Přehled katalogu
- 859 Firmy celkem
- 4.0 Průměrné hodnocení
- 90% S recenzemi
- 51% S fotografiemi
Nalezeno 859 výsledků
Procházejte autodíly v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 859 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 4.0/5 na základě 89,794 recenzí a hodnocení.
“Alles Super,Danke Obyčejný servis,ale slušné jednání, čistá poctivá práce a bezproblémová domluva .Cena za práci naprosto přiměřená.”
“Velmi vstřícný a profesionální přístup. Do servisu jsme přijeli neplánovaně kvůli klepání předního kola. Oprava proběhla rychle - během zhruba hodiny byly obroušeny a vyměněny poškozené šrouby a celé místo bylo vyčištěno. Oceňuji férovou cenu i rychlost jednání.”
“Tažné zařízení namontováno v domluvený termín za domluvenou cenu. Pan Poledna je ochotný člověk, který perfektně rozumí své práci. Kromě toho mi pomohl diagnostikovat a odstranit závadu, která s tažným zařízením vůbec nesouvisela.”
“Objednávali jsme 3 motory a jsme absolutně spokojeni s obchodem. Rychlé jednání, poradenství na telefonu a maximální vstřícnost. Spousta dílů skladem a krátká dodací doba. Mohu jen doporučit. A poslední věc. Motory jsou originálně dodávány bez spínačky a když jsme to s pány konzultovali, tak řekli, že se podívají, jestli je mají skladem a ozvou se. No a za dva dny přišel balíček se spínačkami bez faktury nebo dobírky. Moc si toho vážíme a už nehledáme jiný obchod.”
“Profi přístup, motorkáři tělem i duší, pohodová rodinná atmosféra. Značky Benelli, Keeway, SYM, SWM, dokonce vlastní značka JJM, fakt mě dostali.”
“Asi 2 týdny zpátky jsem tento pneuservis navštívil poprvé kvůli seřízení geometrie a můžu říct, že vše proběhlo nad očekávaní. Musím vyzdvihnout online objednáni na přesnou hodinu, bez čekáni . Vstřícný a ochotný přistup k zákazníkovi. Zkušenost mechanika, který kromě geometrie, zkontroloval i vůle a tlumiče. Určitě doporučuji!”
“Velmi ochotný pán a velmi profesionální přístup. Měl jsem problém s autobaterií a doslova do pár minut vše vyřešeno. Díky!”
“Majitel je perfektní chlap, nechal pohladit svého psa moji dcerku. Má lidský přístup, vč personálu. Tuhle firmu doporucuju.”
“Super servis, velmi milí týpci, rád se sem vracím.”
“Rád bych poděkoval Horimex Car Olomouc a zejména panu Maléřovi za jejich naprosto profesionální a přátelský přístup. Měl jsem možnost vyzkoušet si na víkend hybridní vůz značky MG, abych si udělal vlastní obrázek. Oceňuji nejen vstřícnost a ochotu vše vysvětlit, ale i férové a lidské jednání, které dnes už není samozřejmostí. Celkově mám z návštěvy Horimex Car velmi dobrý dojem a mohu pana Maléře i celý tým s čistým svědomím doporučit každému, kdo hledá nové auto a profesionální služby.”
“Vynikající, profesionální přístup ze strany prodejce k zákazníkům a to i vč. servisu kol. Ochota, vstřícnost, profesionalita, je v této prodejně samozřejmostí. Poradí s výběrem kola dle Vašich požadavků, či nákupu dalších komponentů a poskytnou Vám mnoho potřebných informací. U mne vždy naprostá spokojenost!!! Tento obchod můžu jen vřele doporučit všem, kteří se rozhodují pro pořízení nového elektrokola.”
“Super přístup,přijímací technik super jednání. Tak si představuji přístup k zakaznikovi. Maximální spokojenost.”
“Tenhle servis navštěvuji už několik let a nemohu si jej vynachválit. Tým mechaniků je vždy velmi profesionální, ochotný a přátelský. Oceňuji jejich přístup ke každému zákazníkovi – nikdy na mě nevyvíjeli tlak, abych udělal opravy, které nejsou nutné, a vždy mi předem vysvětlí, co a proč je třeba udělat. Kvalita služeb je výborná a auto mi vždy vrátili v perfektním stavu. Časové lhůty na opravy jsou přiměřené, a pokud je potřeba něco složitějšího, vždy se snaží najít co nejlepší řešení. Také cenová politika je férová a transparentní – nikdy jsem neměl pocit, že bych za opravy přeplatil. Navíc mi vyhovuje jejich flexibilita a ochota pomoci i ve chvílích, kdy potřebuji rychlou opravu nebo radu. Mohu jen doporučit tento servis každému, kdo hledá spolehlivost, kvalitu a lidský přístup.”
“profesionální přístup a spokojenost s panem Szcotkou z CMN Přerov”
“Bikemax Šumperk je velká a pěkná prodejna s bohatý sortiment. Prodavači Ondřej a Olda vždy ochotně poradí a pomůžou vyřešit problémy. Vřele mohu doporučit. Děkuji.”
“Perfektní přístup a moc pěkná a kvalitní kola jak pro dospělé tak pro děti. Dnes jsme půjčili elektrokola dětem a vše perfektní, maximální spokojenost.”
“Majitel cykloprodejny nám velmi ochotně pomohl přímo v terénu, když jsem měl defekt. Byli jsme s manželkou v Orlických Horách, kde to moc dobře neznáme a opravnou sadu jsem neměl u sebe. Náhodou kolem nás projížděl, problém rychle vyřešil a tak nám zachránil celý výlet. Velmi si vážíme jeho ochoty, vstřícného a profesionálního přístupu. Cykloprodejnu můžeme jednoznačně doporučit všem cyklistům.”
“Skvělý pán, moc ochotný. Moc mi pomohl. Doporučuji!”
“Vinikajici koupili jsme tam kolo tak je to výborné průměrné ceny”
“S tímto obchodem mám jen ty nejlepší zkušenosti, vstřícní a ochotní, co nemají v nabídce obratem seženou, opravdu skvělá domluva. Objednávám opakovaně s důvěrou. Děkuji”
“Nechával jsem si skládat kolo ze svých dílů které jsem donesl na prodejnu. Pán byl velice ochotný a vstřícný, vše zrealizovali dle domluvy a v požadovaném termínu. Chtěl jsem vyplést ráfky, osadit komponenty na rám a kupoval jsem ještě nějaké drobnosti. Cena byla velice nízká. Byl jsem spokojený s odvedenou prací”
“děkuji moc za rychlou opravu kola a vstřícnost ;)”
“Velmi dobrý pneuservis. Odbornost, kvalita, rychlost.”
“Zatím to vypadá na velmi dobrý servis a hlavně velkorysý a milý přístup :) děkuji.”
“Rychlé, precizně, za rozumný peníz,....”
“Tady ma všechno i na starši auta”
“Skvělá domluva, Parádní majitelé. Velká ochota . Naprostá spokojenost. Zkušenost jak odvoz auta tak nákup dílů na vrakovišti.”
“Profi přístup a profi prostředí....za mě velmi kvalitní servis.”
“Myslela jsem že to tady bude jiné ale zmilila jsem se jenom kvůli tomu že mám tmavší tón pleti mě odsoudili že tam kradu a další věci hned jak sem vstoupila se na mě všichni otocili a nedávali nemilé pohledy což mě dostalo když jsem si chtěla vzít do ruky nějakou sportovní botu a podívat se na ni z blízka hned za mnou přišli a vytrhli mi ji z rukou a teď recituji: Tohle je velmi drahá značka bot máte na to dost peněz jsem slušný člověk nikdy jsem nic špatného nedělala ale jak někteří lidi zacházejí z druhýma lidma jenom kvůli odstínu pleti Neuvěřitelné. Ale byl problém jenom v tomhle jinak boty jsou na špičkové úrovni Dobře se v nich běhá všechno měla jsem problém s koleny a s temyhle boty je to už lepší . Takže kdyby nebyl personál tak neuctivi chodil bych tam častěji ale na výrobek to nemá žádnou cenu ten je dokonalý .výrobek hodnotím 5 hvězdiček ale kdybych mohla hodnotí personál dala bych nula.”
“Převzetí bike moc příjemné, pan Adámek velmi fundovaně popsal důležité věci s provozem nového stroje.”