Přehled katalogu
- 974 Firmy celkem
- 3.9 Průměrné hodnocení
- 87% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 974 výsledků
Procházejte zvířata v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 974 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 3.9/5 na základě 474,926 recenzí a hodnocení.
“Do tohoto psiho salonku chodim pravidelne a jsem naprosto nadsena a spokojena! Obe pani jsou skvele, vzdy velice mile a naproste profesionalky. Moje fenecka je ma moc rada a vzdy, se tam rada vraci. Tento salonek opravdu vrele doporucuji, pokud chcete, aby o Vaseho pejska bylo kralovsky postarano :-)”
“Nemám tento měsíc sice na agility čas se svou "choďačkou", ale Zapnipsa.cz alespoň můžu takto doporučit. Pravidelně na cvičák chodíme a baví nás to! Bára je zkušená a fajn holka, která nás naučila spoustu věcí, které jsem z ostatních tréninků agility neznala. Rozmanitost nabídky kurzů není obvyklá a snaží se stále vylepšovat. Bezva je i možnost hlídání, které jsem několikrát využila. Je to ideální, když už se vzájemně fenky i paničky znají:)”
“Prodejnu ve Kbelich doporucuji, je zde velmi mily a ochotny personal, tez mne neobycejne prekvapila sl. Barbora, ktera si z predchoziho dne pamatovala mnou hledany vyrobek a dnes mne pri hledani jineho k nemu dovedla. Vyborne! Milan Oubram”
“na ochranu přírody a zvířat budeme s polu pracovat a fungovat zachraňme přírodu a zvířátka zákaz střílení a lovení zvěře moc prosím dekují o záchranu všech ostatních různých zvířat s láskou všem ostatním zvířátkům pomáhejme přírodě a zvířátkům”
“Adoptovala jsem kocourka Charlieho a jsem moc ráda. Je to mimořádně milá a mazlivá kočička. Paní z útulku je velmi milá a profesionální. Děkuji za doporučení kocourka, mazlíme se s ním, doufám, že se mu u nás bude líbit.”
“Zkušený personál, rozumné ceny, rychlá práce. Poblíž kavárna a obchody, kde si během čekání můžete vyřídít vše potřebné.”
“Nejlepsi akvaristika v Praze ! Velmi prijemny personal vzdycky dobre poradi a pomuzou i na dalku , rozumi tomu co delaji , doporucuji jedine sem pro rybicky a vse kolem nich !”
“Byla jsem s dětmi už podruhé, je tam teda kvanta lidí, ale samozřejmě i velké množství prodejců. Poprvé jsme byli na čumendě a tentokrát už cíleně pro zvířátka. Je to tam hezky udělané, jen možná uličky by mohly být širší, ale pak by se to tam vše nevešlo. Ale za nás chválím a určitě se zas někdy pojedeme podívat”
“Velmi ochotně poradí a pokud nemají dostupný lék tak pomůžou najít jinou alternativu. Velmi přátelsky a nápomocný personál.”
“Skvělý pan doktor, se ❤️ na pravém místě, který svou práci bere jako poslání a snaží se pro pacienty vždy udělat maximum. Moc děkujeme za roky vynikající péče o naše zvířecí členy rodiny.”
“Velký výběr potravin z Německa za rozumné ceny.”
“Dnes jsme ve večerních hodinách navštívili veterinu s našim kocourem a bylo o nás skvěle postaráno. Děkuji MvDr. Raszkové za obětavý přístup, perfektní servis a hlavně záchranu našeho Bořka. Na veterinu docházím se svými mazlíčky již pár let a vždy jsem se setkala s přijícným přístupem, dostatkem informací a láskyplnou péčí. Díky a doporučuji ostatním!”
“Neskutečně ochotný personál, skvělý přístup, maximální ochota a pomoc při výběru křečka (tedy dvou ;-) )Radost tady nakupovat, děkuji moc za Váš přístup!!”
“Pan veterinář Skala a i jeho kolega zdravotní bratr jsou obrovský sympaťáci! S maminkou jsme velice vděčné, že po naší nepříjemné zkušenosti u jiného veterináře, jsme dostaly doporučení přijít právě sem. Potkat empatického veterináře, když jde o zdravotní stav vašeho milovaného psa je k nezaplacení. Mnohokrát ještě jednou děkujeme za konzultaci a pokud bude časem potřeba operovat našeho pejska, rozhodně přijdeme sem k vám. Děkujeme!”
“Skvělý personál a stejně tak i jejich výrobky. Od obojků a vodítek až po pelíšky, hračky i pláštěnky, vždy naprostá spokojenost.❤️”
“Chtěla bych velmi poděkovat za rychlý a velmi precizní ošetření svého jezevčíka na této veterině - a konkrétně velkou zásluhu má MVDr. Peter Dobrík - pan majitel. Adélka ve 22.30 zblajzla 1 rozinku, která upadla synovi na zem. chvilku si s ní hrála a pak najednou šup a rozinka nebyla. o nebezpečí jsme v té chvíli nevěděli. Syn se divil, že ji snědla a chtěl ji dát další, ale před tím se podíval, zdali pes rozinky smí ... a co zjistil?? Po přečtení článků zblednu a požádal mě, abych ihned volala veterinu. To js. udělala a za 20 minut jsme byli z Vinohrad až na této pohotovosti. pan doktor aplikoval injekci za zvracení a asi hodinu se Adélka trápila s vyzvrácením všeho, co její žaludek obsahoval. ale domů jsme jeli opravdu o 90% klidnější. za 2 dny jsme na popud pana Dobríka šli na svou veterinu Fenix na kontrolu krve a ledvin. ANO, NAŠTĚSÍ ASI RYCHLÁ AKCE A VYZVRÁCENÍ TÉTO PRO PSY TOXICKÉ POTRAVINY, vedlo k větě: ano, budťe v klidu, výsledky má v naprostém pořádku. Příště si budeme dávat sakra pozor, aby něco takového nesnědla. Moc děkuji.. opravdu - velmi moc. Kdyby mi pan doktor neřekl, "pro jistotu bych osobně já - raději přijel" , je to u některého psa tak a u jiného pravý opak - tak bych asi váhala a čekala, co se následující dny bude dít. A čekání by mohlo mít dost nepříjemné následky.. tedy: DĚKUJEME VELMI ZA TUTO KLINIKU A PANA DOKTORA. :-)”
“Můj pes měl problémy s vyrážkou , u jiných doktorů jsme zaplatili cca kolem 5000 Kč, samé vyšetření krve, odebírání vzorků kůže. Po půl roce tahanic, kdy vyrážka neustupovala, jen z nás pořád tahali prachy, jsem šla k panu Váchovi. Mastička za 50 Kč zabrala za tři dny a už se to neopakovalo. Taková "blbost" a typičtí pražští doktoři jen berou prachy za prd. Tento doktor má evidentně vztah ke zvířatům, pes se vždy bojí i vlézt do čekárny, ale u tohoto doktora po něm i skákal a mazlil se. JEDINE SEM!!”
“Velmi ochotni a mili lidi :-) ve vetsine pripadu maji vzdy krmny hmyz. Velice doporucuji”
“Ve čtvrtek udělaná objednávka a v pátek jsem vyzvedla. Za mě super! Líbí se mi na eshopu odpočet hodin, s jakým dopravcem objednat, aby jste druhý den měli. Opravdu moc děkuji za rychlé vyřízení objednávky!”
“Všechno proběhlo jak mělo. Paní na telefonu mi řekla, že si pro ježka přijedou a že mi zavolá pán, který pro zvířátka jezdí. A skutečně do hodiny pán zavolal a za dalších 30-40minut jsem mu ježka předala a bylo to. Za mě skvělá zkušenost. Dokonce mi pán řekl, že můžu volat kdykoliv, protože služba je nonstop.”
“Doporučuji Jsem nadmíru spokojená. Naprosto výjimečný přístup ke zvířecím pacientům. Vše perfektní... vše mi bylo vždy vysvětleno, paní doktorky přijedou na čas, který si domluvíme. Přístup k pacientovi úžasný. Mohu jen doporučit . Jsem ráda, že máme takové veterináře, kteří dělají svou práci dobře a srdcem . Děkuji”
“Maximální spokojenost už léta. Můžu jen doporučit.”
“Dnes jsem vyuzil sluzeb firmy a naprosta spokojenost,uz od objednani pana Bernyho,vse mi vysvetlil,domluvila se cena a cas,vse bylo presne tak jak se dohodlo.Pracovnik pan Vodicka skvely pristup,rychlost a okamzity ucinek.Vsem co by snad vahali,vrele doporucuji firmu Dezimex,byt je cisty,vonavy.”
“Pan Jaroš je v pořadí pátým odborníkem, kterého jsem kontaktovala s prosbou o pomoc s řešením strachové agrese u naší adoptované fenky. Jsem nesmírně ráda, že jsem po předchozích zkušenostech, kdy bych slovo odborník dala spíše do uvozovek, hledání nevzdala a pana Jaroše oslovila. Hledáte-li někoho s dlouholetou praxí a současně někoho, kdo nezaspal a do svých výcvikových metod aplikuje nové poznatky, jste u pana Jaroše ve správných rukou. Díky panu Jarošovi jsem lépe pochopila, jak naše Dixie uvažuje a jak s ní mám pracovat, abych posílila naši vzájemnou důvěru a mohla začít pracovat na postupném odbourávání problematického chování. Pokrok, který Dixie od jara udělala, je neskutečný. Na závěr snad jen jediné - pan Jaroš vám pomůže odhalit, v čem je případný problém, dá vám neocenitelné rady, poukáže na chyby, kterých se při výcviku nevědomky dopouštíte, ale dlouhé hodiny práce na cestě za zlepšením spolupráce s vaším chlupatým parťákem jsou jen a jen na vás :-).”
“K paní handlerce Lindě jsme přišli zcela bez předchozích zkušeností – jak s výstavami, tak se samotným vedením psa. Díky několika měsícům intenzivního tréninku jsme již na naší první výstavě získali ocenění CAC za první místo. Velmi pozitivně bylo hodnoceno i naše vzájemné propojení se psem. Oceňuji profesionální a zároveň přátelský přístup, stejně jako množství cenných rad a informací, které jsme během spolupráce obdrželi. Tuto akademii mohu s klidným svědomím vřele doporučit.”
“Perfektní přístup. Paní doktorka je fajn, jsem spokojený.”
“Kvalitní sortiment, vždy milé prozákaznické jednání, špička v oboru aquascape. Otevření prodejny i mimo pracovní dobu když byla potřeba a neměl jsem čas v týdnu. Servis Akvária u mě doma. Od A-Z. Kvalitní kytky, kameny, ryby, přehled na trhnu, novinky. Postavený aqua-scape OASE SCAPERLINE 100 včetně skříně a všech technických věcí, a celá stavba samotného akvárka. Viz foto. Posuďte sami. Mohu jen doporučit.”
“Chtěla bych moc poděkovat MVDr. Leoši Krkoškovi PhD. za záchranu nohy mého králíka. Králík měl komplikovanou, tříštivou zlomeninu stehenní kosti, panu doktorovi se povedlo to, co mi odmítlo 15 klinik po republice- perfektně sešroubovat a srovnat a zafixovat několik roztříštěných kousků v noze. Perfektní a příjemné prostředí, usměvavé a vstřícné sestřičky. Mockrát děkuji.”
“Tady v tomto krámku pracují dvě dámy které jsou velmi ochotné a vstřícné, velmi dobře poradí s čímkoliv a doporučí cokoliv tak, aby výsledek byl co nejlepší a vyhovoval či byl ideální. Bydlím nedaleko tohoto obchodu mám psa a ryby, vzdy jsem byl se sortimentem zboží spokojený a rovněž tak s nabídkou, cenami i obsluhou. Také zde mají věrnostní program na sbírání bodů za ztracené peníze, za které si pak můžete vybírat nejrůznější ceny či dárky.. baví mě tato hra protože stejně nakupuji jídlo a potřeby pro psa a ryby. Tak je to takové alespoň pestřejší.. vřele doporučuji, určitě budete spokojeni..”
“Příjemní lidé - personál celkově. Usměvaví, tak to ma být. Na prodejně pohoda, příjemné prostředí, čisto a útulno, široký sortiment. Mohu doporučit. Škoda, že je prodejna tak jakoby zastrčena - nedostat adresu, asi by člověk ani nevěděl, kam zahnout.”