Přehled katalogu
- 713 Firmy celkem
- 4.4 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 61% S fotografiemi
Nalezeno 713 výsledků
Procházejte hospoda v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 713 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.4/5 na základě 543,462 recenzí a hodnocení.
“Atmosféra v baru byla moc příjemná. Obsluha moc milá . Pití velmi dobrý. Míč jsem si tu užila. Určitě se tu stavím příště.”
“Tak vážení toto je naprostá pecka. Provozovatel Aleš je to nejlepší co jsem tady v Praze zazil. Zkuste to a nebudete litovat. Absolutni super”
“Chodím na oběd velmi často se svými kolegy. Jídlo je vždy vynikající, panuje příjemná přátelská atmosféra a o nás je vždy dobře postaráno. Všem toto místo doporučuji. S pozdravem, Cagan Zah”
“Velmi příjemné místo, chutné jídlo za dobrou cenu, široký výběr. Skvělé místo na snídani nebo schůzku s klientem. Doporučuji!”
“Včera jsme navštívili v rámci prvního rande tento podnik, vybral jsem ho na základě recenzí a musím říct, že recenze se nemýlili, velmi mě potěšil majitel a barman v jedné osobě. Výborné víno a naprosto skvělá obsluha. Vřele doporučuji a děkuji.”
“6 craftových piv na čepu, skvělé jídlo, veselá obsluha, co víc si přát”
“Nejhezčí fitko ve kterém jsem byla, prostory s kamennými zdmi a dřevěnými trámy, vše nově vybavené a komorní atmosféra. Je trochu menší, ale pro nás naprosto dostačující.”
“Skvělá vinotéka s příjemnou atmosférou. Velmi oceňuji osobní přístup pana majitele, který s nadšením a znalostí povídá o každém víně, které vám podává.”
“Překrásný bar s velice příjemnou obsluhou, vynikající drinky a úžasná hudba v pozadí. Jediné co bych možná mohla vytknout je cena drinků, jsou dražší, ale za zážitek to stojí :)”
“Prijemne misto na posezeni, mila a ochotna obsluha”
“Byli jsme si dnes sednout s celou rodinou a všichni jsme byli moc spokojeni. Pizza Margherita byla luxusní a lasagne také. Velmi rádi se vrátíme i díky super milé obsluze. Děkujeme!”
“Nejpohodlnější postup jak projít letišťním odbavením. Svěřte se do rukou týmu v "salónku" a mate vystaráno s odletem i přiletem. Jen na těch řízečkách u občerstvení by se mělo zapracovat, ať nejsou tak suchý. Jinak palec nahoru.”
“Super burčák, ochotná obsluha, výborné mandličky a domácí sýrové tyčinky”
“Jídlo bylo úžasné, Guinness byl nejlepší v Praze. Obsluha byla fantastická - děkuji Romanovi, který se ujistil, že mám všechno, co jsem potřeboval. Určitě doporučuji na snídani s kocovinou, na fotbalový zápas nebo jen tak na něco k jídlu. Viděl jsem někoho jiného, jak si dal fish and chips, vypadá to úžasně, příště si je dám.”
“Krásný den přeju Včera jsem se u Vás zastavil, abych si nafilmoval prkénko plné dobrot, které si zde může host dát k vínu a byl jsem mile překvapen příjemnou obsluhou, konkrétně se jednalo o slečnu Beátu. Prkýnko nezklamalo, mohu každému doporučit a víno mi chutnalo, ale vínu vůbec nerozumím, vinárny navštěvuju opravdu jenom výjimečně, jsem hodně na pivo. Některé vinárny mají i jeden kohout s točeným pivem, většinou něco z menšího pivovaru, který nenabízejí restaurace v okolí a funguje to, tak když byste chtěli, můžete to taky zkusit. S pozdravem Vašek Švihlík”
“Velký výběr piv, příjemná obsluha, která zná svoji aktuální nabídku a umí pomoci při výběru piva dle požadavků hosta.”
“Útulná vinárnička v centru Prahy se sqělým burčákem!.”
“Hezké místo, kde se konají i eventy typu vernisáže apod.”
“Fenomenální, vždy když jsme v Praze jdeme sem. Dejte si hermelín.”
“Nemohu vynachválit. Vždy skvěle poradí, cítíte se tu jako doma, vždy velmi milé a příjemné posezení. Výběr vín? Pokud nevíte a nasměrujete, co máte rádi? Pokaždé poradí to správné víno. Na toto místo máme s přítelem speciální místo v srdíčku. Vždy sem rádi zajdeme.”
“Perfektní umístění, výborná atmosféra, super ceny a obsluha na nejvyšší úrovni”
“Po koncertu v O2 aréně, super místo který i ve všední dny mají otevřeno do ranních hodin. Obsluha moc milá, ochotně nám pán popsal z čeho se drink dělá a nastínil jak daný drink chutná. Bar je zapuštěn do sklepní místnosti tak že atmosféra a vzhled baru byl parádní. Příště rádi přijdeme znovu”
“Příjemná česká hospoda. Čistě toalety, v zadním salonku šipky. 3 druhý piv, Kozel 11 z tanku. Radegast a Plzeň. Skvělé na posezení s přáteli i jen tak na oběd, večeři.”
“Příjemné prostředí hostince. Lokál je nevelký, servírka "stíhala". Polévka (hovězí s masem a nudlemi) byla vlažná. Servírka ji ale ochotně nechala přihřát. Kvalita průměrná, výrazná mastná chuť vývaru z kostí. 3*. Podruhé si ji nedám. Krkovička s hranolky a tatarkou byla velmi dobrá. Porce velká, i když o váze masa za studena by se možná dalo diskutovat, ale nestěžovali jsme si. 4*. Znojemská hovězí byla vynikající, dal bych jí michelinskou hvězdu. Porce jako pro dřevorubce, maso výborné konzistence, okurková chuť omáčky "akorát", knedlíky přesně podle mé chuti.”
“Naše nejmilejší burgrárna. Objevili jsme ji náhodou a již na ni nedáme dopustit. Extrémně milá obsluha, je vidět, že jim na podniku opravdu záleží. K tomu výborné jídlo a již není co řešit. V pozadí navíc hraje nostalgicky Óčko.”
“Děkujeme moc za krásný zážitek! Doporučuji všem, kdo chtějí zažít příjemný večer a vytvořit si svůj vlastní pestrobarevný talíř všech možných chutí!”
“Super příjemné místo s ochotnou a milou obsluhou. Určitě stojí za návštěvu”
“Velmi příjemné místo s vynikajícími viny a dobrým jídlem.”
“Příjemné prostředí, dobré jídlo a fantastická vína!”
“Mají tam skvělé víno. Velmi příjemná obsluha. Krásné komorní domácké a přátelské prostředí. Rád tam chodím.”