Přehled katalogu
- 309 Firmy celkem
- 3.8 Průměrné hodnocení
- 89% S recenzemi
- 40% S fotografiemi
Nalezeno 309 výsledků
Procházejte pekárna v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 309 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 3.8/5 na základě 73,501 recenzí a hodnocení.
“Moje oblíbená pekárna, kam chodím vždy, když jsem v nedaleké kanceláři. Široký výběr pečiva a doplňkového sortimentu (pomazánky, sýry a salámy, případně nanuky) dokáže uspokojit všechny kolemjdoucí. Pečivo je chutné a rozmanité.”
“Mnamky ! To jsem si tedy pochutnala.Dostala jsem doporučení na nově otevřenou pralinkárnu.Panečku sem budu chodit častěji :) MIly majitel a takových dobrot”
“Rozhodně nejlepší pekárna v Šumperku. V současné době i příjemné prostředí na kafe.”
“Vyborné koláče, poctivé, plné chuti.Velký výběr, vše moc dobré, příjemná paní prodavačka.Poctivá malá pekárna. Byli jsme spokojeni, moc jsme si pochutnali.”
“Výborná pekárna !!! Doporučujeme všem.”
“Skvělé produkty, příjemná obsluha.”
“Vynikající pečivo a skvělá obsluha. Pekárna na vysoké úrovni. Určitě doporučuji ochutnat!”
“Výborný chleba, vynikající makový závin a ty křupavé banketky, to je dobrota!”
“Vynikající a levná domácí kuchyně, lahodné pivo Svijany.”
“No nad zabřežský rohlíky prostě není... a Vašíček normální chléb je jeden z mála posledních s normálním složení bez chemikálií :-)”
“Dobré kvalitní zákusky, dobré ceny.”
“Nejlepší domácí pečivo široko daleko.”
“Koupili jsme zde cukroví na Vánoce a byli jsme velice spokojení”
“Výborné pečivo a ty jejich sladké koláče,ovoce dle sezóny.Milá a ochotná obsluha,vždy nabídne a doporučí novinky s přáním dobré chuti”
“Fakt super moc chutné pečivo, ručně zpracované”
“Moc milá paní. Doporučuji do kelímku kopeček zmrzliny (čokoláda kokos) a nechat zalít espressem.”
“Velice dobré, chutné výrobky. Prodejna umístěna na centrálním náměstí. Doporučuji navštívit.”
“Vždy příjemní, výborné pečivo, zákusky a pochutiny. Doporučuji.”
“Jsem zde zaměstnán, perfektní kolektiv pracovníků a nadřízených. Po letech jsem se začal těšit do zaměstnání.”
“Skvělý bagetový sendvič a milá žena za pultem!”
“Moc pěkná kavárna, zákusky výborné, obsluha milá a bezkofeinové cappucino také paráda. Určitě navštívím znovu.”
“Dnes jsem navštívila toto pekařství v Olomouci na hlavním nádraží. Paní byla ne jen rychlá, ale velmi příjemná a milá”
“Jako častým ochutnávačům českých výrobků (převážně dortů) je tu (opět) novinka. Až se budete vracet z pizzerie Del Monte směrem k parkovišti s 1m2 pizzy, určitě se podívejte vlevo na vitríny s chlebem a pečivem. (Vpravo je prodejna Kaufland). Pracuje tam milá paní (na první pohled se jí to nezdá) a vy se tam MUSÍTE zastavit. Zákusky (ve skleničkách) a dorty, které jsem zatím vyzkoušela, jsou jednoznačné A. (doporučuje ❤️ Dáma s úsměvem). Chléb a další pečivo nebylo testováno ((alespoň prozatím)) Hodně štěstí!!”