Přehled katalogu
- 260 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 46% S fotografiemi
Nalezeno 260 výsledků
Procházejte sport bar v Pardubickém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 260 výsledků v Pardubickém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 81,756 recenzí a hodnocení.
“Super ubytování, čisto, restaurace fungovala, jidlo výborné, snídaně dostačující, personál vstřícný. Vše v blízkém okolí, rozhodně doporucujeme”
“Atmosféra v horním patře byla trochu hlučnější, ale bylo úplně plno, takže nic zvláštního. I přesto, že bylo plno, obsluha rychlá a v pohodě. Jídlo klasika k takovému typu restaurace, chutnalo nám, porce nadstandardní.”
“Výborné pivo, skvělá obsluha. Spousta sportovních kanálů.”
“Lidl u nás ve Svitavách má nejlepší a nejmilejší personál a úžasné koláčky a sladké pečivo.”
“Dobrý den můžu pro vás říct firmě která dováží potraviny i sladkosti aby vytvořili nový záhadné sladkosti aby mohly udělat sladkosti a byl tam výherní code ale není to tary drink ale byla by to sladkost z čokolady a byly by tam různý výhry elektroniky herní pocítač PlayStation tablety a mobily a všechno co je z elektroniky a byla by to karta s názvem Lidl výhry a bylo by to v aplikaci Lidl plus a pak kdyby aktivovali kupón kterej by z ty karty okna by přišel do mobilu tak by měl tu pak by si ten vítěz převzal v Lidl a přivezl by to Lidl k domu a pozor ve všech barvách a ten kupón by byl pak vyzvednutí zdarma a ta sladkos by stála 9.90 a tak dále jeto hodně dlouhý a nejde to zkratit Lidl se zatím zlepšuje ale výhry by byly v Česku a na slovensku”
“Výborná jídla, veliké porce, dobré pivo z tanku. Příjemná a milá obsluha. Vždy, když jedu kolem, tak se stavuji na něco dobrého k jídlu. Doporučuji !!!”
“U pana Jeníčka jsem si koupila už třetí kolo (dětské a dospělé) a jsem velmi spokojená s osobním až rodinným přístupem. Pan Jeníček i s jeho paní ženou jsou velmi ochotní :-) děkuji, že tady jste.”
“Tož dobře se tady sedí a pivo za 18kaček”
“TriSportShop a boty TOPO FLI-LYTE 2 Musím napsat pár slov k těmto botám, které jsou pro mě opravdu výjímečné. Na eShop trisportshop.cz jsem se dostal náhodou, doporučení od kamaráda, který jako já má problémy s výběrem bežecké obuvi, díky širšímu nártu, podobně jako já. Díky ochotě p. Moravčíka jsme si snad půl hodiny volali o běhání, než jsme vybrali asi dvoje boty na moje běhání a jedny z nich byly TOPO FLI-LYTE 2. Běhám ultramaratony, s ročním náběhem okolo 3000 km. Doma mám spoustu párů bot od různých značek ale tyto boty mě opravdu přirostli k noze i k srdci. Neskutečně pohodlné, označované jako tempové, ale spíše s větším tlumením. Takže ja bych s nimi asi na rychlejší maraton okolo 3h nešel. Ale tempa 4:30 a pomalejší jsou pro mě a tyto boty to pravé ořechové. Bude to znít neuvěřitelně, ale každé boty jsem uběhal a prakticky zničil, ale tyhle boty drží a drží a drží, dle fotek to vypadá že už toho mají na spoustě míst celkem dost, ale považme že mají naběháno okolo 3000 km. Většina běhu byla tempových 20 - 30km v tempech okolo 4:30 - 4:40, a pak klusových okolo 5:20 - 6:00. Ale byly tam i 50km běhy a nebylo jich málo.Tyto boty jsou tak příjemné na noze, že je nutno se velmi velmi soustředit a vymýšlet si dobré důvody proč se přemluvit a vzít si na silniční běh nějaké jiné boty, tak to prostě bylo. Ano, teď už toho mají boty dost, cítím že už bych v nich běhat moc neměl a snažím se to teda omezovat. Ale to, že by se někde prodřel svršek nebo odpadl svršek od podešve, to zde nehrozí. Ano u palců už jsou díry a u pata je totálně odřená, ale po těch milionech dopadů a odrazů je to tak trochu přirozené. Obecně TOPO je značka, která mi přijde vyloženě stvořená pro lidi s většími náběhy, protože většina bot mi nevydržela víc než 1000km. Například TOPO Phantom, ve kterých běhám klusové běhy, tak ty už mají 1300km, a kromě trochu sedřeného svršku u achylovy paty vypadají úplně v pořádku. A třetí boty od TOPO které teď běhám - Ultra Fly 3, tak na nich je pouze 450km (včetně necelých 200km v rámci 24hodinovky), takže ty jsou prakticky v zánovním stavu! A pak bych tuto značku samozřejmě doporučil lidem, kteří mají širší nohu či chtěji cítit velké pohodlí v botách. Myslím že každý prst by měl mít dostatek prostoru v botě, jinak nemůže noha především při odrazu správně pracovat, a to TOPO boty beze zbytku splňují. TOPO FLI-LYTE 2 budu teďka měnit za TOPO FLI-LYTE 4, a tak jsem zvědav, zdali se původnímu modelu alespoň vyrovnají.”
“Klidné místo, příjemná obsluha.”
“Byli jsme moc spokojení, výborné jídlo a obsluha příjemná.”
“skvělé prostředí, příjemná obsluha, výborná kuchyně”
“Prodejnu ráda navštěvuji, vždy zaparkuji, super. Zboží je přehledně uspořádané, už to znám a urychlí mně to čas nákupu.”
“Měla jsem oslavu narozenin, byla to nádhera. Všechno se udělalo podle mých představ. Moc děkuji, oslava se povedla na 1000%”
“Místní Lidl je jediný obchod, který navštěvujeme, ostatní nám nevyhovují. Jsem zde zcela spokojená.”
“Hezké prostředí, obsluha velice příjemná a vstřícná. Pivo s hustou pěnou která by se dala krájet, jídlo skvěle dochucené. Vše jak by mělo být, odcházíme s absolutní spokojeností.”
“Naprosto skvělý přístup personálu k našemu autistickému synovi. On i taťka si jízdu užili. Děkujeme!”
“Velmi povedená rekonstrukce. Prodejna vždy upravená, dostatek zboží, ochotný personál. Nové samoobslužné pokladny jsou super, během chvíle mám nákup vyřízený. Pokud mám velký nákup,používám standartní pokladny. Nestalo se mi, že bych čekal ve frontě déle než u jakékoliv konkurence. Nechápu jak někteří kritizují parkoviště, za mě je zvětšení OK, zaparkuji v levé části a před vchod nemusím vůbec jezdit.”
“V sobotu jsme meli moznost oslavit narozeniny v teto restauraci. Musim jenom a jenom chvalit, bylo o nas kralovsky postarano, super obcesrtveni, nachystany pripitek, obsluha kolem nas litala! Meli jsme svuj vlastni salonek a musim rict,ze to bylo perfektni,hrala nam tam hudba-myslim ze jsme byli dost hlucni ale nikomu jsme nevadili. Dekujeme personalu za peci❤️”
“Příjemné prostředí, čisto, funkční bufet při akcích.”
“Maximální spokojenost, pořízení kol pro celou rodinu. Skvělá komunikace i probrání vhodných kol jak pro děti tak pro nás jako dospělé.”
“Využila jsem s vnučkou pobyt na 4noci v rámci výhodného balíčku už počtvrté od roku 2022 a vždy jsme si naplno užily denně 2x hodinu v bazénu s příjemně teplou slanou vodou. Hotel je opravdu vybaven pro relax s dětmi i ve velké herně v případě deštivého počasí. Blízko hotelu i pěkné hřiště, krásné okolí. Personál ochotný a milý.”
“Příjemný penzion s výbornou kuchyní. Pokoje standardní, dostačující. V zahradě hřiště pro děti, bazén,hřiště na beatch volejbal,příjemné posezení na zahrádce.”
“Byli jsme pouze v restauraci na meníčku, jídlo bylo výborné. Jak polévka, tak hlavní jídlo na jedničku s hvězdičkou.”
“Velmi příjemné místo. Skvělý a ochotný personál. Možnost vzít se pejska.”
“Penzion Heřmanice je pro nenáročné lidičky, krásná příroda, klid.Pan vedoucí výborně vaří, příjemné posezení u bazénu, pokoje čisté a útulné, měla jsem vše co jsem potřebovala.”