Přehled katalogu
- 203 Firmy celkem
- 4.6 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 65% S fotografiemi
Nalezeno 203 výsledků
Procházejte kavárna coffee shop v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 203 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.6/5 na základě 53,462 recenzí a hodnocení.
“Příjemné prostředí i s posezením venku.”
“Kdo se chce vrátit o 30 let zpět, tak moc doporučuji,zde se zastavil čas.Dali jsme si tedy jen pivo(nevaří) ale byli jsme moc spokojený.Čepovali Bernarda a byl moc dobrý,dobře načepovaný,vychlazený,po dobře umyté sklenice.Milá obsluha.”
“Překvapení.. kavárna Nikol.. výborná káva a dobroty..zahrada zve ke klidu u espressa”
“Výborná točená zmrzlina, naprostá slast!”
“Krásný nábytek vlastní výroby. Zaparkujete, dáte si výbornou kávu, něco dobrého k tomu a kouknete na ten nábytek. Určitě si něco odvezete... :-)”
“Pan kavárník *zvaný kávička* připravuje každý šálek s láskou a patřičnou pozorností… místo, kde se čas zastaví, a vy si vychutnáte svůj rituál v klidu … na taková místa se nezapomíná”
“Vyborne espresso, vyborne zakusky, v lete supr zmrzlina a venkovni posezeni s krasnym vyhledem na kostelik. Vnitrni posezeni u okna na kreslech paradni. Interier mi prijde trochu rozpolceny - mezi retro zamkem a starym obyvakem (vitrina) Coz je skoda, protoze vsechny pochutiny, kava i vino jsou super kvality!”
“Pěkné prostředí. Espresso bylo vyvážené, věneček v čokoládě mě nijak neoslovil. Jedl jsem prostě lepší.”
“Venkovní posezení, příjemná obsluha, dobrá káva”
“Výborný zákusek, buchtičky s tvarohem a cappuccino. Velmi příjemná obsluha.”
“Poctivé zákusky a výborná káva. Už se těším na zmrzlinu”
“Po návštěvě zámku jsme navštívily kavárnu - daly jsme přednost posezení venku, na nádvoří, kde je to příjemné. Espresso dobré, věneček také, obsluhující (mladí, takže asi brigádníci) byli velmi milí a ochotní.”
“Pěkné místo s příjemnou obsluhou.”
“Krásná kavárna s pěknou venkovní zahrádkou. Příjemné posezení, milá obsluha, výborná káva i zákusky.”
“V Jeseníku je konečně výborná káva a skvělá kavárna, čerstvé zákusky,... já neměla co dodat, vzali jste mi dech! Děkuji!”
“Položky pro hodnocení (tj. chutnost kávy, nápaditost a chutnost dezertů, přístup obsluhy) jsou bezproblémové, na 5*. Přesto se tato kavárna nestane naším vyhledávaným cílem. Důvodem je velmi malý, pro kavárenský provoz nevhodný vnitřní prostor (naše návštěva se uskutečnila za více než sychravého počasí, proto nebylo reálné využít venkovní posezení), kterým mj. prostupují různé provozní pachy. Designer interiéru se sice snažil utvořit jakási řešení pro soukromí, ale předělení prostoru lehkými příčkami mělo za následek, že jsme si nepřipadali jako v kavárně, ale jako v malém vagónovém kupé (výsledkem byly dvě nechtěné kolizní situace se spolustolovníky).”
“Vynikající zákusky i slané dobroty, moc milá obsluha. Sem se určitě vrátíme ❤️”
“Luxusní koláče. Příjemná obsluha. Dobrá káva.”
“Příjemná zastávka během cyklovýletu. Káva naprosto luxusní a dezerty taky super. K tomu navíc příjemná paní majitelka, která vyprahlému cyklistovi nabídla i vodu :-) Určitě se budu těšit na další návštěvu!”
“Malebná kavárna v klidné části Jeseníku s tematicky vyzdobeným interiérem. Dali jsme si kávu, limonádu a zákusek a byli velmi spokojení. Oceňuji především možnost dát si ke kávě jak sladkou tak slanou variantu. Možnost platby kartou. Do kavárny můžete i s pejskem. Velmi příjemné a vzdušné prostředí - rozhodně jsme tu nebyli naposledy!!”
“Měli jsme moc dobrou pizzu Giovanni a Mexicanu. Na zahřátí v chladném počasí nás potěšil horký svařák, tak akorát sladký a alkoholický. Jako dezert jsme vyzkoušeli vynikajicí čokoládový dort. Obsluha byla moc milá a ochotná. Celkově jsme zde byli moc spokojeni a rádi se vrátíme.”
“Kva velmi dobra, mila obslua a povidlove tasticky je neco, co musite zkusit :) Vrele doporucuji :)”
“Výborné domácí produkty (zmrzlina, pečená lízátka, punč), lahodná káva. Velký výběr. Dětský koutek, příjemná obsluha.”
“Perfektní místečko na rychlé kafe na stojáka, majitel praží své vlastní a rozhodně to umí. Navštěvujeme pravidelně.”
“Mají dobrý kafe a zákusky, nebo třeba výborný chleba a hlavně tam můžou pejsci!”
“Tady není co vytknout.....káva výborná, obsluha velmi milá, prostředí krásné.”