Přehled katalogu
- 300 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 92% S recenzemi
- 32% S fotografiemi
Nalezeno 300 výsledků
Procházejte divadlo & kino v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 300 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 107,420 recenzí a hodnocení.
“Fantastické. A obsluha na baru počas akce je famózní”
“Krásný zámek, je super, že se opravuje. Navíc je to nádherné místo na svatby nebo oslavy (+ jsou dobře vybavení). Moc milá slečna (záskok), nám se to líbilo a viděli jsme zámek, rozhlednu a hasičské muzeum. Co víc si přát. Děkujeme za prohlídku. :)”
“Můžu jen doporučit zajímavé místo s perfektním audiovýkladem. Inkvizitor Boblig jako průvodce velice pochmurnými časy naší historie, expozice velmi vhodně umístěna do tmavého sklepa. Ponoříte se do temnoty,umocněný zážitek obzvlášť pro ty,kteří jako já četli knihu Kladivo na čarodejnice Kaplického nebo viděli film. Dýchne na vás strach,bezmoc a utrpení nevinných lidí. Odcházela jsem s husí kůží”
“Krásná zrekonstruovaná budova. Krásné čisté toalety. Na čarodějnické procesy děti nepustili (skrz vysoký limit věku přístupnosti - tak to musí být něco). Na výběr několik dalších okruhů. My vzali Spirálu času země. Velmi zajímavá prohlídka kombinující audio video. Tip prohlídky kdy děti mohou zkoumat nejen koukat. Za mě velká pochvala jak na malé ploše se dá udělat zajímavý okruh. Provádí vás hlas Arnošta Goldflama. Palec nahoru”
“Tak jsem tu byl asi po 25 letech. Stále pěkné.”
“Tady se nám opravdu líbilo. Průvodkyně velice milá, včetně infocentra. Vstupné příznivé, parkoviště u zámku. Největší zásluhu tu má pan P.Šín .Opravdu je zde znát, že zámek je jeho srdcová záležitost. Pořádají se zde i různé výstavy.”
“Krásný zážitek,byl jsem tu cca před 40 lety a okouzlil mě stejně jako před tím... Nesmí se interiér fotografovat ,ale ani to nezměnilo to kouzlo. Opravdu stojí za návštěvu.”
“Příjemná obsluha, hezké prostředí”
“Byla jsem ubytovaná v kempu a i mimo sezónu to byla moc příjemná zkušenost. Zázemí bylo čisté a plně funkční, ale nejvíc musím vyzdvihnout personál – milý, ochotný a opravdu přátelský. Velice ráda se sem opět vrátím.”
“V restauraci jsme byli naprosto spokojeni. Polévky perfektní. Uzený jazyk na bramboráčcích naprosto geniální. Obsluha pohodová a prostředí se nám též líbilo. Plus navíc ještě za točenou nealko švestku od Bernarda a platbu kartou (někteří restaurační lobotomové v okolí nechápou dodnes, že tím ztrácí velké množství zákazníků).”
“Top...Šantovka je prostě Šantovka a Olomouc je krásný město. Ráda se sem vracím”
“Souhrn nákupu širokého sortimentu zboží v různých obchudcich....vynikající samoobslužná restaurace Globus se širokou škálou nabídek jídel a hlavně v příjemné cenové relaci...”
“Skvělý penzion s krásnou atmosférou a milou obsluhou. Pro rodiny s dětmi ideální, skvělá kuchyně.”
“Navštivte určitě toto kino je to parádní že kino ve Starém Městě promítá návštěvou kino podpoříte”
“Sledujte akce: zajímavé prirodovedecke, skvělé místo pro malé děti. Zahrada, zajímavé aktivity, krásná procházka lesem. Parkování podél cesty.”
“Zajímavá fortifikační památka. Perfektní průvodce s poutavým výkladem. Doporučujeme navštívit.”
“Stojí za návštěvu exkurze, muzeum i s ochutnávkou. Velmi milá průvodkyně, věděla vše, krásně umí popsat a vysvětlit celý proces výroby a zaujmout. Moc se nám líbilo. Doporučujeme i pivovarskou restauraci, pochutnáte si i obsluha tam s úsměvem, což dnes je málokde. Za nás všechny, bylo nás pět - spokojenost. Výlet se vydařil, líbil, i přes lehkou komplikaci - výpadek proudu v celé ČR.”
“Perfektní služby v informačním centru. Pěkný kulturní dům. Při akcích solidní občerstvení v bufetu. Toalety OK.”
“Pracuji jako uklízečka na radnici pracuji už 5 let do prace tam chodím rada”
“Hanácký masopustní průvod,to je krásná tradice,a je vidět, že místní to dělají s láskou a nadšením.”
“Krásná ukázka hasičské techniky :) velmi pěkné muzeum”
“Velmi ochotný pán pomohl vybrat mémi manželovi telefon...přetáhl data..”
“Výborné představení. Dvě hodiny textu, bych v životě do hlavy nedala, klobouk dolů. Abych nezapomněla pochválit i vystavené fotografie.”
“Možnost sportovního nebo kulturního využití”
“Je tu nádherně, připadám si tu jak na dovolené v Turecku, obchůdky, kino super, Albert super.... Nemám co vytknout - snad jen kdyby byl sjezd z dálnice přímo k Olympii, bylo by tu rušněji.”
“celkem pěkné OC, skvělé pro dárky na poslední chvíli :)”
“Super obsluha, pán velice dobře ví co prodává a zná !!!”
“Krásná budova historické radnice.”