Přehled katalogu
- 318 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 318 výsledků
Procházejte pizza & sushi v Pardubickém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 318 výsledků v Pardubickém kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 96,377 recenzí a hodnocení.
“Aktuálně: od 20.4.2020 je otevřeno s běžnou otevírací dobou, výdej pouze s sebou u okénka, možno platit kartou. Výborné jídlo, velice ochotná obsluha, se kterou se dobře domluvíte. Pokud nehledáte nejlevnější asijské jídlo, ale autentické a z poctivých surovin, jste na správném místě. Kuchyň je přímo propojená s jídelnou, takže se stáváte součástí velice živého procesu přípravy jídla, který můžete vnímat všemi smysly, proto doporučuji vychutnat si jídlo na místě, i když je možnost vzít jej s sebou. Moje polévka Ramen měla objem snad litr, obrovská porce, obsahovala čerstvou zeleninu a spoustu masa. Na čepu Bernard.”
“Vše velmi chutné a dobré.Pani je příjemna a umí krásně česky. Toalety čisté. Akvárko s koi kapry . Čisto, dobré ceny. Pěkné porce.”
“Restaurace nabízí široký výběr jídel. Po domluvě lze doladit ostrost i možné přílohy. Vždy nabízí zlevněné menu. Ceny přijatelné.”
“Skvělá volba, pokud máte hlad a hledáte něco rychlého v Hlinsku. Kebab je chuťově moc dobrý, maso čerstvé a porce jsou poctivé. Prostředí provozovny je čisté a personál působí sympaticky. Poměr cena/výkon je super (cca 100–200 Kč). Určitě doporučuji zastavit se na rychlý oběd nebo večeři.”
“Byli jsme zde dvakrát na oběd a vždy absolutní spokojenost. Určitě, když bude příležitost se zde stavíme znovu.”
“Je možno platit nezhotovostně. Restaurace je poměrně malá. Výběr jídel je přiměřený a provedení výborné.”
“Velmi dobrá restaurace za jednoho člověka jsme neutratili ani 100 kč”
“Skvela hospoda v zákoutí obce Dolní Újezd. Vhodná pro rodiny s detmi i pro cyklisty. Jídlo vynikajici, obsluha mila, prostredi příemné.”
“Narazily jsme na ni při cestě z dovolené. Přes odbočku k Penny marketu, kde jsme nechali auto, jsme přešli přes lávku a dostali se do restaurací. Z venku teda zvláštní, ale uvnitř úplně super. Členité místnosti s dřevěnými masivními stoly a lavicemi, milá a příjemná obsluha a jídlo opravdu výtečné.”
“Vynikající pivo, jídlu v poměru cena/výkon nelze nic vytknout, několikrát jsme využili i catering na oslavu narozenin (řízkové mísy, chlebíčky, kanapky, atd.), vždy bez problémů. Doporučuju navštívit.”
“Velmi příjemná restaurace, s opravdu zdařilým interiérem. Objednal jsem si hned tři chody, abych toho ochutnal co nejvíce a okamžitě mě čekal koktejl chutí. Jako předkrm jsem si dal závitky s krevetami a i když na první pohled vypadaly velmi tvrdě, tak společně se sladko kyselou omáčkou mi hodně chutnaly. Dále jako hlavní chod jsem si dal bum nam bo s kuřecím masem a bylo ještě lepší než ty závitky. Porce byla opravdu velká a kombinace kuřecího masa s nudlemi, arašídy a zeleniny byla fakt boží. A nakonec jako dezert jsem si objednal sezamové kuličky a ty tenhle skvělý chuťový zážitek dokončily. Za mě velká spokojenou i s cenou. Za tři chody bych jinde utratil o mnoho víc.”
“Restaurace je součástí hotelu. Můžete sem zavítat i jako nehotelový host. Mají celkem širokou nabídku jídel a neměl by být problém si vybrat. Součástí nabídky jsou i "české" klasiky, které umí velmi dobře. Doporučuji i jejich domací limonády. Personál je velice milý.”
“Návštěva se setkala se zabijačkovými hody. Vše výborné, i ze standardního jídelního lístku. Příjemná obsluha.”
“Perfektní poloha, příjemné a čisté prostředí celého penzionu, krásné koupelny, kvalitní kosmetika (L'Occitane) i dalsi vybaveni (ubrousky, ručníky...), výborná společná snídaně pro celou naši skupinu, velmi vstřícný přístup majitelů.”
“Super pivnice, dobré pivko (opravdu dobré), pil jsem Radegast a ochutnal buřt na pivu (lepší jsem neměl)+ panďuláka hrušky a dávám 5*. Navštívil jsem prvně a klidně přijdu zas. Jako před 15+lety Obsluha příjemná, konají se různé zajímavé akce. Za mě klasická opravdu poctivá pivnice.”
“Fajn místo na jídlo. Pizza je moc dobrá, těsto mají vždycky super. Burgery jsou poctivé a chutné. Vždycky se tu dobře najím a rád se vracím.”
“Luxusni pizza lepší jsem snad nikdy neměl !!”
“Obědvali jsme v této restauraci s celou rodinou a byli jsme naprosto nadšení! První, čeho jsme si všimli, byla úžasná atmosféra. Krásné místo, skvělá poloha a neuvěřitelná architektura – dojem už od prvního kroku byl prostě „wau, wau a ještě jednou wau“. Uvítal nás velmi milý personál, který nám ochotně poradil, co si vybrat pro dospělé i pro děti. Děti samozřejmě, jako vždy, chtěly hranolky – tady jsme je objednali s domácí tatarskou omáčkou a musím říct, že to byl doslova gastronomický zážitek! Upřímně, nejlepší tatarská omáčka, jakou jsem kdy jedla. Porce jsou velké a jídlo na talíři vypadá nádherně a velmi lákavě. Obsluha je milá, usměvavá a vždy ochotná pomoci. Atmosféra je útulná a příjemná. Musím také zmínit steak Mignon – jeho prezentace byla „wau“, a chuť? Na tu nezapomenu nikdy. Pepřová omáčka byla výborná a maso tak jemné, že se doslova rozplývalo na jazyku. Už dlouho jsme si tak dobře nepochutnali. Děkujeme vám a celému personálu restaurace za neuvěřitelně vřelé přijetí a krásnou atmosféru. Velmi doporučuji všem! Děkujeme z celého srdce. ❤️”
“Výborná obsluha a jídlo bylo super. Přišel k nám sám majitel a povídal si s námi. Pokud budete mít cestu kolem a hlad. Stavte se tu.”
“Vynikajicí posezení a občerstvení, vřele doporučuji”
“Ochotný personál, výborná pohodová atmosféra, výborné pivko.Mnoho zábavy tenisové kurty,minigolf, horolezecká stěna, stolní tenis a různý odrážedla pro ty nejmenší.Doporucuji navštívit toto místo.”
“Střelnice Polička. Je za mě nejlepší restaurací v Poličce. Velký výběr super chutného jídla za luxusní ceny a obsluha rychlá obětavá a hlavně usměvavá. Doporučuji pro všechny co mají rádi dobré jídlo a dobrou společnost a něco dobrého na pití.”
“Spíš hospůdka, než kavárna. Nicméně čepují poličské pivo za příjemně malý peníz a vždy mají i něco k zakousnutí. Jako možnou výhodu vydím polohu přímo u kruhového objezdu, pro milovníky aut je to rozhodně přidaná hodnota.”
“Chodíme do této restaurace/bistra pravidelně. Obsluha je příjemná, jídlo má super chuť a dostatečné množství :-)”
“Moc příjemné ubytování. Majitelé super. Bohaté snídaně, a perfektní kuchyně. Mohu jen doporučit. Rádi se sem vrátíme.”
“Pizza úžasná, okraje pizzy trochu slabší jinak jsem si moc pochutnal. Obsluha velmi milá, mohl jsem si k objednávce přiobjednat po objednání.”
“Pěkná restaurace, jídlo dobré. Byli jsme tam později, takže sami. Ceny byly přijatelné”
“Jídlo naprosto luxusní, dobré porce a za hubičku. Obsluha profesionální, prostředí takové normální hospody. Pizza taky supr, hlavně ty ceny. Z meníčka / pizza za 100-150 Kč.”
“Příjemná obsluha. Velké porce a dobré ceny.”
“Tenhle kebab si dávám čas od času, když jedu do Vysokého Mýta, je totiž přímo u autobusového nádraží. Porce jsou obrovské, pan majitel/kuchař je příjemný, milý a láskavý. Vždy popřeje dobrou chuť i hezký den. Jen škoda, že tu není místo k sezení.”