Přehled katalogu
- 70 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 41% S fotografiemi
Nalezeno 70 výsledků
Procházejte thajská restaurace v Pardubickém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 70 výsledků v Pardubickém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 29,783 recenzí a hodnocení.
“Výborný jarni závitky. Prosím ještě do menu Vietnamskou kávu se salkem.”
“Chutné jídlo, velký výběr, fajn personál”
“-Vynikající jídlo, kachna perfektně upečená s křupavou kůžičkou. Rýže byla dobře uvařená a zelenina chutnala čerstvě. Omáčka byla sladko-pálivá, a bylo jí akorát, nekazila nijak jídlo. A porce byla velká. -Obsluha příjemná. -Menu mají asijske a české. -Vyzdobeno velice zajímavě. -Ceny jsou nízké, v porovnání s konkurencí”
“Výborné jídlo, milá obsluha, příjemné prostředí i ceny.”
“Za mě ta z lepších asijských restaurací v Pardubicích. Není to mastné, jako v ostatních podnicích. Bun bo nam bo a další vždy se skvělou zálivkou a člověk se i po jídle cítí lehce, ale zasycený. Obsluha je vždy milá. A cena za meníčko cca 150-170 Kč je super v poměru cena/výkon.”
“Aktuálně: od 20.4.2020 je otevřeno s běžnou otevírací dobou, výdej pouze s sebou u okénka, možno platit kartou. Výborné jídlo, velice ochotná obsluha, se kterou se dobře domluvíte. Pokud nehledáte nejlevnější asijské jídlo, ale autentické a z poctivých surovin, jste na správném místě. Kuchyň je přímo propojená s jídelnou, takže se stáváte součástí velice živého procesu přípravy jídla, který můžete vnímat všemi smysly, proto doporučuji vychutnat si jídlo na místě, i když je možnost vzít jej s sebou. Moje polévka Ramen měla objem snad litr, obrovská porce, obsahovala čerstvou zeleninu a spoustu masa. Na čepu Bernard.”
“Vše velmi chutné a dobré.Pani je příjemna a umí krásně česky. Toalety čisté. Akvárko s koi kapry . Čisto, dobré ceny. Pěkné porce.”
“Perfektní poloha, příjemné a čisté prostředí celého penzionu, krásné koupelny, kvalitní kosmetika (L'Occitane) i dalsi vybaveni (ubrousky, ručníky...), výborná společná snídaně pro celou naši skupinu, velmi vstřícný přístup majitelů.”
“Příjemná obsluha. Velké porce a dobré ceny.”
“Navštíveno 20.4. Rýžové nudle mě mile chuťově překvapili a velmi jsem si užila jezení s hůlkami které mají k jídlu připravené. Desing interiéru nádherný. Přítelkyně měla kuřecí kung-pao ze kterého se dosyta najedla, jídlo a obsluhu hodnotí pozitivně.”
“Měli jsme pouze sushi, takže hodnocení patří k tomu. Sushi je výborné, vrátili jsme se po třetí, obsluha ochotná, můžete si namíchat jaké druhy jej chcete, ceny jsou také lidské a talíře vypadají krásně.”
“Opravdu dobre bumbo za rozumné peníze. Čerstvá perila i koriandr. Maso naložené v citronové trávě.”
“Tohle místo rád opakovaně navštevuji já, přítelkyně i rodiče a sestra. Vždy nám chutná, ať už na místě, nebo pokud si jídlo nebo Sushi vezmeme s sebou. Jídlo je chutné, k dispozici je i možnost dokoupit chilli omáčku skvělé chuti. Obsluha je příjemná, svižná, nikdy jsme nečekali dlouho, porce takové, že dámské osazenstvo má problém dojíst, neboť už se to do nich nevejde, takže často zde sedíme díky této skutečnosti, ale i příjemnému prostředí i delší dobu aby to nemuseli nechávat balit s sebou, ale i tato možnost je samozřejmě k dispozici. Velmi rád Vám doporučím návštěvu tohoto místa,popřeji příjemné chvíle a dobrou chuť.”
“Velmi dobrá asijská restaurace, kousek od AFI, takže ideální na dobrý oběd před tím než začne v kině film. Nejprve jsem si dal jako předkrm knedlíčky gyoza a jako hlavní chod kuřecí maso na česnekové omáčce a obojí bylo opravdu výborné. Rozhodně se musím brzo zase zastavit.”
“Pivovar Kujebák má na Vysoké Mýto poněkud vyšší ceny, ale svou klientelu si nejspíše najde. Kvalita jídel ceně odpovídá — například burger mi chutnal opravdu hodně. Pivo je sice výrazně dražší, ale je zajímavé a stojí za vyzkoušení. Na pravidelné chození „na jedno“ je to však za tuto cenu spíše méně vhodné.”
“moc dobroučké nudličky s masem a výborná omáčka a zelenina a obrovské porce za pěknou cenu. určitě doporučuji :) toto jsem já když papám výborné nudličky se spoustou výborné zeleniny :))”
“Před 4 lety to bylo super. Kuře na pomerančích bylo skvělé, ale i další možnosti fajn a levné. Levné to pořád je, ale pomeranče už nejsou. A celkově už to je prostě asijské bistro, nijak zajímavé. Ale dá se. Pořád nelze platit kartou. Birell už mají čepovaný. Limonáda nebyla popsána, ale nakonec to byla nějaká kolová. Foto níže je staré!”
“Výborné jídlo, a porce ohromitelné. Jsem věrný zákazník. Moc doporučuji.”
“Nově otevřená pobočka, krásné čisté prostředí a chutné jídlo, závitky mají fakt top, jídla připravená během chvíle”
“Vše v pořádku. Prostředí není nejkrásnější ale čisté obsluha rychlá a jídlo velmi rychle na stole. Kachna byla na velmi dobré úrovni. Maso měkké obal křupavý, sos akorát zelenina tužší na zkus nudle smažené opět tak akorát. Žádná přehnaná mastnota přepalena sojovka apod. jak bývá zvykem v různých jiných bystrech. Na polední rychlé menu vše perfekt. Proto 5 hvězd.”
“Sushi je nic moc, ale ostatní (asijská) jídla jsou bomba. Můj osobní favorit je 24ka, absolutně nejlepší jídlo co se dá sehnat po Chrudimsku. Jejich chilli omáčka je také dechberoucí (doslova). Velice průměrná obsluha a depresivní rybičky podle mě jen přidávají ke autentickému charakteru této restaurace. 10/10”
“Spokojenost.Jak co do chuti,množství,ceny.”
“Já mám dobré zkušenosti - bistro je maličké, uvnitř jenom 3 stoly pro zákazníky, ale možnost si vzít jídlo s sebou. Jakékoliv jídlo nabízí s různými druhy masa a nebo bez něj, vybere si každý. Jídlo je nesmírně chutné, maso nakrájené na menší kousky a libové, pikantní polévka skvělá, nudle vynikající, kung pao chutná skvěle. Uberu hvězdičku za málo prostoru uvnitř, ale jinak všechno perfektní, vřele doporučuji, ráda se vracím! ”
“Výborné jídlo, příjemná obsluha. Bohužel výzdoba je trošičku prapodivná.”
“Nelitoval jsem, že jsem si vybral toto bistro. Dobrá kuřecí polévka, taktéž kuřecí na houbách a cena 193 Kč i s pivem. Sympatická obsluha.Co víc si přát.”
“Zdravím lidičky. Pension sám o sobě je chvalitebny. Chyba je ve vedení a personálu. Tento víkend jsem tam byl ubytován jako obvykle, a jelikož cena je 1000 Kč na hlavu za vlastně žádný komfort, ba naopak. Přijel jsem v pátek 14.6.24 s tím že v úterý ráno odjedu o kus dále. No ale co chcete přišla ke mě v neděli kamarádka a měli jsme jít na piknik. Cca dvě hodiny jsme byli ještě na pokoji a pak jsme odcházeli. Po chvíli mi kamarádka říká že si zapomněla u mě tel. Tak jsem ji dal klíče ať si do patra skočí sama že trefí. Já čekal o kus dále v parku. Najednou telefon a ona s brekem že tam na ni řvou ať hned přijdu. No a tam majitelka s uklizeckou a řvali tam na na moji kamarádku. A víte proč že jsem použil od pátku do neděle 2 ručníky. Tím si spočítali že tam bydlí se mnou a dozadovali se peněz za její nocleh. A za boha jsem jim nedokázal vysvětlit že před chvílí přišla. A že pro mě je normální mít na hotelu každý den nové hygienické potřeby. Když už jsem se rozkricel i já co si to vůbec dovoluji k zákazníkovi a to všechno, tak jsem si šel sbalit věci a už mě tam nikdo neviděl ani neuvidí. Za mě lidičky nedoporučuji.”
“Nejlepší fastfood široko daleko. Nejlepší jidlo v Chrudimi. Delikátní chuť. Best fast food in very wide area. Best food in city Chrudim. Delicious taste.”