Přehled katalogu
- 627 Firmy celkem
- 3.8 Průměrné hodnocení
- 85% S recenzemi
- 29% S fotografiemi
Nalezeno 627 výsledků
Procházejte zubní ordinace v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 627 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 3.8/5 na základě 98,521 recenzí a hodnocení.
“Dnes jsem navštívila tuto prodejnu DM, kde jsem se cítila velmi příjemně a to díky usměvavému a milému personálu. Moc DĚKUJI ☺️”
“Mam velmi dobre zkusensti s timto mistem sestry prijemne vcetne pani recepcni nosim ortodonticke rovnattko ktere n a100ˇ% funguje nemam k tomu co dodat”
“Krásná budova. Dobří lékaři. Rentgen. Lékárna.”
“K panu zubaři chodím už delší dobu a musím říct, že je to jeden z nejlepších stomatologů, jaké jsem kdy navštívila. Je velmi pečlivý, všechno srozumitelně vysvětlí a během ošetření si vždy dává záležet, aby nic nebolelo. Oceňuji také jeho klidný a lidský přístup, díky kterému se člověk ani u zubaře necítí ve stresu. Ordinace je čistá, moderně vybavená a termíny vždy perfektně sedí žádné dlouhé čekání. Celý tým je příjemný a profesionální. Mohu pana doktora s čistým svědomím doporučit.”
“Velký Kaufland je tady vše, stále se doplňuje zboží a nic nechybí, prodejna je čistá a udržovaná, v době nákupu vše Ok.”
“Do prodejny chodím velmi ráda, ale měl by se vyřešit problém se statickou elektřinou. Evidentně tady něco není v pořádku. Včera, když jsem se dotkla rámu pásu u pokladny, jsem dostala takovou ránu, že jsem nechtíc vykřikla. Kovové nákupní vozíky také probíjejí. Někteří zákazníci se jich dotýkají jen přes igelitové tašky. Dobře zásobená prodejna, ochotný personál, skvělá káva u vstupu, ale to, že dostanete ránu pokaždé, když se dotknete vozíku nebo regálu, vám nákup značně znepříjemní.”
“Vždy ochotni, skvělá péče. Vzdy jsem se zubaře bála teď chodim s klidem a beze strachu.”
“DM drogerie patří do seznamu mých oblíbenců. V nabídce mají spoustu přírodních a vegan produktů, za velice přijatelné ceny. Pracovníci obchodu jsou převážně vždy příjemní. V drogerií lze zakoupit i zdravé alternativy potravin, což vnímám jako velké plus.”
“V obchodě se nachází malé bistro s thajským jídlem.Mají velký výběr,přijatelné ceny a pochutná si opravdu i velký labužník.Zabalí vám jídlo sebou nebo si mužete i sednout a dát si to na místě.”
“Krásné, čisté, doplněné regály. Je vidět, že se o to holky starají s péčí. Ceny příznivé a personál velmi ochotný a milý.”
“Paní MUDr. Doležálková je poklad, který se v dnešní době nehledá vůbec lehko. Naprosto úžasná jak po lidské, tak i profesní stránce. Empatická, zodpovědná, pečlivá, starajíci se o Vaše zuby jakoby byly její vlastní. Prostě PROFESIONÁL každým coulem. I kdybych chtěl najít nějakou chybu, nemám šanci... tedy možná jednu, za kterou ale paní Doležálková nemůže. Z kapacitních důvodů nelze brát nové pacienty, tak jako tomu je u mnoha jiných zubařů. Což je samozřejmě obrovská škoda, protože byla na tuto práci předurčena. Doporučil bych ji všem a to bez zaváhání.”
“Ta nejlepší dětská lékařka a dětská sestřička, kterou si můžete pro Vaše děti přát. Jsou velice empaticke, pro děti a rodiče značka ideál. Paní doktorka je i homeopaticka lékařka. Tuto ordinaci doporučuji na 100%. Lepší v Opavě nenajdete:)”
“Nejlepší zubař, který mi vyhověl ve všem, spokojenost nadevše a to jsem víceméně před rokem řekl, že k zubaři už v životě nepůjdu. Takový byl strach, ale pan doktor mi ukázal že je zubař a Pán zubař :)”
“Tak, já bych chtěla poděkovat všem, kteří tam pracuji. Za jejich záchranu mého života. Moc děkuji. Jste dobří.”
“Kaufland je opět otevřen pro návštěvníky. Opraven po záplavě.”
“Abych pravdu řekl oceňuji personál jako za nedoceněný , tyhle ženy se usmívají celou dobu co jsem stál ve frontě , a usmívali se když sem tam byl vícekrát po sobě ... Jezdím tam každý den neboť zimní stadion navštěvují se synem který má tréninky každý den a večer , tak si čekání trávím procházkou po obchodě a všímáme si lidí a chování personálu . Opravdu Respekt před dámami co tam pracují . Jen co mě dokáže vytočit je to že mají parkoviště pro rodinky s dětmi a oni nemají kde zaparkovat neboť si tam zaparkuji mladí bez dětí nebo samostatní řidiči!!! Tohle by měla řešit ochranka která venku stojí !!!! Jinak za mě super . Vedení by mělo vzít na vědomí že parkování pro rodiče s dětmi je pro ně, ne pro každého a od toho mají ochranky !!!! Děkuji”
“Tento Kaufland je nedávno postavený, takže patří k těm moderním. Velký výběr zboží, velký výběr pečiva a masa. Celkově přehledný obchod. Cením samoobslužné pokladny, velké parkoviště a velkývýběr pečiva. Je zde několik obchůdků včetně bistra Guty. Bohužel už tu není lékárna Benu. Byla na tomto místě trvale uzavřena.”
“Za 3 roky a 8 měsíců, jsem měl možnost poznat obě ordinace pana doktora v Opavě i Krnově. A musím vyjádřit velkou spokojenost s výsledkem a zejména s péčí pana doktora i milých sestřiček, které jsem za tu dobu měl možnost poznat a to i přesto, že zákrok u mne nebyl úplně standardní, byl komplikovaný a vyžadoval zvláštní postup. A nutno podotknout, že jsme řešili i nějaké problematičtější části, ke kterým se pan doktor postavil čelem a vše dopadlo skvěle a věřím, k oboustranné spokojenosti. Velmi děkuji za péči Vám i sestřičkám a přeji vám všem spoustu osobních i pracovních úspěchů, spoustu spokojených klientů/pacientů, ale zejména spokojený život a otevřené srdce. Budu se těšit na občasné návštěvy při dokončování léčby. MZ”
“Příjemná MUDr. Vavrečková a sestřičky na očním. Velice přívětivé a trpělivé. Moc děkuji za pomoc.”
“12.11. Pan co vybaloval nealko z palety zboží mi ochotně našel Gemerku Vitalita ktera už nebyla na regalu a pomohl mi s ní až do vozíku bylo to více ks,děkuji moc za ochotu a Váš přístup,jste skvělý pracovník,doufám že dostanete za tento příkladný přístup velké ohodnocení,děkuji”
“Velký výběr zboží, prodejna je čistá, prostor mezi regály dostačující,parkování v pohodě.”
“Velmi dobra zkusenost, jsem spokojeny pacient. Prijemny personal, hezke prostredi, profesionalni pristup. Pan doktor odvadi skvelou praci, muzu pouze doporucit.”
“Řetězec má všechno, co potřebujete.”
“Řetězec nabízí všechno, co člověk běžně potřebuje.”
“Recenze na nákup v Tescu Kopřivnice – 3. 7. kolem 15:00 Naprosto skvělá zkušenost! Náhodně jsem projížděl 3. července kolem 15. hodiny Kopřivnicí a potřeboval jsem nakoupit pár věcí domů. Po cestě jsem narazil na hypermarket Tesco, který jsem do té doby vůbec neznal, a tak jsem se rozhodl udělat zde menší zastávku. Protože jsem tu byl poprvé, chvíli jsem bloumal po uličkách a asi jsem vypadal trochu zmateně. K mému milému překvapení ke mně přistoupil mladý muž, odhadem kolem 25 let, zřejmě vedoucí směny podle jména Lukáš Kučeriak, a s úsměvem se zeptal, zda nepotřebuji pomoct. Řekl jsem mu, že jsem tu poprvé a hledám pár věcí. Jeho reakce mě velmi potěšila – s ochotou se mnou obešel můj malý nákupní seznam a dokonce mi sám doporučil kvalitní šunku, u které mi s úsměvem řekl, že by doma manželka určitě nehubovala. Měl pravdu! Celkově musím vyzdvihnout nejen čistotu a přehlednost prodejny, ale především přístup personálu – konkrétně tohoto mladého muže, který svým přístupem výrazně zpříjemnil můj den. Takový lidský a profesionální přístup se dnes už moc často nevidí. Děkuji Tescu Kopřivnice za skvělý zážitek z nákupu. Určitě se při další cestě rád zastavím znovu!”
“Paní doktorka je člověk, který je vždy připraven podat pomocnou ruku. Přestože je velmi vytížená, má citlivý a lidský přístup. Mohu jen doporučit.”
“Tesco je menší , tak občas tu nemají vše jako ve velkém ale jo jde to, akorát prodavačky u bezkontaktních Kaš by mohli být přívětivější, tváři se všelijak”