Přehled katalogu
- 698 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 60% S fotografiemi
Nalezeno 698 výsledků
Procházejte hotel & motel & hostel v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 698 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 444,925 recenzí a hodnocení.
“Příjemná paní majitelka, klidné pohodové ubytování, dobrá dostupnost na MHD, byly jsme tu velmi spokojeni.”
“Trojský kůň. Letní kino, výstavy, koncerty. Vyřezávané sochy na zakázku.”
“Moderní ubytovna, slušní spolubydlící, pokoje čisté, cenově dostupné.”
“Pěkný penzion. V blízkosti je autobusová zastávka, tramvaj je 3-5 minut po schodech. Cesta do centra trvá 20 minut. Na pokoji je rychlovarná konvice a lednice.”
“Vynikající hostel, vše je velmi pohodlné a pohodlné!”
“Skvělý hotel kousek od Václavského náměstí, centra Prahy. Kuchyňka, minibar, recepce.”
“Uplnej hotel Hilton ❤️❤️❤️ Famózní služby luxusní apartmány Jako v ráji.”
“Ubytoval jsem se s kamarádem. Vše bylo perfektní.”
“Fabulous venue very near to tram stops. Proprietor very friendly and helpful. Excellent value accommodation, there's even a Tesco store nearby.”
“Rád bych reagoval na některé recenze, které podle nás nejsou objektivní a slouží k očernění naší ubytovny. Co se týče obav ohledně hygieny – na naší ubytovně neexistují podmínky pro výskyt švábů. Pokud jde o štěnice, bohužel, ty se mohou vyskytnout na jakékoli ubytovně, ale my podnikáme ihned kroky k jejich odstranění. Například v jedné recenzi nám bylo napsáno, že jsme neinformovali o případném výskytu štěnic. udělali si u nás rezervaci, kolem 15h se přijeli ubytovat a poté šly spát, večer kolem 23h zazvonily že tam mají štěnice a že chtějí ihned vrátit peníze (poté jsem se dozvěděl že k nám přijeli z ubytovny kde měli štěnice a ty k nám dotáhli) na úkor toho jim bylo ukončeno ubytování a pokračovali na další ubytovnu roznášet štěnice dál. a pokud jde o sociální zařízení tak je to všude stejné, jsou společné a pokud se lidi neumí chovat a uklízet po sobě tak to tak i vypadá (úklid je zde každý den od PO-PÁ)”
“Výborná a simpaticka recepční, vždy ochotná a obětavá. Je zde vzhledem k ceně vybavení jak takž, soukromí dobře. Mám s toho to místa výborní pocit. Děkuji. Roman B”
“Hledal jsem místo pro rychlou pracovní cestu a narazil na tento hostel. Perfektní lokace v centru Prahy, vše na dosah ruky. Pohodlny pokoj s rychlým internetem, což ocení každý, kdo potřebuje být online. Ideální.”
“V hotelu jsme byly již podruhé a opět naprostá spokojenost. Milý personál, útulné a čisté pokoje, vynikající snídaně, vzhledem k poloze hotelu v centru Prahy dobrá cena za ubytování.”
“Po přečtení recenzí jsem byl trochu skeptický. Byl jsem ale mile překvapen. Pokoje byly čisté, voňavé. Skvělá lokace a parkoviště pro auta.”
“Stravene 2 noci s detmi. Hodne se nam libilo. Byt velky (cca 60 m2) se vsim vybavenim, cisty utulny. V podstate se jedna o apartman s podminkami penzionu. Je to sice mimo Prahu ale vhodne pro vylety ve strednich Cechach. Jinak na proti na stadione maji pres leto Plzen.”
“Přišli jsme z rozmaru, abychom si zarezervovali pokoj. Na recepci jsme byli velmi přátelsky přivítáni a dostali jsme pokoj do 5 minut. Hostitel byl jedinou osobou během naší dovolené, která se skutečně zeptala, zda je vše v pořádku. Je to místo určené pro místní obyvatele, ale měli jsme skvělý čas díky sportovním zařízením a přátelskému personálu! (Nečekali byste, že to bude po příjezdu tak krásné, takže rozhodně jděte dovnitř.)”
“Přátelský majitel firmy, jak již zmínili ostatní. Produkt je skvělý a komunikace spolehlivá a snadná.”
“My jsme byli naprosto spokojený. Klid, čisto a ochotný milý personál. Skoro mi přišlo že tu bydlíme sami, ale opak byl pravdou”
“Koleje mají svůj půvab. Kdysi jsem tu v pravěku přespával načerno. To ale byl jiný režim, jiná doba... bylo to dávno, pouze Strahov se jaksi nezměnil: neustálý hluk, oslepující zářivky, co nejdou vypnout, vytlučené skříňky, havárie vody, vypadávajįcí internet každých pět minut (ten pravda v pravěku nebyl)... Prostě člověk musí mít velmi silnou dávku nostalgie za starými časy, aby to neviděl a neslyšel. Přesto jsem byl v zásadě spokojen a nebudu zde psát že ne. Vlastně by mne zklamalo, kdyby na pokoji nebylo vohulenè topení, že se nedalo dýchat, vadilo by mi, kdybych neslyšel to neustále bouchání dveří,.klepání, výkřiky na chodbě... No, a.ldyby nebyla ta havárie vody, nebyl by to Srtahov. Kdyby si tu ale nesvítilo ani světlo, ale to už je hodně hodně dávno. "Více světla!" volali v tom roce studenti právě na těchto kolejích. Přál jsem si v te době žít. Bylo to v roce 1967. Nepovedlo se. A tak tyhle koleje, kdyby to byl Alcron... by nebyly prostě tím,, čím jsou. Díky Bohu a SÚZ zvláště. Ach, ty děžurnyje v budníku u vstupu! Tohle prostě nevymyslíš, to se musí zažít! Jako bonus byla ráno kontrola měření topení (délky a šířky?). Za tohle bych si chtěl dodatečně připlatit! Bylo to prostě skvělé! Jako když se lidé ubytovávají ve vězení, kde kdysi zadržovali v Bartolomějské Václava Havla! Strahov je ale Strahov!”
“Díky umístění tohoto hostelu vyniká. Blízko centra města a tramvaj je jen 2 ulice s krásnou přírodou obklopující místo. Cena je rozumná, dostanete to, co vidíte na obrázcích.”
“Velmi přátelské přivítání! Vše bylo za tu cenu opravdu dobré a byli jsme naprosto spokojeni. Personál recepce byl fantastický! Nikde jinde v Praze se nám tak vřelého přivítání nedostalo!”
“Jedna z nej ubytoven v Praze. Přívětivý personál, klid, denní úklid, v objektu hospůdka s dobrým pivkem, vodkou, rumem i s jinými tekutými pochutinami. Na pohodu.”
“Очень комфортно, номер на двоих со своим туалетом и душем по цене 1 койки хостела. Уютная кухонка, никто не мешает. Хороший вайфай, напротив сразу музей всего местного пива, хороший обменник и недорогие забегаловки. В радиусе сразу куча маркетов с низкими ценами.”
“Chválím milou paní na recepci, čisté a voňavé pokoje a dobrou snídani!”
“Hledali jsem místo pro ubytování našich zaměstnanců na několik měsíců. Všechny naše požadavky vyřešili obratem, skvělá komunikace a také cena za ubytování. Všichni ubytovaní byli spokojeni. Děkujeme”