Přehled katalogu
- 119 Firmy celkem
- 3.7 Průměrné hodnocení
- 86% S recenzemi
- 34% S fotografiemi
Nalezeno 119 výsledků
Procházejte chirurg v Plzeňském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 119 výsledků v Plzeňském kraji. Průměrné hodnocení 3.7/5 na základě 2,882 recenzí a hodnocení.
“Vážení obyvatelé města Plzně a okolí, rád bych zde napsal recenzí na tuto Chirurgickou ambulanci Medizen, sídlící v Poliklinice Bory. Po příchodu se mě ujala skvělá paní na recepci, která mě zaregistrovala, jelikož jsem zde byl poprvé a předem mi oznámila, že pan doktor MUDr. Zdeněk Zenkl má nějaké výkony a také, jelikož nejsem objednaný, budu zde muset chvíli čekat. Ale jelikož jsem nechvátal, tak jsem čekal. Zároveň mi paní na recepci dala vodu, abych si zkrátil již avizované čekání. Po vyzvání jsem přišel do ordinace k již zmíněnému panu doktoru Zenklovi, který hned po něm příchodu věnoval menu zranění plnou pozornost. Bylo vidět, že se jedná o mistra ve svém oboru, který je také ale zároveň lidský a působil při mé návštěvě velmi mile a laskavě a povídali jsme si během ošetření o všem možném. Pan doktor mi zranění (sečná rána) zkontroloval, převázal a ihned mi řekl, co smím a co nesmím a kdy nám přijít na vyndání stehů. Tuto chirurgickou ambulanci zcela doporučuji, dle mého není lepší ambulance v Plzni, než zde na poliklinice Bory. Jak paní na recepci, tak pan doktor se sestřičkou působí velmi mile a byla radost být zde ošetřen. Tedy dávám 5 hvězdiček. Jelikož nejsem ani z Plzně a jsem v Plzni zvyklý na různé pány doktory, tak mi pan MUDr. Zdeněk Zenkl vykouzlil úsměv na tváři a už vím, kam půjdu, kdyby se mi zase něco přihodilo. Děkuju moc, Medizen a pane doktore, Jakub Pešek”
“Klinika Astea v Plzni mohu naprosto doporučit! Nedávno jsem tam byla na liposukci nohou a jsem nadšená z celkové péče a procedury. Oproti mé poslední operaci před dvěma lety jsem se tentokrát cítil neuvěřitelně dobře. Lékaři zohlednili mé předchozí zkušenosti a dokonale se přizpůsobili mým potřebám. Velké poděkování patří sestře Sonje, která se o mě tak pečlivě starala a zbavila se veškerého strachu, který jsem před operací měla – péče po operaci byla také fantastická. Díky její podpoře jsem neměl problémy s krevním oběhem a dokázal jsem rychle vstát. Doktorka Sima odvedla opravdu úžasnou práci, a i když konečný výsledek bude vidět až za pár měsíců, už teď jsem velmi spokojená. Jsem šťastná, že jsem absolvovala procedury horní a dolní části těla, ale kdybych si měla naplánovat další proceduru, zvolila bych znovu Astea Clinic!”
“Děkuji za rychlé vyšetření a radu. I když se ukázalo, že mé problémy se nedají řešit na chirurgii, pan doktor Prantner a sestřička byli moc milí.”
“Přiznám se, že po vstupní prohlídce jsem měl chuť se na tuto ordinaci vykašlat a najít si jinou. Ono to totiž vypadalo, že si s paní doktorkou (jméno bohužel nevím) do noty nepadneme a to hlavně kvůli cenám. Nicméně jsem již akutně potřeboval ošetřit kanálky, tak jsem se rozhodl, že paní doktorce dám ještě šanci a dnes již rozhodně nelituji. Tak nějak jsem totiž pochopil, že do Denticy proudí zástupy pacientů, kteří na to posléze kašlou a proto chápu to jednání na vstupní prohlídce. Ano zuby jsou drahé a ty moje ještě dražší, protože posledních 10 let trpím extrémní fóbií ze zubařů, jelikož traumata z dětství, vysoký dávicí reflex a nízký práh bolesti, proto také vypadají, tak jak vypadají nu. A tyhle vlastnosti nejspíše již budu mít nadosmrti, ale s paní doktorkou to už nějak zvládáme. Sem tam sice ucuknu, sem tam se mi obrátí žaludek, sem tam zalituju, že jsem si nenechal vystavit papír od psychiatra na celkovou anestézii při zákrocích, sem tam paní doktorku ohromím mými znalostmi pečlivě nastudovaných na googlu při čekání v čekárně, ale na kvalitu práce si rozhodně nemohu stěžovat. Vše drží a vypadá jak má, takže za mě nakonec obrovská spokojenost a mohu Denticu vřele doporučit. A paní doktorce poklona, že má semnou takovou trpělivost :) Rozhodně také plusové body za možnost platby kartou a vystavení faktury. U předchozího zubaře jsem musel vždycky běžet přes ulici do bankomatu a o doklad si vždycky říct.”
“Nedávno jsem zde byla s 8 letou dcerkou na větším zákroku v analgosedaci. Všichni velice příjemní, milí,..... Vřele doporučuji všem”
“Velmi příjemné prostředí a hlavně přístup paní Mudr. Petry Šedé a její sestry. Doporučuji, příjemné jednání a přístup k pacientům. Děkuji.”
“Výborná chirurgie kapacita byl jsem tam říznout na obličeji nežida pan doktor výborný laskavý doporučuji”
“Mám z dneška velmi pozitivní zkušenost na chirurgii, a konkrétně s panem doktorem Říhou. Přišla jsem s malou dcerou, okamžitě nás vzali přednostně, moc milý přístup sestřičky i pana doktora.”
“Pan doktor velmi ochotný a jemný”
“Asi nikdo z nás nemá rád návštěvu u lékaře.Sem se vždy těším.Pan doktor mi vždy pomůže,je milý -sestřička taky.Pokud vás trápí nějaká bolest neotálejte.Tady vám pomůžou.”
“Sympatický pan doktor. Doporučuji”
“Jsem moc rád, že jsem v péči dr. Kasala a jeho týmu. Nejenom, že jsou úžasní profesionálové, ale lidský přístup - ten je zde výborný. Excelentní vybavení, léčebné metody. Díky, že mohu být Vaším pacientem.”
“Neuvěřitelně skvělá služba! Dnes jsem byl na liftingu horních víček (moje první operace v životě). Všichni byli tak starostliví a vřelí. Měl jsem skvělou konzultaci a dostal jsem všechny informace, upomínky a každou otázku zodpovězenou přes WhatsApp měsíce předem. Žádná bolest po injekci anestetika ani během operace. Poté jsem dostal uklidňující čaj a oční kapky s pokyny. Následná péče druhý den. Dali si na čas a v ordinaci se hodně smálo. Opravdu skvělá posádka / personál a fantastický lékař. Jsem tak šťastný. Děkuju!”
“Velmi dobrý veterinář vždy rád, že je velmi spokojen”
“Paní doktorka mi přímo změnila život. Moc milá, ochotná, takový přístup jsem ještě nezažila. 10/10! Moc děkuji za vše. Proto se k ní v listopadu vrátím. Cimerhanzlová”
“Dr. Průchová mi provedla fantastický lifting víček (výše). Výsledek byl perfektní a pan doktor byl milý a mluvil trochu německy. Zpočátku jsem měl trochu obavy, protože operaci prováděli na ordinaci v Plzni (a ne ve fakultní nemocnici, jak jsem předpokládal) — ale mé obavy byly neopodstatněné.”
“Je tam optika, která slouží i jako čekárna, vzadu je poměrně velká oční ordinace. Objednací doba je krátká, ale bohužel tam lékař není každý den. Optika je v provozu denně. Lékař nevyšetřuje jen vidění a brýle, ale oči " kompletně" zkontroluje. Měla jsem z vyšetření i výběru brýlí dobrý pocit. Cena ve srovnání je přijatelná, hodně asi záleží na druhu skel a pak i na značce obroučky.”
“Velice vřelý přístup. Vešla jsem s pocitem, že jsem už skoro slepá. Okamžitě se mě ujala příjemná paní, která se mnou dlouhou dobu vybírala obroučky na mé budoucí brýle, ještě ten den mi zařídila prohlídku na pobočce na Doubravce, kterou když jsem podstoupila, vrátila jsem se zpět, abychom sepsaly objednávku. Všechno probíhalo bez problémů a v přátelském duchu. Jediné co bylo trochu špatné, že berou pouze hotovost. Ale bankomat je za rohem, takže tak velký problém to nebyl. Ještě jednou děkuji.”
“Dobrý den, chci všem doporučit malý bufet, který je uvnitř na poliklinice. Paní tam má samé dobré věci. Chléb od Sebery, chlebíčky, zákusky, poháry, sekanou z Pernarce a mnoho dalšího. Navíc je moc milá. Zboží vždy čerstvé!”
“Šlo to lépe než, jsem čekala, zbytečně jsem se obávala. Pan doktor ví co dělá. Až budu znova potřebovat vyndat zub nebo implantát, jedině sem.”
“Děkuji za laskavou péči a profesionální přístup lékařům a sestrám od počátku návštěvy ambulance až po kontrolu po operaci. Přeji i dál spokojené pacienty a personálu i nadále mnoho trpělivosti a děkuji za laskavý přístup a péči.”
“Z přístupu pana doktora jsem nadšen, milý, vstřícný, empatický, proste člověk na svém místě.”
“Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi za vynikající přístup při léčení mého manžela.”
“Super lékař,super přístup,super jednání,super řešení.Kéž by to bylo tak všude”
“Byla jsem velmi mile překvapena vystupováním paní MUDr. Synkové. Chovala se ke mně velmi mile a srdečně. Celý proces léčby postupoval tak, jak měl. Upřímně, když čtu tady ty recenze, tak nevím, kde dané osoby byly, protože za mě je realita úplně jinde. Mohu jen doporučit. Opravdu se vyplatí vyčkat na profesionála. Ještě jednou moc děkuji celému týmu a hlavně paní doktorce.”