízké.”
“Náš pejsek tam byl po prvé a můžeme říct, že jsme s tímhle hotelem pro pejsky, velice spokojení.. Majitelé posílali fotky a videa přes den a starali, se tam o něj velice dobře, domů došel krásně unavený,vyblbnutý s ostatními pejsky. Rezervace je možná přes webové stránky, což je velice jednoduché a intuitivní a hned víte kolik to vyjde na kolik dní..aby byl člověk připraven určitě využijeme znova s naším chlupáčem.”
“Vstřícný, ochotný a profesionální personál. Krásné čisté prostředí a vinikající péče pro vašeho miláčka. Je třeba počítat, že za kvalitu a perfektní péči se platí. Ale to nemění nic na tom, že svěřujete zvíře do výborných rukou. Můj pejsek se k nim vždy těší a to i přes to čím si prochází, to myslím mluví za dost.”
“Pozor na způsob dopravy přes Balíkovnu!!! Obchod využívám pravidelně a doposud bez jakéhokoli problému. Bohužel při posledním nákupu, jsem zcela nesmyslně zvolil způsob dodání “balíkovna” . Zboží objednáno a zaplaceno. V pondělí 10.11. Expedováno. Dnes je pondělí 24. a zboží stále nedoručeno. Česká pošta nekomunikuje a můj pes nemá co do huby. Spokojený pes poslal zboží znovu v pátek 21., ale stále nemám zprávu o doručení. Proto se prosím vyhýbejte službě Balíkovna obloukem!!! Tato služba zbytečně vrhá špatné světlo na prodejce.”
“Na MVDr. SVOBODNIKA nedám dopustit. Jinému doktorovi nevěřím a vždy si pohlídám, kde má zrovna službu a dojedu si za ním. Nyní na seznam s čistým svědomím přidávám i MVDr. MARKA. Tito dva lékaři naprosto top”
“Velice profesionální a šetrný přístup jak k domácím mazlíčkům, tak k jejich majitelům.”
“Velmi velký výběr zvířat,hlavně rybiček. Ochotný personál”
“Pesopark je skvěle místo, kde pochopíte jak pes přemýšlí, funguje a jak s ním pracovat. Prošli jsme různými kurzy i otevřenými hodinami a vždy jsme byli neskutečně spokojení. Trenéři jsou velmi zkušení, dokážou bez problému poradit a tréninky nejsou rozhodně nuda, vždy vyzkoušíme něco nového. Prostředí Pesoparku je krásné a výborně vybavené, skvělá je i možnost trénovat po okolí v “reálném světě”, a zkusit si tedy situace se kterými se běžně potkáme.”
“S tímto obchodem jsem dlouhé roky spokojen. Jako jeden z mála obchodu, měl vždy bokem-ihned k odberu- Urinary pro kočky, což je super. Obsluha je vždy milá a má vždy, co poradit chovatelům.”
“K paní doktorce Síbové chodím s 9 letým mopsíkem. S přístupem jsem nadmíru spokojený. Velmi dobře vybavená ambulance, sono, zákrokový sál, dospávací místnost, Paní doktorka je vždy milá, ochotná a se zvířaty to skvěle umí. Pes ihned vycítil autoritu a absolutně se nebránil ošetření. Jako bonus je fajn možnost zaparkování přímo u ordinace. Ceny ve srovnání s nedalekou veterinární ambulancí naprosto rozumné. Mohu maximálně doporučit, Filip Hron”
“dnes náš nový kocourek Kubík prošel vstupní prohlídkou a po dlouhé době jsme nadšení z přístupu pro nás nové veteriny, a to jak paní doktorky, tak i celého personálu... moc vřelý a srdíčkový vztah k mému měli a hezky se o něj postarali... rádi se sem budeme vracet”
“Rychlé dodání, pán byl velice milý a ochotný. Měli jsme domluvenou dopravu a i když jsme museli dostat boudu na horší místo, pán si poradil. Žádné naštvané obličeje nebo připomínky, jak to u jiných společností bývá. Bouda je opravdu kvalitní a vypadá velice dobře. Mohu jen doporučit.”
“Chci poděkovat milé paní doktorce a sestřičce, které dnes na pohotovosti s velkou empatií a velmi pečlivě ošetřily našeho králíka. Tuto veterinární kliniku doporučuji.”
“Moc děkujeme za dokonalý dort pro našeho pejska! Dort nejen že krásně vypadal, ale hlavně i chutnal. Určitě moc doporučuji!”
“Vynikající, profesionální a přátelský přístup. Poprvé jsem na kliniku začala chodit kvůli bydlišti. Teď Ikdyž už ve Vršovicích nebydlim, jsme se sem vrátila s novým kocourkem, co k nám přišel. Mohu od srdce doporučit.”
“Za mě záleží na tom, ktery doktor zrovna slouží. Měla sem možnost loňský rok zkusit 3 doktory zde. Starší pán doktor, je ke kterému bych nikdy znovu nešla, mladá paní doktorka, která sice byla milá, ale oproti starší paní doktorce je znát, že by potřebovala ještě pár let praxe, ale byla milá a ochotná. Naproti tomu "starší" paní doktora, je milá, vstřícná a důkladná. Ja se sem vždy ráda vrátím za touto paní doktorkou. S pozdravem Dana”
“Vážím si lidí, kteří nekoukají jen na sebe a rozdají se pro zvířata”