Přehled katalogu
- 437 Firmy celkem
- 2.9 Průměrné hodnocení
- 70% S recenzemi
- 23% S fotografiemi
Nalezeno 437 výsledků
Procházejte čerpací stanice v Olomouckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 437 výsledků v Olomouckém kraji. Průměrné hodnocení 2.9/5 na základě 42,694 recenzí a hodnocení.
“Dobrý klobásy, dost drahý, ale jednou za čas....”
“Čerpací stanice se nachází u cesty Hranice - Val.Mez u obce Hustopeče nad Bečvou. Nabízí základní občerstvení, včetně doplňkových produktu .K dispozici i venkovní posezení a toalety zadara. Příjemná obsluha a v době návštěvy 10.3. ještě levný benzín oproti okolním PHM. Doporučuji řidičům k odpočinku a dobrou kávičku..”
“Nová klidná odpočívka, dostatek místa na parkování. Příjemná, čistá benzinka s fajn obsluhou.”
“Ideální pro rychlý nákup, doporučuji”
“Jsem velice spokojený. Vždy práce provedena dle domluvy a čase za slušné ceny.”
“Jo OMV ? Pokud se ptáte tak dobrý akorát mám výtku ke kapalině do ostřikovačů! Jste normální!?! Ty ceny by porazili VOLA! Za pár litrů vody dat několik stovek?! Běžte se léčit !”
“Dnes jsme s přítelkyní navštívili benzínku Orlen na Olomoucké v Prostějově a byli jsme moc spokojení. Obsluha byla příjemná a ochotná, všechno proběhlo bez problémů. Nabídli nám skvělé limonády, které opravdu chutnaly, a také párek v rohlíku, který byl čerstvý a dobrý. Určitě se sem rádi zase vrátíme!”
“Čisté prostředí, ochotný personál, maximální spokojenost”
“Solidní personál a na benzinku zde maji dostatek jídla včetně čerstvých baget za rozumnou cenu. Parkoviště je zde veliký, za mě spokojenost”
“Skvělá čerpací stanice, myčka a hlavně milá obsluha, zejména paní Jana a Monika.”
“Tankuju na eurooilu kvuli kvalitní naftě bez hnusné bioslozky...doufam že jim to vydrží... Ostatní pumpy maji nekvalitni paliva.”
“Čerpací stanice jako každá jiná. Najdete zde mnoho věcí. Od pohonných hmot jako je například benzín a nafta přes různé doplňky do aut. Koupíte zde třeba stěrače, vodu do ostřikovačů a další tekutiny nezbytné pro provoz vozidla. Dále si můžete dát kafčo a zakousnout k tomu vynikající párek. Pokud párek nejíte, můžete si koupit bagetu. Nebo jen nějakou tyčinku. U pokladny najdete třeba žvýkačky či prodavačku, popřípadě prodavače. Pokud teda zrovna nechystá párky. Před odjezdem ze stanice si ještě můžete umýt okna, dofouknout pneumatiky nebo vysát interiér.”
“Malá benzinka u cesty. S pánem za kasou se dá prohodit pár slov. Na svoji velikost dobře vybavená.”
“Standardní čerpací stanice s prodejnou, bohužel bez baget. Na druhou stranu je ale skoro hned vedle malá pekárna s výdejním okénkem a čerstvým pečivem s výběrem.”
“Pokud budete platit 2000,- bankovkou a nebudete tankovat tak budete vyhozeni.”
“Milá, ochotná a rychlá obsluha. Čisté toalety.”
“Dobrá pumpa. Dobré ceny. Palivo přímo z čepra, takže jistota. Je super, že neotravují člověka nabídkami služeb. Na "značkových" pumpách, než vůbec zaplatíte, musíte si vyslechnout kecy a dotazy o myčce, kafe atp. Snad vím co chci a potřebuji. Tady přijedu, nataknuju, slečna se usměje, zaplatím, odjíždím.”
“Byla jsem sice jen vyzvednout balíček, ale s pejskem! A přestože tam mají pejsci zákaz (nevěděla jsem to), přivítali nás krásně a byli moc milí, pejsek vůbec nevadil❣ Díky ženy za tenhle super přístup!!”
“Slušné parkování, menší prodej doplňků, rád se zde zastavuji.”
“Ideální místo pro nákup bez obtěžování obsluhy. Přes app Benzina zaplatíte přímo u stojanu a pokud nemáte na nic chuť, odjizdite ihned. Teda asi po 10 sekundách po potvrzení zaplacení.”
“Tak milou a ochotnou obsluhu jako pan s delšími vlasy jsem v životě nepotkal. Povýšit nebo přidat prémie!!! Buďte ORLEN rádi za takového zaměstnance.”
“Kromě tekuté potravy pro naše plechové miláčky zde nabízí voňavé párečky nebo i skvělou kávu.”
“Klasická benzinová stanice, se vším co je třeba.”
“Zdravím. Loni v létě jsme s bratrem pro otce vybírali stejnou Fabii, jakou v roce 2010 koupil novou a bohužel usnul a oprava v autorizáku by vyšla na 220000,-Kč.. Akorát už ojetou, nová by se mu už nevyplatila a 1.0TSI sme nechtěli. Musela mít stejně silný motor, výbavu, krátká apod. V tomto bazaru jsme našli sice kombi,ale 2014ku a krásnou.jelikož u nás v rodině (krom mně) se kupují jen nová auta a když člověk občas nakoukne do bazaru,tak ho hned uhánějí a vytváří špatné pocity a já se kdysi parádně spálil,tak bylo dost těžké najít stejné auto v té specifikaci, aby mělo co nejméně najeto a vypadalo zachovale a pěkně. V PS car to auto bylo. Trošku ležáček s nepravidelnou serviskou,ale málo najeto a auto vypadalo jako nové. Původně jsme chtěli vůz z ČR a se serviskou,ale naštěstí když má člověk známé, tak si ledacos dokáže zjistit sám. 60.000km sedělo i to že auto bylo lehce ťuklé na př.světlomet a nárazník. PS car nám přišel poradit, auto otevřel, nastartoval a nechal nás ať si ho prolezeme.Pak následovala zkušební jízda, kdy nás upozornil, že auto už má lehce zkorodované kotouče a je skoro bez benzínu. Zkoušeli jsme po cestě vše možné, ptal jsem se prodávajícího na všemožné až blbé otázky na vše bez problému odpověděl. Ukázal i fotografie jak auto bylo jen ťuklé zepředu, tudíž výměna nárazníku a L.světlometu čili nic hrozného, jen škraloup na historii vozu,bez vlivu na další fungování. jednání bylo velice příjemné, nenucené na úrovni. jasně vysvětlili pravidla a udělali s námi kompromis na ceně. Opravdu již dlouho jsme se nesetkal s takovým fajn přístupem od bazaristy, navíc při prohlídce aut na ploše jsem si všiml, že tam nemají krčící se vraky v koutě,ale většinou více či méně ojetá,ale ještě dobrá a pěkná auta. Ještě v ten den jsme si fabii odvezli a podotýkám do teď jsme s ní spokojeni. A to i otec, který musel mít vždy jen nová auta se serviskou a opravami v autorizáku i po X letech.jen jsme udělali velkou servisku a vyměnili orezlé brzdy. S klidným svědomím mohu doporučit dalším lidem, hledající férový bazar. Pouze se přimlouvám zasypat tu díru u parkoviště, ta louže je tam vždy obrovská. Díky.”
“Tankuji jen u OMV už z principu, že nemíchám dvě značky. hlavně OMV mě nikdy nezklamala... Jak po stránce obsluhy, tak po stránce kvality”
“Je kousek od dálnice, ale i od Olomouce což je velká výhoda. Překvapilo mě, že tam dostanete koupit i nebaleny chleba.”
“Virginia tabák, Ocb, bagetas a paysafecard Sazka. Obsluha je opravdu vstřícná a milá. Příklad. Chybělo pár korun na další beer a stejně se podařilo. Diky”