Přehled katalogu
- 57 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 47% S fotografiemi
Nalezeno 57 výsledků
Procházejte thajská restaurace v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 57 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 16,353 recenzí a hodnocení.
“Přiznám se že nejsem velkým fanouškem Vietnamské kuchyně , ale moje přítelkyně je a jelikož jsme po předchozím nezdaru v bistro central (kde nevaří mezi 3-4 ale nikde to nezjistíte předem) a restautací v lese (která zavíra o hodinu dřív než je uvedeno) byli v časovým presu zvolili jsme tuto variantu. No nakonec jsme se oba shodli že jídlo bylo naprosto geniální ( já měl losose a ona udon s krewetami) a že si vezmeme i porci na cestu do vlaku. Všem vřele doporučuji , naprostá špička.”
“Příjemné místo při cestě na kole”
“Kupovali jsme jídlo s sebou ,nicméně posezení moc hezké, usměvavý a příjemný personál . Porce adekvátní , chutná a čerstvá . Super doporučuji”
“Restaurace Ankhang – nejlepší sushi, jaké jsem kdy jedla! Skvělý zážitek od začátku do konce. Sushi naprosto dokonalé – čerstvé, krásně připravené a chuťově úplně jinde než cokoli, co jsem kdy měla. Teplá jídla mě mile překvapila – výborně ochucená, sytá a vždy čerstvá. Obsluha milá a rychlá, prostředí příjemné a čisté. Určitě se sem budu vracet. Doporučuji všemi deseti!”
“Vietnamská restaurace s příjemnou atmosférou a milou obsluhu, kde se dobře najíte i s pitím do 200,- Rizoto vynikající, skvělé byly i závitky, nudle horší, příště raději rýži.”
“Výborná vietnamská kuchyně. Perfektně dochucené jídla. Nápoje dokonalost. Příjemná a všímavá obsluha. Další plus je možnost zaplatit přes aplikace Qerko.”
“Již delší dobu jsem zde nebyl na jídle, ale vždy toto místo patří k nejlepším co se týče Bun Bo jak na rozvoz, tak samozřejmě na místě. Sushi mají také jedno z nejlepších v Olomouci a je zde pěkné prostředí i přes léto zahrádka.”
“Výborná Asijská kuchyně, příjemná obsluha rychlé odbavení, jenom v nabídce chybí nápoje bez cukru. Mohu jen doporučit”
“sice hodnotit podle jednoho jidla je divny, ale jdu do toho. + vyborny nudle, pomalu jedny z nejlepsich, co jsem v Prerove jedl, zavitky takovy prumer, rychle to bylo (co od fastfoodu cekat) - malo mista, opravdu velky horko v lete, neni volne k dispozici Sriracha, nemaji tocene napoje to by bylo asi tak vsechno, co by se z jedne navstevy dalo vydedukovat, no...treba to casem upravim, nebo taky ne”
“Jídlo výborné, obsluha příjemná, cena přijatelná. Jsme tu podruhé určitě půjdem zase……..”
“Jídlo mi chutná pokaždé když se stavím. Vaří podle mě lépe než v klasické asijské restauraci. Prostředí neurazí, je čisto. Obsluha příjemná, jidlobje připravené rychle. Doporučuji”
“Po osobní zkušenosti nemohu říci: „Přijďte a zažijte Vietnam v Olomouci.“ Pravý Vietnam by vám možná nevyhovoval, ne z důvodu chuti jídla, ale čistoty a úrovně restaurací. Pokud si chcete pochutnat a odnést si výborný kulinářský zážitek v kulisách Vietnamu, chybu neuděláte. Příjemná obsluha vám poradí, co si dát v případě, že váháte mezi více jídly.”
“Na první pohled zcela obyčejná asijská fastfoodová restaurace. Obyčejná budova, jež vám nabízí jídelní lístek již u vchodu. Pro mě je to ale klenot mého dětství. Restaurace se nachází v centru Šternberka, hned naproti poště. Blízko jsou však hned dvě školy, a tak je tato restaurace především oblíbená mezi hladovými krky místních škol. Sám jsem býval jeden z nich. Asi nejvíce objednávaným pokrmem jsou smažené nudle. Lepší nudle za onu cenu jen zřídka najdete, perfektně ochucené a připravené. Nudle si můžete dát jak samotné, tak i s jejich gyrosem nebo kuřetem. Gyros v bulce je další klasika této restaurace, tradiční supermarketová bulka, ale krásně připravena. Tatarka, kečup a nálož šťavnatého gyrosu. K této restauraci se váže i jedna historka. Jeden hladový chlapec již nedočkavě očekával své nudle s gyrosem. Příprava byla rychla a chlapec byl brzy obdařen nudlemi sebou. Avšak byl tak zbrklý, že bez hlubšího přemýšlení vyrazil k východu. Mohl ujít snad 5 metrů, dokud ho nezastavil hlasitý výkřik za jeho zády. "A platit bude kdo?". Chlapec celý zrudl. Byl tak nadšený, že zapomněl zaplatit. Obsluha Asia menu je však nebojácná. Doporučuji všem.”
“Jídlo jsou velmi dobré jejich obsluha jsou velice milé místo k sezení vevnitř i venku je vzdušno a je moc tam klidek bych vám doporučila sem chodit na jídla”
“Souhlasím se všemi že lepší jídlo v Lipníku nenajdete. Bral jsem dvoje smažené nudle se zeleninou, jednou kuře na kari a jednou kachnu plus 6x závitek s cenou pod 600 Kč jsem byl maximálně spokojený.”
“Při pohledu zvenku jsme se chtěli otočit a jet pryč. Dali jsme tomu však šanci a nelitujeme. Obsluha byla moc milá, jídlo velmi dobré a v podstatě bez čekání. Prostředí zahrádky příjemné.”
“Dobré jídlo za pár korun (nudle se závitkama za 79Kč), kde to ještě potkáte. Chutné, dobré, doporučuji pro rychlý oběd.”
“Jídlo vynikající, Obsluha příjemná, akorát pípající upozornění na jídlo jinak super”
“Velice dobré jídlo, rychle připravené a s dobrou cerstvou zeleninou. Porce byla velká a levná.”
“Velice dobré sushi vřele doporučuji a za nejnižší ceny co jsem kdy viděl. Nabídka viz foto. Stojí za to vyzkoušet.”
“Nejlepší Hue, co jsem kdy měl. ❤️ Skvěle ochucené, příjemně ostré, navíc jen za 160 Kč. Vracím se na něj opakovaně, velká dobrota!”
“Výborný! Dávám si tady tyto nudle (nemohu si ani za boha vzpomenout na název) s krevetami, čerstvou zeleninou a houbami. Vyvážené a vynikající. Za 169 kč doporučuji.”
“Objednala jsem si zde harémové kalhoty a jsou skvělé, doporučuji! Určitě objednám další.”
“Opakovaně jsem příjemně překvapená. Vždy si vybírám spíš namátkově, již byly tři jídla a rýží, dvě s nudlemi a teď bimimbap udon a nemohu si to než vynachválit.”
“Musím dát pět hvězdiček, už jsem měl spousty asijských jídel napříč republikou, ale takové luxusní Kung Pao a kachnu Peking, jsem ještě nikde neměl! Na první pohled rychlé občerstvení v Albertu, ale kuchyně je velmi autentická! Pokud si tam dáš předudělané nudle( nejlevněji jídlo na seznamu) nečekej, že to bude jako z luxusní restaurace. Vracím se pravidelně a vždy jsem spokojený a pochutnám si!”