Přehled katalogu
- 1,280 Firmy celkem
- 3.2 Průměrné hodnocení
- 73% S recenzemi
- 24% S fotografiemi
Nalezeno 1280 výsledků
Procházejte lékař v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,280 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 3.2/5 na základě 74,590 recenzí a hodnocení.
“Kdykoliv a s čímkoliv jsem ambulanci navštívila tak se hned po první léčbě problém vyřešil. Paní doktorka i sestřička milé a vstřícné.”
“Velice příjemná a milá paní doktorka.”
“Nejlepší přístup Pana Kučery. Vše vysvětlí dopředu a vše bezbolestné.”
“Co se týče přístupu paní Tolknerové, nemohu si stěžovat. Paní měla lidský a vřelý přístup (lehce flegmatický, což je pro mne vyhovující) a našla mi co nejbližší termín, za což jsem velmi vděčný. Nechápu tak špatné recenze na její jméno. Možná to bude spíše problém ze strany pacienta. Pro normálního vychovaného člověka hledající pomoc v okruhu psychologie doporučuji.”
“Paní doktorka je velice ochotná a vstřícná. Velice dobrá zkušenost .”
“Nejlepsi pan doktor,ktereho znam. Uprimny a hlavne leci! Clovek na svem miste. Moc si ho vazim. Me zachranil ruku. Dekuji Votrubova”
“Paní doktorka mi pomohla s velkým problémem, nikdo jiný to nedokázal. Jsem rád, že se stále na ni mohu spolehnout. Už jsme u ní léta s celou rodinou naprosto spokojení.”
“Profesionální přístup i jednání.”
“Naprostá spokojenost! Pani doktorka je skvělá, pozorná a opravdu pomáhá lidem. Děkuji!”
“K Paní doktorce chodím a nemohu se stěžovat ,vždy jsem se bál k zubaři chodit pořád jsem to odkládal ze strachu , ale od té doby co mě vzala Paní doktorka pod svá křídla , nemám strach má zlaté ruce a přístup je profesionální děkuji moc ,že mi pomohla zbavit se strachu a k tomu, že budu mít konečně klid od bolesti zubů”
“Spokojenost velká pan doktor je velmi milí a má pěkné jednání s lidmi , jeho sestřička je milá hodná a příjemná !”
“Ráda bych přidala pozitivní reakci. Byla jsem dlouhou dobu pacientkou pana doktora. Poté jsem na pár let "vypadla " svojí vinou a pan doktor mne vyřadil, oprávněně. Dnes jsem byla opět na ošetření. Sice mi to pan doktor dal "sežrat", ale oprávněně a jsem ráda, že mne vzal zpět. Sestřička se o to velkou měrou zasloužila. Moc děkuji a to že je pan doktor svůj, to sice ano, ale pochvala mne nakonec neminula :-). Takže za mne doporučuji.”
“Velice příjemná paní doktorka i sestřička.”
“Velmi příjemná paní doktorka, lidský přístup. Velmi dobrá komunikace a přístup k dětem, žádné dlouhé čekání v čekárně. Jsem velmi spokojená”
“S panem doktorem jsem velice spokojená...dovede mě vždy rozesmát,a pomohl mi...”
“Báječné, vždy pomohli a profesionálně vykonávají zdravotní péči”
“Velmi příjemná paní doktorka i sestřička. Šla jsem na čas a byla precizně vyšetřena. Profesionální přístup.”
“Mladá ochotná trpělivá paní doktorka. Pomůže a vysvětlí. Sestřička taky.”
“Všichni lékaři včetně personálu úplně super.Domluva,vyšetßeni vždy z úsměvem.Děkuji”
“Moc děkujeme všem sestrikam a lékařům hlavně MUDr Simona Pišová a porodní asistence Hana Valekova”