Syna pečlivě prohlídli, byli moc milí a snažili se vyšetřit rychle a tak, aby dítě nemělo trauma, člověk rozhodně neměl pocit, že je obtěžuje či že přichází s nevýznamným problémem. Skvělý a odborný přístup.
Recenze
-
Jana Ševčíková ★★★★★
-
Jan Kristian Kubíček ★★☆☆☆
Mám z nemocnice velmi rozporuplné pocity. Na jednu stranu nám tam se synem zachránili život (neonatologie, KARIM), na druhou stranu jsme měli náročnou zkušenost s tím, že synek se narodil jako těžce nedonošený, museli jsme tam docházet skoro 2 roky k doktorce Lamrové, která nás vždy stresovala s různými možnými diagnózami, vydávala nejrůznější žádanky, diagnózy se nikdy nepotvrdily. Naopak na neurologii, kam chodí snad každé nedonošené dítě, nás neposlala, že prý není potřeba. Když jsme se přestěhovali do Ostravy, ťukali si hned doktoři na čelo, poslali na neurologii a odhalili epilepsii se záhledy. Tedy zbytečné strašení kvůli několika potenciálním diagnozám, co se nikdy nepotvrdily a naopak zanedbání léčby epilepsie. Hned po nasazení správné meditace se syn začal vyvíjet rychleji a dohánět vrstevníky.
-
Klára Holečková ★★★★★
Pohotovost mohu jen a jen doporučit! Skvělý, ochotný a milý personál. Byli jsme s dcerou na pohotovosti již po druhé a po druhé jsme byli nesmírně spokojeni s přístupem sestřiček i doktorek. Velikým plusem bylo relativně krátké čekání oproti jiným pohotovostem (Bulovka). Nejdéle jsme tam byli i se všemi vyšetřeními do 2,5h - nyní před pár dny pouze hodinu. Děkuji za tak skvělý přístup, který se dnes jen tak nevidí!
-
Michal Babej ★★★★★
Chci se podělit o svoji zkušenost ze dne 8.5.2025. Navštívil jsem dětskou pohotovost a od první chvíle usměvavé sestřičky. Neskutečně ochotné a paní doktorka také velmi ochotná a milá. Nerozumím, jak v dnešní době člověk narazí na pohotovost kde umí být sestřičky a doktoři tak neskutečně nepříjemný a hnusný, kde člověk odchází s pocitem, že přišel někoho otravovat (Bulovka) a pak o pár km narazí na tak neskutečně milý personál, kde se dcera vysloveně těší na návštěvu a nemá žádné obavy z lékaře. Děkuji za vás přístup ❤️
-
Anna Introvičová ★★★★★
Dětskou pohotovost mohu maximálně doporučit. Všichni, jak sestřičky tak lékař velice milý, empatický, k dětem perfektní, nic nebylo problém, z nikoho jsme neměli pocit, že bychom je otravovali svou přítomností, dotazy nebo "neschopností". Prostředí příjemné, čekání krátké. :)
-
Břetislav Košťál ★☆☆☆☆
Před vchodem do této nemocnice se nachází past na řidiče, která vznikla nedbalostí správce komunikace. Na vozovce je vyznačena smíšená parkovací zóna včetně blízko stojícího parkovacího automatu. Ano, řidič si má všimnout svislé dopravní značky, která vyhrazuje místo pro 2 sanitky. Ale správce komunikace by měl mít povinnost toto matoucí značení z vozovky odstranit. Nevypadá to, že by svislá dopravní zančka byla umístěna dočasně. Tímto matoucím označením modré parkovací zóny správce komunikace připravil Městské policii Praha vítané místo pro vybírání pokut a tím pro vylepšení rozpočtu na úkor nepozornosti řidičů. A také toho Městská policie čile využívá. Já jsem platil pokutu po 11 minutách od zaparkování. Měl jsem poctivě (zbytečně) zaplacené parkování na 30 minut. Takže za lajdáctví správce komunikace doplácejí řidiči.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa VFN Klinika dětského a dor. lékařství?
VFN Klinika dětského a dor. lékařství se nachází na adrese 2, Ke Karlovu 455, Nové Město, 120 00 Praha-Praha 2, Česko
Jaké je telefonní číslo VFN Klinika dětského a dor. lékařství?
Můžete kontaktovat VFN Klinika dětského a dor. lékařství na čísle +420 224 967 777
Jak se dostanu k VFN Klinika dětského a dor. lékařství?
Trasu k VFN Klinika dětského a dor. lékařství najdete zde odkaz