Přehled katalogu
- 2,336 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 37% S fotografiemi
Nalezeno 2336 výsledků
Procházejte stravovací zařízení v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,336 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 577,547 recenzí a hodnocení.
“Jeden z nejlepších podniků v centru Olomouce, hned na horním náměstím! Milá a skvělá obsluha. Velká nabídka drinků, panáků a trochu pochutin. TOP jsou Giny (asi 15-20 druhů a drinky z nich!). Ceny dle typu drinků a hlavně od 17-19:00 happy hour s akcí 1+1 zdarma! Interiér hezky zařízen, jen občas nedostatečný na oblíbenost podniku :-D.”
“Doporučuji všem, kteří přemýšlí o změně ve svém jídelníčku. Nejprve jsem zkoušel týdenní program zda mi produkt a služby budou vyhovovat a po týdnu jsem pokračoval s odebíráním krabiček od firmy Upfood. Jsem si jistý, že tento produkt má vše, co si vlastně přejete- nachystané jídlo na další den bez jakékoliv přemýšlení. Za mě naprostá pecka v chuti jídel a přiměřené porce vašeho nastaveného plánu. Pokud plánujete změnit své stravování ať už jen na zkoušku nebo trvale firmu Upfood mohu doporučit !”
“Nejlepší kebab co jsem kdy měl, obsluha úplně skvělá dokonce jsme si udělali i fotku. Velmi doporučuji.”
“Tady není co vytknout.....káva výborná, obsluha velmi milá, prostředí krásné.”
“Jako správný hater italské politury na rakve musím říct, že tady je káva opravdu skvělá, stejně jako zákusky a obsluha. Prostředí je přijemně "jiné", celkově jsem rád, že se rozšiřuje množství kaváren, kde je káva nejen pitelná, ale i opravdu dobrá, tahle sem bezesporu patří.”
“Jídlo nemělo chybu - spoustu vegetariánskych možností. Pán, který obsluhoval byl velmi milý a atmosféra autentická. Zrovna probíhala nějaká oslava. Moc pěknej zážitek. Až pojedu kolem Olomouce, stavím se zas. Díky ♥️”
“Zmrzlina vždy výborná. Obsluha ještě lepší, super pán, který se vždy usmívá. Cena za kopeček zmrzliny normální, ale kvalita fenomenální. Doporučuji každému fandovi dobré zmrzliny a skvělé obsluhy.”
“Tohle byl opravdu gastronomicky zazitek, pani majitelka ktera byla fantasticka nas pustila do restaurace ikdyz meli zavreno a sama se nabidla, ze nam osobne uvari, protoze zrovna nemela kuchare. Takovou ochotu a mili pristup jsem asi jeste nikde nezazil. Sem se rozhodne brzo vratime. Dekujeme”
“Výborný věneček i tradiční trubičky. Určitě se stavte :)!”
“Neskutečné dobroty! Produkty jsem nyní objednala jako vánoční jedlé dárky a nezapomněla jsem ani na nás. Zboží bylo pečlivě zabaleno, doručení proběhlo téměř obratem. Milý dárek velmi potěšil. K paštikám upeču čerstvé housky a pak už se jenom rozplýváme. Děkujeme a doporučujeme!”
“Po hospůdkách chodim od svých18-ti let(mimochodem letos mi bude45)ale řeknu Vám že to co jsem viděl dnes30.8.2020 v tomhle malém pivovaru z toho mi fakt spadla huba.....Díky tomu že jsem přišel brzo po otevření dostalo se mi odborného výkladu o všem možném kolem vaření piva a díky neskutečné ochotě majitele jsem měl možnost i nakouknout do místnosti kde se vaří pivo.Vřelé díky za tuto możnost a za možnost focení a díky i za souhlas ke zveřejnění fotek z místnosti kde se vaří pivo.Rozhodně přijďte a nebudete litovat.Netvrdim že se podiváte tam kam já ale kdo ví.....Rozhodně ochutnáte poctivě vařené pivo pokud Vám nevyjde exkurze majitel Vám aspoň(pokud bude mít volnou chvilku)mile rád odpoví na otázky kolem piva.Ještě jednou velké díky.P.S.:prosím tento pivovar si rozhodně nepleťte s pivovarem Jadrniček a jinými místními občerstvovnami a než se sem vydáte pečlivě nastudujte trasu!!!!!!”
“Moc milé místo. Zmrzlina, kde ji nečekáte. Stojí za zastavení. Kvalita a velikost porce odpovídá 60 Kč za zmrzku a 70 Kč za sorbet.”
“Výborné zákusky, vynikající káva, čerstvě našlehaná šlehačka - žádný sprej, obsluha velice příjemná. Kladně hodnotím i bezkofeinové kafe. Vřele doporučuji návštěvu,ale raději bych provedl rezervací..... Za mě opravdu stojí za návštěvu.”
“Horká čokoláda/kakao je chuťově trochu více hořká než je obvyklé, ale né ve špatném smyslu slova. Taktéž je fascinující sledovat dílo profesionála při práci. Jedinou výtkou k tomu všemu je, že by příště mohla být trochu teplejší.”
“Když mám návštěvu, jdeme tady. Doporučuji! Originalita, skvělé chutě, prostředí, vizuál jídla, obsluha - perfekt.”
“Úžasné knihkupectví s opravdu zajímavým výběrem knih. Vždy zde narazím na nové knižkê, o kterých jsem ještě neslyšela a které mě okamžitě zaujmou. A káva i zákusky jsou naprosto dokonalé, zvlášť když si je můžete vychutnat na parapetu s výhledem na poličky plné knih ❤️”
“Principy rodinného podniku prostupují vším od vlídné obsluhy, ochoty a profesionality ve službách i v možnostech individuálního řešení různých situací. Skvělý přístup, silně návyková káva, perfektní domluva a spolupráce za všech okolností.”
“Příjemné prostředí,milá obsluha, velký výběr dobrot”
“Skvělá obsluha, výborné dorty,.. nejlepší kavárna v okolí.”
“Nápojový automat na skvělém místě pro výletníky. Žádná obsluha, žádné speciality, jen dřevěná bouda kam hodíte peníze Vezmete si zpátky a natočíte si pivo nebo limonádu. Vedle Ohrada se zvířaty takže i děti si přijdou na své.”
“Skvělý podnik s top míchačkama a vynikajícím jídlem. Obsluha milá, profi a prostředí fakt krásný a pohodový. Ideální místo na chill, drink i dobrý jídlo. Rozhodně doporučuju!”
“Prodávají zde kvalitní zmrzlinu, nešidí ji a je výborná. A porce prostě obrovský! Výběr ze 4 druhů prostě paráda.”
“Parádní zastávka u fotbal.hriste a cyklostezky. Příjemné prostředí. Dětské hřiště. Čisté a pěkně toalety. Stojany na kola. Prostě 5 hvězd.”
“Moc dobrá zmrzlina a také přijemnš paní.”
“Překvapující zastavení na kraji obce, kde si sami můžete načepovat pivo a v klidu posedět.”
“Paráda, příjemné prostředí, milá obsluha, dobré pivo i něco k tomu.”
“Úžasné místo k odpočinku a relaxaci.”
“Velice milá a rychlá obsluha, pivo luxusní, tak dobrého Keprníka jsem neměl opravdu dlouho, Burger také dobrý. Ceny super! :)”
“Velice kvalitní podnik, kterému dávám 11/10!”
“Hospůdka s úžasnou atmosférou a moc sympatickým panem majitel. Pivo výborné!”