Přehled katalogu
- 1,075 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 48% S fotografiemi
Nalezeno 1075 výsledků
Procházejte restaurace v Pardubickém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,075 výsledků v Pardubickém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 320,777 recenzí a hodnocení.
“Doporučuji. Ochota, vstřícnost, profesionalita. A hlavně velikost sortimentu.”
“Útulná restaurace, příjemné prostředí, fajn personál a velký výběr piv a vín.”
“Dnes první návštěva na oběd. Gulášová polévka výborná a hovězí na houbách s rýží taktéž. Prostředí je útulné, klidné i přesto, že jsme zde byli v době oběda a židle nezůstaly prázdné, po celou dobu bylo plno. Obsluha rychlá a milá.”
“Narosto paráda. Rada bych zde oslavila výročí. Je to tady jako v pohádce”
“Pohodové prostředí v přírodě, jen kdyby bylo již otevřeno”
“Příjemné místo na posezení s přáteli. Je možné sedět venku i vevnitř. Obsluha je milá.”
“Příjemné posezení a příjemná obsluha, když je to možné, splní všechna přání...”
“Stavili jsme se na pivko a kávu. Krásné prostředí a skvělá obsluha!”
“Skvělé jídlo, krásný výhled. Konvektomat jak ve velké restauraci. Ať se daří!”
“kuřecí-žluté kari, s sebou smažené nudle s kuřecím - chutné, dobrá cena, rychlá a příjemná obsluha... první návštěva, další budou... :-)”
“Malá čerpací stanice s dobrými službami jako ruční mytí čistič čalounění a koberečků, čerstvá káva.”
“Hospůdka na Podhomolí v Chocni se teď jmenuje" U borové šišky".Super prostředí,ještě lepší obsluha a pivo Polička a Radegast,to nemá chybu.”
“Naprosto výjimečný hotel. Skvělá kuchyně, 100% čistota, milý a vstřícný personál. Byli jsme nadmíru spokojeni.”
“Bylo v teto hospůdce velmi přijemně”
“Že začátku trochu rozpaky, ale jinak vše OK. Pizzu dělá paní domácí s láskou a je to na tom jídle vidět. Pizza velice chutná a vlastní recept na těsto. Žádná buchta, ale pěkně tenké těsto, křupavé. Za mě výborná.”
“Nejlepší zmrzka v okolí za neuvěřitelné ceny, určitě se po cestě zastavte!”
“Nejhezčí hospůdka co znám, vlídná paní hospodská, dobré pivo z Poličky i něco dobrého na zub se najde.”
“Takový příjemný bufetek s asi pěti stoly k sezení. Mají parádní výběr jídel a vsez co jsme si objednali, chutnalo výborně. Za 5 lidí jsme zaplatili cca 700 Kč, což je příjemná změna oproti předraženým restauracím. Obsluha byla příjemná a navíc se tu dá koupit i nějaké maso do mrazáku. Byli jsme celkově milé překvapeni. Navíc nás sem nasměroval nějaký domorodec, když jsme v okolí zoufale hledali místo, kde bychom si mohli dát na našem výletě dobrý oběd.”
“Příjemné posezení, velice vstřícná obsluha. Při měsíčním pobytu v léčebně se tato hospoda určitě nesmí vynechat.”
“Krásný interiér, nejmilejší obsluha, káva byla skvělá, waffle také, určitě stojí za návštěvu ✨”
“EDIT: Upravuji svou recenzi. Protože tady očividně došlo k Review-bombing. Zničeho nic je tu spoustu 1-hvězdičkových recenzích z falešných účtů. Tak aby bylo jasno - tento podnik si rozhodně nezaslouží špatné hodnocení. Je to opravdu dobrý kebab, se skvělou obsluhou. Falafel, halloumi i pizza jsou vždy výborné. Obzvlášť chci zdůraznit super možnost objednání si jídla předem po telefonů a vyzvednutí osobně, využíváme fakt často a vždy perfektní a včas připravené. Vnitřní prostory pokaždé čisté a bez chybičky. Není co vytknout. Zaslouží si 5 hvězdiček.”
“Jezdím po jídelnách po celé republice a toto je opravdový klenot. Krásné prostředí příjemná obsluha a jídlo co stojí za to. Koncept snez co můžeš ale nic nenechej.”
“Velice příjemný personál, k dispozici hernička pro děti. Na výběr dostatečně velké množství občerstvení pro děti (sladké i slané).”
“Pardubická legenda mezi kavárnami, velmi stylové prostředí, dobré kafe a fajn zákusky. Snad jen námět na zlepšení, že by někteří z obsluhy nemuseli brát zákusky z vitríny rukou, jinak vše v pořádku.”
“Kavárna s koulema. Doslova. Je v centru, v létě s nádhernou zahrádkou na hradbách. Péťa dělá luxusní dezerty, zejména koule nejrůznějších druhů. Uvítal bych jiné kafe než Lavazza, ale i to bylo dobré.”
“Krásné, nové, moderní prostředí, velmi příjemná, milá a pozorná obsluhující, výborné jidlo. Mohu jen doporučit.”
“Dneska k obědu 2 kousky, jako vždy top pizza, bohužel fotky nejsem nikdy schopen pořídit, jelikož je hned snědená”
“Toto místo jsme měli možnost navštívit již 2x. Po prvé v dubnu s ženou na obžerství a wellness, tuším v sobotu. Jídlo super, na to jak byla restaurace narvaná, jsme nechápali jak to zaměstnanci dávaj, klobouk dolů, měli jsme místo s výhledem do kuchyně a kuchaři totéž. Wellness super. Včera jsme vyrazili znovu, tentokrát s dětma vč. prohlídky pekla a bomba. Kdo nezná srandu nebo peklovské narážky i s lechtivějším obsahem ať sem nejezdí. Čerti jsou hodní, zlí ale i hubatí, je to čert. K malým dětem se chovají s respektem a děti ví, že čert, peklo existují a nemusí se bát, možná bych přidal a zpestřil program pro děti (TIP) alespoň pro ty nejmenší do 5-6let. Jak už zde někdo napsal že má majitel fakt koule, se připojuji i já, tohle vybudovat, udělat, fakt šílenost, neskutečná práce se dřevem, kovem a 12m fakt díra do p...ekla :) . Na jídlo jsme čekali tentokrát déle ale střídala se směna a restaurace byla prázdná a připravovala se večeře pro ubytované, takže kdo říká že je obsluha pomalá ať myslí na to že to není med, makaj fakt do padnutí! Těšíme se na další návštěvu na ubytování ve vesničce :) - časem. Klobouk dolů před tímto nápadem a majitelem -ať se daří a ať to hlavně vydrží! Super. A co se hřiště týče, za 7 pětek pro dítě kde může týden skákat na hradě a týden se točit na řetízkáči... pouť by stála hypotéku! Kdo říká že jídlo je nedosolené, tohle miluji... na všech stolech sůl a pepř... ale chápu že kuchař se všem nezavděčí, za nás jídlo good a sůl a pepř nebyla potřeba, naopak porce velké, 7 knedlíků ke guláši, žádné papírové plátky ale prostě knedlík se jen tak nevidí. Cena úměrná, (lidi vyhodí prachy za kraviny ale hromada jich pak nadává když mají za zážitek trochu upustit)-to už vadí. Velký plus je super krajina a klid.”
“Krásný zámek s úžasnými zahradami v různých stylech. Můžete zajít do muzea klobouků nebo motorek či se ztratit v labyrintu. Na zámeckém nádvoří je kavárna s obrazy kraviček a musíte také ochutnat tradiční trubičky.”