Přehled katalogu
- 1,791 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 66% S fotografiemi
Nalezeno 1791 výsledků
Procházejte restaurace v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,791 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 1,546,366 recenzí a hodnocení.
“V historickém centru milá hospůdka se skvělým jídlem i cenami. Naprosté překvapení nadšení!”
“Včera jsme s rodinou oslavovali narozeniny v restauraci a všechno nám strašně moc chutnalo. Obsluha byla velmi příjemná, číšnice Vira a Viki se o nás skvěle staraly. Doporučuji!”
“Když přijde na čínskou kuchyni, tahle restaurace patří dlouhodobě mezi moje oblíbené. Vracím se sem hlavně kvůli chuti, konzistenci a příjemné atmosféře, která nepůsobí lacině ani přehnaně „turisticky“. Je to místo, kde se člověk cítí dobře – ať už přijde na rychlou večeři po práci, nebo posedět s přáteli.”
“Pokud bych měl možnost navštívit tuto restauraci ještě jednou, neváhal bych. Sympaticka a rychlá obsluha vyšla vstříc a poskytla menu i po 14 hodině. Česnečka byla výborná a kuřecí řízek s bramborovým salátem taktéž. Za mě 5 hvězdiček.”
“Tuto restauraci vám mohu vřele doporučit. Svatomartinská husa s bramborovým knedlíkem a červeným zelím lepší než od maminky, výtečné nefiltrované Únětice, příjemná a profesionální obsluha, pěkné prostředí a čisté záchody. Co víc si můžete přát.”
“Dobré rychlé jídlo a moc milá obsluha.✨ Dle očekávání.❤️”
“Naše nejmilejší restaurace. Poctivě vařené jídlo, usměvavá obsluha, nic není problém. Pro rychlý oběd 7 dní v týdnu doporučuji. Jsou také velmi vstřícní k dětem. Chodíme sem již mnoho let.”
“Maximální spokojenost jak s kvalitou vodní dýmky, tak s chutí a vizuálním vzhledem drinků. Když k tomu přidám milý a sympatický personál, musím jedině doporučit!”
“Jídlo klasicky čínské, berou stravenky i karty, cit je fajn. Bude jsou dražší než jinde, nebo sem prostě inflace dorazila dříve, než do centra Prahy. Žádné slevy pro cajty.”
“Objeveno čistě náhodou. Velice příjemné prostředí s milou a nevtíravou obsluhou. Místo, ze kterého se vám ani trochu nechce odcházet. Děkuji ❤️ Škoda, že to sem mám tak daleko, jinak bych byla častým hostem, ale při příští návštěvě Prahy sem určitě zajdu.”
“Velice milý manželský pár, který dělá ty nejlepší letní závitky! Všechna jídla mi vždy chutnala, dělají s čerstvými surovinami, ale závitky jsou moje srdcovka♥️”
“Dvě černovlasé servírky moc příjemné, 10/10 obsluha. Super jídlo super atmosféra.”
“Super jídlo. Nerozlišujte toho kdo vaří a pracuje, ale važte si dobrého a poctivě dělaného jídla! Dnes jsme měli degustační menu, s tím že nás bylo čtyři a to jsme sotva snědli. Super, vyzkoušejte. Je to pro ty, kteří to nevyzkoušeli jinačí než Burger, hranolky nebo ty klasiky - toto je super, je to změna. My jsme Romové a znamená to že to známe, ale to prostě bylo super a je super, že zažijete Romskou hudbu, jídlo, kapelu o víkendech a příjemnou obsluhu která vám říká "je v vše v pořádku?" Aby se o váš názor zajímala. Prostě super, určitě vyzkoušejte. - mají sociální sítě, určo zkouknete aby jste se podívali i na videa a ne na recenze. A pamatujte, každý má jinačí chutě ale zkouška stojí za to přece ne? PS: Pokud by jste chtěli reklamní nástěnky, digitální reklamu nebo sestřihávat videa na sociální sítě, rád pomůžu zcela zdarma.”
“Skvělá atmosféra, nádherný interiér, výborné jídlo a příjemná obsluha. Těším se, až přijdu zase!”
“Malá a útulná restaurace, která se hodí jak na oběd ve dvou, rodinnou sešlost či menší oslavu. Za posledních několik měsíců jsem měla tu možnost navštívit Le due torri několikrát a vždy jsem odcházel nad míru spokojený. Obsluha byla velice příjemná, jídlo i víno vynikající, o zákuscích ani nemluvě. Ochutnala jsem různá jídla od pinsy, těstovin carborana či s ragů, salátu caprese až po talíř s italskými sýry a salámy. Jídlo bylo vždy připravené z čerstvých surovin a bylo velmi dobré. Ať už chce člověk zavzpomínat na dovolenou v Itálii a nebo si jenom dopřát gurmánský zážitek, v této restauraci je na správném místě.”
“Skvělá restaurace s velkým výběrem možností! Až 90% jídel na menu nabízí vegetariánskou možnost. Příjemná obsluha stojí také za zmínku. Mohu vřele doporučit!”
“Nejlepší restaurace v Praze! Velký výběr jídel, všechno je velmi chutné, milý personál a příjemná atmosféra! Doporučuji”
“Nádherná obsluha, příjemná obsluha, skvělé jídlo a tanková Plzeň na čepu, skvělý zážitek... doporučuji”
“Byli jsme mile překvapení, majitelé se snaží dát místo dohromady. Jídlo super, z jedné porce by se nejedli dva a ceny přijatelné”
“Oblíbená restaurace, kam chodím často. K jídlu nabízejí zdarma čaj.”
“Domovina. Takovej ten sousedskej lokál, kam se každej lokál rád vrací.”
“Restaurace byla poloprázdná, protože na většině stolů byly rezervace. Protože nás bylo víc a chtěli jsme jít, tak se pro nás stůl našel. Chutnalo nám jídlo i pivo (Plzeň i černý Kozel. Obsluha byla milá a ochotná. Platba kartou možná.”
“Příjemná restaurace, klidná atmosféra, profesionální obsluha na vysoké úrovni, vynikající pivo včetně kuchyně.”
“Výborná kuchyně, včera naprosto úžasná dršťková polívka a smažená gouda s gratinovanýma brambůrkama a čerstvou tatarkou, švestkovej koláč jako pozornost podniku. Pro mě ideální místo na pracovní oběd, jedna z mála Hospod v Praze, co zbyla.”
“Občas do Kandelábru zajdu na super tankovou plzničku nebo něco k večeři, což dnes byla super kuřecí křidélka na medu. Očekávání bylo splněno. Maso šlo krásně od kosti, bagetka byla jemná, salátek osvěžující a celkově mě toto jídlo bavilo. Určitě se tu budu stavovat častěji. Tak jsem se tu opět po pár dnech zastavil. Opět proběhly tankové plzničky a k tomu vepřová žebírka bbq. Opět šlo maso krásně od kosti a chuťově pecka. Co dodat, doporučuji!”
“Měli jsme možnost si zvolit předkrm, hlavní chod i dezert. Jídlo, atmosféra i obsluha byla perfektní, hlavně bychom chtěli pochválit paní servírku Pavlínu, která se o nás pěkně starala a byla velice milá a profesionální. Myslím že každý kdo si dá jídlo buď prostřednictvím hotelové polopenze, nebo se jen zastaví při cestě, si pochutná a bude spokojený. Jediné mínus bych viděl v tom že nemají nějaký čepovaný nealkoholický nápoj.”
“Moznost si objednat autenticke cinske jidlo, ne jen klasiky pro Cechy.”
“Vzala mě sem kolegyně na oběd , kde si můžete do 16:00 nandat v hodnotě 239,- co chcete. Všude bylo čisto, paní majitelka nás mile přivítala a jídlo bylo čerstvé a chutné. Určitě znovu navštívím.”
“Nejedli jsme. J8nak příjemné místo. Děkujeme.”