Přehled katalogu
- 363 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 46% S fotografiemi
Nalezeno 363 výsledků
Procházejte restaurace rychlého občerstvení v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 363 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 184,967 recenzí a hodnocení.
“Nechápali jsme hodnocení na foodoře, tak jsme se radši koukli na google a to nás uklidnilo. Nakonec jsme byli mile překvapení bohatostí náplně pizzy.”
“Jsme vždy spokojeni. Objednáváme jen dovoz. Není problém i s půlenou pizzou.”
“Ani podruhé nás jídlo nezklamalo, můžeme doporučit”
“Stánek rychlého občerstvení se vším co k tomu patří.”
“Super posezení v letních měsících a zároveň skvělý záchytný bod při našich úmorných cyklo výletech ❤️”
“Včera 4.5.2025 jsme na této stanici jedli. Obsluha - paní Hana a paní Alex - neuvěřitelně milá a ochotná, zejména ta druhá.”
“Velice dobré sushi vřele doporučuji a za nejnižší ceny co jsem kdy viděl. Nabídka viz foto. Stojí za to vyzkoušet.”
“Perfektní nová restaurace v Šantovce, všude čisto, obsluha příjemná, jídlo chutné. Oceňuji zavádění robotku jakožto "čišníka. Je to fajn atrakce navíc. Isic menu je fajn ale nelíbí se mi příliš vysoká cena za tortillu (vcelku malou) která je stejně bez masa. Za 95,- se mi to zdá přespříliš. Srážím proto 0,5 hvězdy protože to na hodnocení samotné restaurace nemá vliv.”
“Ubytování pro nenáročné, pěkně zrekonstruované koupelny, čisté pokoje, vybavení pokojů je sice starší, ale funkční. Ideální pro cyklisty (úschovna a umývárna kol) nebo rodiny s dětmi, spoustu hezkých míst kolem, které stojí za návštěvu, téměř všude je asfalt, takže pro nás, co máme kočárky nebo děti na odrážedlech super. U budovy je kryté grilovište. Dobrá kuchyně, s paní vedoucí se dá na čemkoliv domluvit. Areál je sice starší, ale je tam klid, žádných divných lidí, jak se zmiňuje někdo v recenzích níže jsme si nevšimli. Určitě navštívíme znovu. Děkujeme ❤️”
“Po přečtení recenzí jsme měl trošku strach, ale chtěl jsem jídlo domů sebou po nákupu v Kauflandu. Musím říct, ze jídlo bylo naprosto v pořádku, rozhodně nic závadného a chuťově velmi podobné, jako ostatní asijská bistra v Přerově (da shanghai v předmostí, Banyan, pho my atd.), přitom ceny jsou nízké. Za mě super jídlo a porce, za dnes velmi rozumnou cenu. Dali jsme si kuřecí po sečuánsku a kuřecí s bambusem a houbami.”
“Rychlý dovoz, skvělá pizza. To že vám pizzu dovezou rychle, s úsměvem a prohodí s vámi pár slov taky potěší.”
“Armin Fastfood je malá, nenápadná budka u parkoviště místního nákupního centra, ale nenechte se zmást – stojí za zastávku. Dostupnost je opravdu velmi dobrá, zaparkujete hned u stánku a všechno je rychlé a bez zbytečného stresu. Velkým plusem je velmi milá a ochotná paní majitelka, u které neuvidíte nic jiného než úsměv a snahu vyjít zákazníkovi vstříc. Díky tomu se sem člověk rád vrací. Na výběr je spousta věcí – od klasických hranolek, smažáku v housce až po kebab, který je čerstvý a chuťově dost odlišný oproti konkurenci v našem městě. Je to sice taková klasika, ale drží si svou kvalitu a poctivost, což dnes rozhodně není samozřejmost. Jídlo můžu jedině doporučit. Každý, kdo má chuť na trochu klasiky, ale zároveň i na menší změnu, by se měl určitě zastavit právě tady”
“Musím dát pět hvězdiček, už jsem měl spousty asijských jídel napříč republikou, ale takové luxusní Kung Pao a kachnu Peking, jsem ještě nikde neměl! Na první pohled rychlé občerstvení v Albertu, ale kuchyně je velmi autentická! Pokud si tam dáš předudělané nudle( nejlevněji jídlo na seznamu) nečekej, že to bude jako z luxusní restaurace. Vracím se pravidelně a vždy jsem spokojený a pochutnám si!”
“Parádní zastávka například pro cyklisty, dětské hřiště a free Wi-Fi. Obsluha většinou ochotná.”
“Doporučuji! Jídlo skvělé, a milá obsluha.”
“Krásný Ranch, kde je několik venku různých sportu pro deti, ať je to hřiště, čtyřkolky, koně, stěna, lesy, vodní hřiště... zaměstnanci jsou milý a ochotný ...Snídaně jsou také výborne, velký výběr...”
“Pro všechny milovníky jídla mohu jen doporučit. Jídlo máte do 2 minut nastole. Dobré posezení oddělené od obchodu. A k lepšímu dojmu si můžete sednout poblíž hezkého akvaria s rybičkami. Já jsem si dal svůj oblíbený žampiony s kuřecím masem a rýži. Vše bylo dokonalé. Za 130,- Kč. Neni co řešit. Když se sem vydáte napište mi jak sevam tu líbilo a hlavně jak vám chutnalo.”
“dnes moc prijemna a ochotna slecna,zlepsila mi den.moc dekuji za lidsky pristup a skvely drink”