Přehled katalogu
- 1,075 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 48% S fotografiemi
Nalezeno 1075 výsledků
Procházejte restaurace v Pardubickém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,075 výsledků v Pardubickém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 320,777 recenzí a hodnocení.
“Vše v pořádku, rozhodně doporučuji!”
“Hodnotím tak 7/5. Na Seči jsme nenarazili na příjemnější místo. Atmosféra skvělá, ceny v pořádku, pivo a jídlo dobré (lepší smažený sýr jsem nejedl a kuřecí špíz také výborný). Příjemné prostředí, kterou podtrhuje velice příjemný personál a Country rádio tomu jen dodává pomyslnou třešničku.”
“Tady mě to příjemně překvapilo. Výborný pivo do vyhlazených krýglů. Jídlo smažák klasika,ale pěkná porce. Za nás ok”
“Prostor pro děti je velkolepý, obě herny jsou perfektně vybavené. V restauraci dobře vaří. Káva byla fajn. Obsluha vždy příjemná. S radostí doporučuji.”
“Dokonalé místo s ještě lepší atmosférou. Absolutně nej ❤️”
“To nejlepší místo na přátelské posezení v širém okolí.”
“Skvělé ceny, perfektní jídla ikdyz vaří pouze pátky, případně soboty. Jinak Vám udělají přes týden, pizzu, hranolky a takové drobnější jídla. Ceny jsou příznivé, všemi deseti doporučuji navštívit”
“Při naší dlouhé cestě jsem pro zastávku na oběd vybral tuto restauraci a udělal jsem dobře. Když jsme se za 2 dny vraceli domů, zastavili jsme se zde opět. Nabídka jídel není obrovská, ale vždy se dá vybrat, jídla byla udělána poctivě a nemám nejmenší výhradu. Obsluha příjemná a rychlá, ceny velmi přijatelné.”
“Dnes 3.11.26 jsme si poprvé u vas objednali. Maximální spokojenost s objednávkou. My jsme si ji vezli domů a nevydrželi a hned ochutnali. Příště zkusíme jinou z nabídky.”
“Nádherné místo uprostřed přírody. Les, louky, příjezd po silnici. Pro rybáře, rodiny s dětmi i bez, cyklisty, pejskaře. Občerstvení, jednoduchá teplá jídla. Super obsluha.”
“Výborné jidlo, krásné, usměvavé servírky a pěkné, vkusné prostředí, dělají z této restaurace příjemný zážitek, za kterým se sem vyplatí zajít. Tato restaurace dělá z Pardubic hezké místo pro život. ❤️”
“Navštívili jsme tuto restauraci a byli jsme neskutečně překvapení. Obsluha moc milá a to jídlo tak to byl ,, balzám v puse" Byla to neskutečná chuťová jízda. Kdo tam nebyl měl by navštívit opravdu. A domácí limonády taktéž luxus.”
“Byli jsme celá rodina a vše perfektní. Manželka zelené kari, já omáčku z černého pepře a děti klasické nudle. Všem nám chutnalo, určitě přijdeme zase.”
“Měl jsem tady jednu z nejlepších, nejchutnějších polévek co jsem kdy jedl! Starší paní v kuchyni je opravdu dáma na svém místě, jde z toho cítit domácí kuchyně. Škoda, že je to jen bistro a nevaří se tu normální jídla, bylo by to bezva.”
“Bylo nás 15 a předem jsme se ohlásili na sobotní oběd. Příjemná obsluha a jídlo odpovídající ceně a charakteru hospůdky. Vlastně pěkné vesnické posezení ;)”
“Moc fajn místo, burgery (masový i vege) byly výborné, sice menší nabídka ale stálo to za to.”
“Velmi příjemné místo, vkusně zařízené, milá obsluha a spousta dobrot. Dobře zaparkujete auto i kolo, posadíte se v prostorném a přesto útulném prostoru. Interiér dle potřeby volně spojený s exteriérem. Vše čisté, dorty čerstvé a káva na jedničku. Můžu jen doporučit.”
“Rozhodoval jsem se mezi Tlustou kachnou a U Petra. Zvolil jsem restauraci U Petra a vůbec jsem nelitoval. Podmanivé orientální prostředí a jídlo mě okouzlilo.”
“Skvělá pizza, spoustu druhů, za dobrou cenu.”
“Jste na náměstí v Litomyšli, máte hlad a hledáte, do které restaurace se uchýlit? Tak se na to vykašlete. Nikde vám nenabídnou lepší poměr cena/výkon, než zde. Příjemná a rychlá obsluha (sem tam se vytvoří fronta lidí, ale nijak závratná a velmi rychle odbavená). Jídla jsou udělaná velmi dobře a chutně. Prostředí čisté. Jediné, co zamrzí, tak je řešení toalet, které mi přijde poněkud nešťastné, ale chápu, že majitel nechce, aby tam chodili lidé z ulice.”
“Navštíveno na závěr cyklovýletu. Klasická stavba kulturního domu 70-80 léta ... Uvnitř velmi příjemně zařízená hospůdka s překvapivě širokým sortimentem - jak tradiční hospodské pokrmy - hermelín, klobáska, utopenec atd. tak i měnící se větší jídla. Na čepu dobře ošetřené pivo. Pan hospodský je profík, všímá si hostů a rychle reaguje. Často se zde konají různé akce, info najdete na Fcb, je tady silná komunita místních, tady to žije ! V koutě zavěšena velká TV, dobrý pohled od každého stolu, musí se tady dobře sedět, třeba u sportovního pořadu ! Toalety na chodbě, čisté, nic nechybělo. Snad jenom to osvětlení studená bílá, ve mě evokovalo atmosféru socialistických podniků. Doporučuji dát na strop teplou bílou a bude zde útulněji. Je to ale pouze subjektivní pocit. Velmi příjemné posezení a spokojenost, doporučuji k vaší návštěvě !”
“Nahodile vybraná restaurace při delší cestě a milé překvapení. Obsluha velmi příjemná a to i k malým dětem. Jídlo moc chutné. Prostředí čisté. Rozhodně doporučuji návštěvu.”
“Měli jsme v restauraci rodinný oběd. Přišli jsme se třemi dětmi 8-17 měsíců. Vše naprosto perfektní včetně vybavení pro děti (dětský koutek, židličky) a za naším stolem jsme měli ještě prostor na hrací deku. Jídlo bylo moc dobré a hlavně byla spokojená i naše stará babička, se kterou jsme zde slavili 88. narozeniny. Určitě přijdeme znovu.”
“Příjemná kavárna s vynikající kuchyní a ještě lepšími zákusky. Jídlo je lepší si zamluvit dopředu, protože se po meníčkách často jen zapráší a kvůli kulajdě, lasagním nebo kremeším by nejen básník šel světa kraj.”
“Pivo pěkně na zahrádce s přáteli. ;)”
“Sousedská atmosféra, dobré pivo, nízké ceny. Kuchařky neaspirují na michelinskou hvězdu, ale svatomartinskou husu dělají skvěle.”
“Výborná horká (hořká) čokoláda s vanilkovou zmrzlinou”
“Moc příjemná hospoda s dobrým pivem. Na posezení navečer na pár piv ideální.”