Přehled katalogu
- 315 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 50% S fotografiemi
Nalezeno 315 výsledků
Procházejte pizzerie v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 315 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 105,624 recenzí a hodnocení.
“Nejlepší kebabárna co může být, naprosto spokojen jak s jídlem tak i s obsluhou i atmosférou. 5/5”
“Tady je ten samý, kdo shání pořádný kus kebabu”
“Příjemný prostředí, slušná, sympatická, usměvavá obsluha. Výborná kuchyně, pestrý jídelníček. Polední menu za peckový ceny vč. pizzerie. Dnes jsem si dal luxusní hovězí vývar s bagetkou a pompézní Caesar s vepřovou panenkou a bagetkou. :-) Vřele doporučuji. :-)”
“Naše druhá návštěva klatovského Zrna. Líbí se mi zde taková jednoduchost, která je však přeměněna do výborných chutí všeho, co si zde dáte. Prostředí pěkné, při hezkém počasí se možnost posezení venku. Obsluha všímavá, ceny přijatelné. Doporočuji k návštěvě.”
“Naší svatební hostinu jsme uspořádali v restauraci Rango a nemohli jsme si vybrat lépe. Krásné prostředí v podzemí vytvořilo nezapomenutelnou atmosféru, kterou si hosté dodnes pochvalují. Raut, který jsme nechali sestavit personálem, byl naprosto skvělý – pestrý, chutný a krásně připravený. Stejně tak hlavní chod byl vynikající a potěšil i ty nejnáročnější hosty. Personál byl po celý večer nesmírně přátelský, příjemný, ochotný a profesionální. Spolupráce s manažerem i manažerkou probíhala naprosto bezchybně – skvělá komunikace, vstřícnost a perfektní organizace. Rango můžeme vřele doporučit všem, kdo hledají výjimečné místo pro svatbu či jinou slavnostní příležitost, nebo jen jako restauraci, kam zajít na výborné jídlo.”
“Výborná pizza,jedna z nejlepších jaké jsem kdy jedl.Navíc 3 pizzy připravené za 15minut a velmi příjemná obsluha.fandím!!!!”
“To je tak, když se něco dělá od srdce a dává do toho kus srdce, duše a ještě víc. Pak tato jednoduchá metoda je účinná a trvá to dlouho. Stejně jako v této restauraci, která funguje fakt už dlouho. Nečekejte tu žádnou kostku ve skluzu, ani mišelinské blbosti, ale pohodovou domácí kuchyni. A pizza? Nemuseli by se za ní stydět i pizzerie, které kolikrát tento italský pokrm nedokáží vždy vyladit ke spokojenosti. Takže přijďte ochutnat a udělat si vlastní názor...”
“Jídlo bylo výborné. Obsluha příjemná a usměvavá. Doporučuji”
“Nejlepší pizza, kterou jsme měli. Zvolili jsme si variantu Volcano a neudělali jsme chybu. Určitě doporučuji, těsto bylo měkké a křupavé. Pizza byla naplněná surovinami a každý kousek jsme si moc užili.”
“Naprosto luxusní pizzerie! Narazili jsme na ní náhodou, ale pokud někdy zas pojedu do Plzně, určitě se tu znovu zastavím. Těsto je výborný a výběr z druhů pizz taky. Místo tu má čistou, moderní, ale zároveň útulnou atmosféru. Rozhodně doporučuji!”
“Tohle občerstvení nemá chybu. Stavíme se tady každý rok, těšíme se na moc dobré lívance s borůvkama a dršťkovou polévku. Pokud je teplo, osvěžující utopenec s čerstvým chlebem. Paní je moc milá.”
“Naprosto skvělý jídlo. Cenovka vejš ale ta porce. A ještě nám dotočili vodu do petek zadarmo. 10/10”
“Tohle je nádherná stará stylová hospoda,byli jsme o vikendu,pizza za 135 Kč byla obrovská a chutná”
“Náš dnešní objev, který nám udělal velkou radost!! Samoobslužný bar....jsou tu dvě rychlovarky... lze si uvařit kávu,čaj, čokoládu nebo dokonce i svařák.K prodeji různé pochutiny a dokonce náramky jako suvenýr...hned jsme dva zakoupili.... peníze se vhodí do kasičky. Úžasný nápad...♥️”
“Rozhodně nejlepší pivo na okrese, možná i kraji :) Pán hostinský pořádá i různé doprovodné akce typu "novoroční zelňačka" a to nemá chybu, je vidět že se stará i o komunitu a jen o bussines. Rozhodně stojí za zajížku nebo zacházku při výletě.”
“Objednali jsme zde poprvé a byli jsme mile překvapeni. Pizza výborná. Dovoz byl rychlejší než bylo uvedeno v objednávce, což bylo super.”
“Cíleně jsme po náročné cestě vyrazili na vecerni pivko a jidlo. Pivovar malý ale pivko perfektní. Výborné svrchně kvašená piva. K pivku ideální “ďábelská” topinka s masovou směsí. Nepálí skoro vůbec. Zahrádka sice bez obsluhy ale pro tak dobře pivko si rad dojdu. Paní za barem mila, příjemná. Rozhodně doporučuji navštívit.”
“Může tě se těšit na velký výběr, dobrých piv že sortimentu pivovaru Radouš, k zakousnutí pak řadu pochutin ;)”
“Na první pohled obyčejná hospůdka....ale jídlo bylo super!!! Měli jsme dršťkovou polévku, obalovaný hermelín s hranolkami a guláš s chlebem. Opravdu hodně dlouho jsem nejedla tak dobrý obalovaný hermelín a hranolky. A cena byla velmi příjemná. Opravdu doporučuji, pokud chcete "obyčejné" jídlo.”
“Koupil jsem si zde pizzu a obslouzil me velmi slusny mlady cerny vousaty pan asi cikan mel krasny usmev a prijemny vyjadrovani pizza chutnala skvele delal mi ji velmi vyhlaseny pizzar Pavel Hochman ktery dela pizzy tak rychle a vyborne ze mu z toho hori ruce dal bych 6 hvezdicek ale bohuzel to nejde muzu jenom Ruds Pizza klatovy chvalit za vse.”
“Podle mě je to nejlepší kebab v Plzni a okolí. Výborné jídlo, velké porce, široký výběr, normální ceny a příjemná obsluha, která vám bez problémů rozumí.”
“Do Stodoly jezdíme opravdu rádi, protože personál je vždy velmi milý a jídlo, které jsem zde ochutnal bylo pokaždé skvělé. Ať hovězí steaky, pizza, nebo dezerty. Na čepu Svijany. Ve svátky, nebo o víkendu je lepší v čas rezervovat místo. VELMI DŮLEŽITÉ-Spropitné pouze hotově. A že si ho obsluha i kuchyň opravdu zaslouží.”
“Byli jsme jen v restauraci, ale bylo to moc fajn. Kolínko výborné, ostatní jídla taky. Fondant na jedničku. Obsluha moc příjemná. Rádi přijdeme někdy zas.”
“Mam rad bistra a tohle je jedno z mých oblíbených, vždy když jedu kolem tak se musím zastavit na vybornej kebab nebo famózní chlebíčky, většinou vezmu domů i pár zákusků. K tomu pohodová atmosféra, za mě v topu!”
“Ačkoliv se v centru Plzně pohybuji často, sem jsem dosud nedorazil. Škoda, o hodně jsem přicházel. Teď jsem to napravil a jsem nadšený. Výborné jídlo, přiměřené ceny a příjemný pocit, že jste vážený zákazník. Škoda, že jsem nemohl ochutnat všechna jídla a dát si i moučník. Snad příště. Tento podnik mohu jen doporučit všem, kteří chtějí ochutnat něco zajímavého.”
“Dnes jsem se zastavil po měsíci a musím říct že mají novinku francouzský tacos a je to luxus. Čerství kureci maso,hranolky,čedar,cibulka... fakt super.”
“Super jídlo a super obsluha! Rádi se sem vracíme.”
“Skvělé velké cappuccino, uděláno s méně kávy a více mléka na přání, výborný domácí jablečný koláč. Velmi milá obsluha”
“Výborný kebab! Dala jsem si maly box, i tak byl na mě velký. Milá obsluha. Moc doporučujeme!”
“Skvělá pizza s výbornou chutí a dobrým křupavým okrajem ,kebab který opravdu chutná ,skvělé namixovaný poměr zeleniny a masa.určitě se při cestě přes Líně zastavím zase.”