Přehled katalogu
- 114 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 42% S fotografiemi
Nalezeno 114 výsledků
Procházejte pediatrie v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 114 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 10,935 recenzí a hodnocení.
“Přístup do ordinace je výtahem ze severní části budovy a není problém s parkováním. Pan doktor i paní doktorka jsou fajn a odolní proti hysterickým matkám a otcům.”
“Doporučuji, chodíme k ní leta a jsem jako matka spokojená. Musím pochválit i její sestřičku, rovněž ochotná a milá.”
“Jsme pokaždé moc spokojeni s přístupem a léčbou pana doktora. Kdyby bylo takových lidí víc.”
“Dojíždíme přes půl Prahy, ale vůbec nelituji. Pan MUDr. David je velmi pečlivý, empatický a vstřícný. Je to lékař se skutečným zájmem o své pacienty. Stejně tak sestřička. Děkujeme!”
Zubař v Praze je naprosto skvělý. Přístup je profi a vše vysvětlí.
“Byl jsem na čištění kanálků u horní šestky. Normálně jde o celkem nepříjemný zákrok, ale v miodentu to bylo naprosto bezbolestné. Zároveň jsem na zákrok šel hned druhý den, bez žádného čekání. Paní Dolková i zbytek personálu ordinace je opravdu šikovný a moc milý. Můžu jen doporučit.”
“Chapavy, profesionalni, peclivy, citlivy a se smyslem pro humor. Co vice si prat?”
“Paní doktorka Andělová je opravdu profík. Vždycky ví co dělá, všechno mi vždy vysvětlí a zuby mám díky ní konečně v pořádku. Ordinace je moderní. Sestřička je extrémně příjemná. Nemám si na co stěžovat.”
“Chodíme s naší tří měsíční holčičkou již od narození a se vším jsme spokojení. Prostředí moderní, čistý, ale především skvělý a profesionální přístup. Také velké + je dlouhá otevírací doma. Bear Clinic moc doporučujeme.❤️”
“Naprosto perfektní tým lékař a sestra. Pan Dr.Klein naprosto fantastický přístup k pacientovi i rodině. Nádherně zařízená ordinace, rozhodně z přístrojů a prostoru nejde strach. Sestra byla také naprosto úžasná. Rozdávala obrázky,samolepky, úsměvy....opravdu fantastické jednání. Dokonce se i pan Dr. osobně omluvil za trošičku delší čekání v čekárně, jelikož tam měl naléhavého pacienta. No kdo by se zlobil,? Ale stejně mne to velmi překvapilo.. Mohu jen doporučit. Dcera 3roky.”
Zubní ordinace v Praze je nejlepší. Pan doktor, sestřička i dentální hygienistka jsou fajn.
“Paní doktorku známé 31 let je to nejlepsi lékařka kterou jsem za svůj život poznala .Mě 3 děti a mé 4 vnoučata ji navštěvují. MUSÍM VYZVYHNOUT JEJI PŘÍSTUPU A LASKAVE SRDCE .Zodpovědnost za své své pacienty a přístup myslím si že takových lékařů je opravdu málo. Děkuji vám paní doktorko .”
DENT MEDICO v Praze je místo, kam chodíme s manželem a dvouletým synem. Dojíždíme z Plzně.
Smile Centrum v Praze je místo, kde mi stres odpadl hned po příchodu na recepci. Ujala se mě velmi energická a milá sestřička.
“Skvělá péče v krásném prostředí. Do Be Balanced docházím na fyzioterapie již několik let a jsem velmi spokojena. Oceňuji zejména široké zaměření týmu, díky kterému člověk najde komplexní péči na jednom místě.”
“Skutečně celková spokojenost od recepce přes odbornost, vhodné termíny. Děkuji.”
The Clinic v Praze je místo, kde jsem bojovala s osmičkami. Také s velkým strachem z jakýchkoli zákroků.
“Zatím příjem na oddělení, ale personál velice příjemný a profesionální”
“Chtela bych moc podekovat teamu na stomatochirurgii na Homolce. Vsichni byli moc mily, vrely a s lidskym pristupem. Byla jsem na zakroku se osmickou a vse probehlo tak hladce! A opravdu velmi jsem ocenila tasticku s navodem na rekonvalescenci, Aulinem a ledovaci kapsickou! Za me 10/10 a spickova pece!”
“K MUDr. Smrčkovi chodím už nějakou dobu a nemohu si jeho péči vynachválit. Díky klidnému, empatickému a vlídnému přístupu pana doktora se cítím v ordinaci v klidu a s pocitem, že jsem v těch nejlepších rukou. Mám za sebou osm extrakcí, z toho dvě chirurgické, a všechny proběhly naprosto hladce a bez komplikací. Děkuji za skvělou péči a všem doporučuji.”
“Velmi mě překvapují negativní recenze práce paní MDDr. Havrlantové. Chodím k této zubní lékařce už cca 10 let, vždy byla pečlivá, nikdy nebylo potřeba předělávat její práci, ošetření od ní mě nikdy nebolelo, vždy bylo vše perfektní. Navíc je velmi příjemná a má hezký přístup k mé dceři. Cenu ošetření mi vždy sdělí dopředu, nikdy neplatím víc, než bylo řečeno. A nemyslím si, že o ceně rozhoduje sama paní doktorka. Nakonec sem přešli i tchyně a manžel od zubních lékařů z bývalého SSSR, kde byla péče dražší a méně kvalitní.”
“Celá rodina jezdíme do Dentanely víc než 10 let k paní doktorce Hejdukové. Jsme velice spokojeni hlavně s jejím přístupem k dětem, umí jim v klidu vše vysvětlit a připravit je na zákrok tak, aby neměly strach. Kromě preventivních prohlídek pravidelně navštěvujeme i zubní hygienu a opět skvělý přístup k nám všem a výborně odvedená práce. Služby Dentanely rozhodně doporučujeme. Za nás 10 z 10!!!”
“Skvělá klinika, šikovní lékaři a milé sestřičky. Vytrhnutí 8ek bez problémů, dentální hygneina na 1*! Můžu jen doporučit. :)”
TOP ESTHETIC v Praze je místo, kde má paní doktorka úžasný přístup k dětem. Moc děkuji.
“Syna pečlivě prohlídli, byli moc milí a snažili se vyšetřit rychle a tak, aby dítě nemělo trauma, člověk rozhodně neměl pocit, že je obtěžuje či že přichází s nevýznamným problémem. Skvělý a odborný přístup.”
“Vždy milí a ochotní doktoři, dokážou poradit a pomůžou. Veterina je v budově polikliniky parník. Dobrá dostupnost, lidskost, vstřícnost, kvalita. Moc děkujeme při léčbě morčat nebo i pomoci dříve s pejskem.”
“Chodili jsme se sestrou od mala a dnes chodí za ní i naše deti”
Stomatologie Salius v Praze je místo, které jsem dnes navštívila na dentální hygienu u Aleksandry. Tuto proceduru jsem naposledy měla před těhotenstvím.
“Doktor mluvi super rychle. Rekla bych turbo doktor. Jsem ceska a mela jsem problem vsechno info pobrat :D. Sestricka moc mila.”
“Skvělí lékaři, příjemné prostředí, vysoká profesionalita. Dlouho jsem hledala výborného zubaře, jsem ráda, že jsem ho našla. Velmi milý a přátelský přístup, dokáže odbourat i můj strach ze zubařů. Navštěvuji tuto ordinaci již několik let a maximální spokojenost, nezměnila bych. Rozhodně doporučuji.”