Přehled katalogu
- 2,529 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 91% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 2529 výsledků
Procházejte autoservis v Praze. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,529 výsledků v Praze. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 457,208 recenzí a hodnocení.
“Dobrý den, reaguji na recenzi pana MARKA SUCHANA. Dobrý den, pane Suchan. Kluky znám již řadu let a musím říct, že je nehorázná drzost je osočit právě touto recenzí. Nevím, zda je to vaší nevědomostí a dostatečnou neznalostí v opravách ať už automobilů, nebo motocyklů, nebo jen ve vaší povaze stále nespokojeného zákazníka. A teď trochu k danému problému a vysvětlení některých pojmů. Ať už dostanete, nebo nedostanete výpis z diagnostického přístroje, tak diagnostika je stále pouze podpůrný program, který Vám neukáže, že je věc nacházející se v automobilu či motocyklu, skutečně vadná. Správná diagnostika se provádí elektrickým měřením, popřípadě jinými testy. Ona Vás pouze navede, ale na mechanikovi je, aby si tvrzení diagnostiky opravdu ověřil. To znamená, ve vašem případě, demontáž škrtící klapky a vstřikovače, vše se musí vyčistit a odzkoušet. V tomto Vám již diagnostika nepomůže. To že jste měl přelitý olej je věc jiného servisu a je štěstí, že na to kluci koukají a dávají to hned dohromady. Málo kdo si všímá těchto drobností a z vlastní zkušenosti vím, že v tom mohu klukům naprosto důvěřovat. Jestliže ho vyměnili, tak jen proto, že je spousta servisů, které nedodržují specifikace pro daný motocykl a nebo pro dané vozidlo. U kluků si mohu být zcela jist, že tam jde správný olej, který tam má být a ne jako u spousty jiných servisů, které tam nalijí něco, co tam sice může být, ale má to horší vlastnosti a oni řeší jen to, kolik na daném oleji vydělají. A teď něco k zapalovacím svíčkám. Opět narážím pravděpodobně na Vaší neznalost a rád bych Vám trošku osvětlil problém se svíčkami. Zapalovacích svíček je veliké množství. Neznamená to, že máte motocykl a jde do něj jen jeden typ svíčky a také jednoho výrobce svíčky. Bohužel máte na výběr několik výrobců, kteří mohou fungovat u aut, ale nebudou fungovat u motocyklů. V tomto případě jsou potřeba zkušenosti mechanika. Zároveň to ale neznamená, že je jen jeden typ svíčky od jednoho výrobce, který jde namontovat do právě Vašeho typu motocyklu. Proto i já bych v tomto případě zvolil variantu dát osvědčeného výrobce a typ, který udává přímo výrobce. Také bych se rád vyjádřil k ceně Vašeho benzínu. Pakliže kupovali benzín, který dávají do motocyklů tak stojí litr zhruba 50,- kč. Těch 350,-kč bylo i za to, že pro daný benzín musí dojet. Je to jejich čas a jejich ochota, že Vám tuto službu udělají. Tu musíte hold zaplatit. A navíc není pumpa, jako pumpa. Je pár benzínových pump, které mají opravdu kvalitní benzín, který za to stojí. Navíc veškeré testování ve Vašem případě probíhá po vypuštění Vašeho špatného benzínu a nalitého nového benzínu. A opět narážím na Vaší neznalost. Toto testování nějaký ten benzín spotřebuje. Ať už chcete, nebo ne, nevidím to jako okrádání, ale jak jsem již psal, vidím to na nehoráznou drzost někoho pomluvit. Navíc píšete, že ho chtěli stopit. Co si myslíte, že by s ním udělali? Špatný benzín si nikdo nedá ani do staré sekačky. Ten se dává pryč a už do ničeho jiného nejde. Vaše představa je opravdu mylná. A teď trochu k dílům. Píšete, že nic nebylo opraveno. Pokud vím, tak kluci se snaží posílat maily a snaží se shánět díly jak jen to jde. To že není Váš motocykl opravený je dané typem motocyklu, na který ty díly nejsou. Proto nemohl být opravený a opět jste je neprávem osočil, že ho neopravily. Bohužel bez dílů Vám ho opravdu neopraví. Opravdu si myslíte, že se budou Vašemu motocyklu věnovat a dělat na něm a Vy jim tu práci nezaplatíte? Chodíte do práce jen tak aby jste zabil čas a nechcete zaplatit? To jste dost odvážný. Teď něco k fakturaci. Pokud vím, tak kluci píší díly zvlášť a mechanickou práci. Jaké kroky tam chcete rozepisovat? Když budete děla na motocyklu 6 hodin, tak je napsaných 6 hodin. Nikdo Vám nebude rozepisovat jak dlouho jaký šroubek povoloval a utahoval. To opravdu nemůžete myslet vážně. Nevím, zdali si toto přečtete, ale já být na Vašem místě, tak bych se STYDĚL za to, co jste napsal. Bohužel v našem životě narazíme na spoustu různých lidí. S pozdravem Pavel Jiras”
“Na odtah jsem sice čekal dlouho,ale řidič byl opravdu super a vedel co děla:)”
“Vždy mi pomohli. Děkuji. Tedy jen to placení kartou by mohli konečně zavést...”
“Navštívil jsem tento autoservis na rychlo při cestě okolo Prahy. Zavolal jsem den předem s požadavkem na diagnostiku, domluvil si čas. Po příjezdu jsem nemusel čekat, diagnostika byla provedena rychle a protože se jednalo o špatně simulovatelnou závadu v elektrotechnice (a nemohl jsem tu nechat auto na delší dobu), tak jsem dostal doporučení, kam zajet a problém vyřešit. Velice vstřícný a profesionální servis s osobním přístupem k zákazníkům.”
“Mám to tam rád, s opravami jsem spokojen, a manželé Holubovi jsou moc příjemní. Doporučuji.”
“profesionální přístup, skvělé ceny a díly nejpozději do druhého dne, profesionální kolektiv za pultem. Doporučuji :-)”
“Velká spokojenost s odvedenou práci. Mytí +čištění interiéru +keramika na lak cena dobra vřele doporučuji.”
“Nejlepší servis v okolí. Vždy když jsem potřeboval pomoc tak mě zachránili. Úžasný přístup. Dekuji”
“Skvělý a ochotný přístup pracovníků. Defekt kola mi opravili do 30 minut. (Zachránili mi tak krk, jelikož nejsem místní a v Praze jsem byl jen s dcerou u lékaře :) )”
“Maximální spokojenost. Zde jsem určitě nebyl naposledy.”
“Mam u SCS koupene auto a cokoli okolo nej a i ostatni max spokojenost !!!!”
“Mají zde vše co se točí kolem elektriky u auta. Za mě sem jezdím rad, vždy poradí.”
“Perfektní služby! Auto je pokaždé umyté do posledního detailu. Oceňuji profesionální přístup a pečlivost. Doporučuji všem!”
“Jednoznačně, nedoporučuji, těmto lidem jde pouze o peníze žádná ohleduplnost k zákazníkovi, neschopnost sehnat klasický díl. Nedoporučuji.”
“Skvělý přístup a vstřícnost. Dekuji”
“Velmi ochotný a milý personál. Pomohl vždy vyřešit problém, jaký jsem na svém voze měl. Jezdím do servisu již řadu let a jsem velmi spokojen....”
“Mohu jen doporučit, seriózní přístup, rychlé jednání i oprava vozidla. Děkuji a doporučuji”
“Jezdím sem pravidelně. Vždy profesionální přístup, snaha najít nejvhodnější řešení, nesnaží se opít zákazníka rohlíkem a dostat z něj tak víc peněz.”
“Nikdy v životě jsem nepsal žádnou recenzi, ale zde musím udělat výjimku. Na autě jsem měl několik důlků po kroupách a škrábanců od zvířete. Vše bylo opraveno do dvou dnů s dokonalým výsledkem, bez lakování, a za velmi příznivou cenu. Klobouk dolů před klukama, již dlouho jsem nezažil takto kvalitní službu. Skvělá komunikace a vše probíhalo přesně podle domluvy.”
“Vstřícnost a vždy seženu co potřebují hned nebo do druhého dne”
“Za mě nejlepší myčka. Za pár korun nejlepší poměr cena a kvalita.”
“Cykloservis mám nejblíž k domovu, kolo se snažím servisovat sám, tady vždy pomohli a poradili. Doporučili kazetu, středové složení a komplet zadní brzu, vše perfektně pasovalo, brzda mi byla ochotně zkrácena na požadovanou délku a po nasazení sedí perfektně.”
“Za 3 roky spolupráce nemůžu hodnotit jinak než pozitivně ... jednání, vstřícnost, organizace ,komunikace a dokonce i velká tolerance - toho všeho jsem se tady dočkal . Vyhovovala mi i volnost se kterou jsem zde mohl působit což je pro mě samotného dost důležitý aspekt ! Je vidět že když člověk dělá to co má a co se od něho očekává může mít i v práci určitý komfort. Nutno zmínit i fakt, že když se člověk dostane do špatné životní situace tak pan Beránek jenom nepřihlíží a i když to není v žádném případě jeho povinnost tak neváhá a pomůže jak jen to jde. Tome bravo a moc ti za všechno děkuju . 10/10”
“Subaru Outback 2002 rok po opravě převodovky 14 000 km od té doby najeto. Převodovka před opravou téměř mrtvá teď šlape jako hodinky i spotřeba šla o 3.5 litrů dolů. Jednání perfektní mužů jen doporučit.”
“Nejlepší autorizovaný servis v Praze, vřele doporučuji.”
“Veliká spokojenost, kvalitní dodávka i veškeré s tím spojené jednání o pronájmu. Karel”
“Skvělý autoservis, s perfektním přístupem. Zájem o zákazníka a jeho problém. Vše běží na profesionální úrovni.”
“Jsem mile překvapen ochotou přijímacích techniků, termínem opravy i kvalitou práce. A co je neuvěřitelné ( v porovnání s cca. desítkou autorizovaných servisů Škoda, které jsem v minulých letech navštívil ) cena zakázky odpovídala ceně předem domluvené. Velká spokojenost.”
“Chtěli bychom poděkovat panu Starzinskému za pomoc a dobré rady při výběru ojetého vozu Škoda Scala a dokonalou připravu všeho potřebného ke koupi. Zdraví Milena Koubková”
“Skvělá zkušenost při koupi nového vozu. Velmi příjemná, milá a ochotná paní Kotrbáčková. Vše zařídila, domluvila, skvěle poradila. Mohu jen doporučit.”