Přehled katalogu
- 627 Firmy celkem
- 3.8 Průměrné hodnocení
- 85% S recenzemi
- 29% S fotografiemi
Nalezeno 627 výsledků
Procházejte zubní ordinace v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 627 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 3.8/5 na základě 98,521 recenzí a hodnocení.
“Boží personál . Profesionální přístup. Sestřička na recepci sluníčko. Lékařky s velkým L. Luxus pecka. Miláčkové. Děkuji za profesionální péči. Kudelova”
“Velká spokojenost a touto klinikou. Navštěvujeme cela rodina jak v Opavě, tak i v Ostravě. Špičkový přístup i k dětem, můžeme jen doporučit. Jako bonus krásne prostředí a milí lidé☺️”
“Obecně nepíši recenze často, ale tentokrát jsem se rozhodla jednu napsat. Hledala jsem stomatologa pro svého muže, k mému jít nechtěl (rozhodně jsem ho nepřesvědčovala). Je velmi časově vytížený, proto jsem vše vzala do svých rukou já, jelikož už jsem se na „práci“ jeho stávající stomatoložky nemohla dál dívat. Trochu znám jednoho výborného zubního technika, tak jsem ho poprosila o pár jmen ostravských lékařů, následně jsem si prošla webové stránky všech a mou první volbou byl pan doktor Hrabec. Poté, co jsem vešla a zažila úžasnou paní recepční a uvědomila si ten obrovský rozdíl mezi chováním k pacientům tam a u mého stávajícího lékaře, tak jsem se bleskově rozhodla přejít k němu po 24 letech i já sama. A bylo to jednoznačně správné rozhodnutí a denně si uvědomuji, jak jsem vděčná, že se nám o zuby stará právě pan doktor Hrabec. Vzhledem ke svému věku (50+) mám dost zkušeností s lékaři na to, abych mohla srovnávat, proto chci vyjmenovat aspoň pár věcí, které mě příjemně překvapily. Jednak laskavé a milé chování všech, paní na recepci, sestřiček, slečny na dentální hygieně i pana doktora, dále uklidňující prostředí, kde se člověk cítí dobře a NEOBTĚŽUJE!!! Pan doktor Hrabec – velmi oceňuji jeho profesionalitu a preciznost, také jeho ochotu vše potřebné s úsměvem a trpělivě vysvětlit. Během ošetření pokaždé vnímám klid, který z něho vyzařuje a pohodu, která tam panuje. A znovu chci a musím srovnat – neprobíhá to všude takhle. Doporučuji všemi deseti!!! Dagmar Raszková”
“Toto je absolutní paráda! Klobouk dolů, kdyby tak přistupovali k zákazníkům/pacientům všude!!! Všichni jsou velmi příjemní, od recepce, po sestřičky až po doktory. Nemáte pocit, že je otravujete, vše vám vysvětlí, vyfotí, ukážou před a po. Budova a ordinace jsou také moc krásné, dostatek parkování. Jsem asi úchyl, ale návštěvu jsem si vždy vyloženě užíval, i na křesle. (Mezi) Zuby jsem se naučil navíc čistit i díky dentální hygieně tak, že mám teď strach, že mě z kliniky vyhodí, protože vím, že pokud nebudu mít úraz, tak na mě dalších 30 let nevydělají ani korunu :-)”
“Naprostá spokojenost. Nikdy jsem žádnou estetickou kliniku nenavštívila, menší obavy byly, ty ale hned opadnou, když se Vás při příchodu ujme velice milý a vstřícný personál. Ošetření pleti Lumeccou byla dobrá volba! Změna je zásadně viditelná už po prvním ošetření, takže můžu jen doporučit.”
“Doporučuji, se službami jsem spokojen”
“Naprostá spokojenost s péčí Dr.Nikla!”
“Velice příjemná paní doktorka i sestřička. Zatím vždy spokojeni.”
“Pokud hledáte šikovnou paní zubařku u které se nemusíte bát, tak doporučuji paní doktorku Hlaváčovou H. Pani doktorka dělá veškeré zákroky precizně a bezbolestně. Konečně mám zubařku ke které se nebojím zajít. Děkuji”
“Bezkonkurenční služby , cena je vyšší ale u takových služeb je samozřejmě třeba si zaplatit . Cena se skutečně shoduje s kvalitou ošetření . Chodím sem už 7 let vlastně skoro od začátku co jsou a od té doby sem neměl nejmenší problém . Doporučuji všemi deseti ❤️”
“DENTICS byl pro mne vlastně původně "nouzové" řešení. Potom, co mi můj předchozí zubař v dubnu 2024 dal termín na korunku na listopad 2025 :-o (není to asi vina samotného zubaře, jen důsledek současného "fungujícího" zdravotního systému veřejného pojištění). Mimo výměny plomb, pod kterými se šířily kazy, mám i dva nové implantáty. Jako největší pozitivum vnímám časové hledisko: pokud příroda dělá vše co má - tzn. rána po extrakci se hojí, jak má - odcházíte s finálními korunkami za 3 měsíce (do té doby "dočasné" - což mně osobně pomohlo z psychického hlediska). Špičkové technologie - scany místo otisků, mikroskop při vrtání atd.. Naprosto profesionální chování pana doktora, paní dokrorky i všech sestřiček. Ano, stojí to hodně peněz. Je to drahé? U implantátů to teprve ukáže čas. Ale srovnání: od původního zubaře mám také dva implantáty za poloviční cenu(doba od extrakce zubů po finální korunku - přesně 12 měsíců, korunky udělány v celku místo jednotlivě, jedna doléhala na živý zub, vznikl kaz, na druhou stranu implantát zaveden do minimálního místa s dostatkem kosti na základě normálního rentgenu). U ostatních ošetření - termín při potížích máte do 2 dní, čas ošetření cca hodina. Takže pokud vezmu v potaz cenu práce, čas, materiály, investice do vybavení, mzdy personálu, případné záruky za výkony.. je to podnikání, jako každé jiné, nemůže být ztrátové. Pro debatu nad zubní péčí hrazenou ze zdravotního pojištění tu, bohužel, není prostor. Za mne, DENTICS doporučuji, dostanete za své peníze špičkovou péči.”
“Výborná paní doktorka i sestra a nepredrazena výborná práce !”
“Musím všem doporučit . Nejúžasnější paní zubařka a veškeré sestry . Všichni by si měli vzít příklad”
“Profesionalita a empatický přístup od recepční po pana doktora a sestřičku. Těšit se k zubaři je pro většinu neexistující stav. V této zubní ordinaci STANDARD! Všem moc děkuji za tu péči a vzor toho, jak to má v ordinacích vypadat:-)”
“Paní doktorka je nejhodnější a nejcitlivější zubařka široko daleko. Společně se sestřičkou tvoří skvělý tým. Kdyby byli všichni zubaři jako ona, tak už by nikdo nikdy neměl ze zubařů hrůzu.”
“Bál jsem se zubaře, doposud.Na 100.mikro mi dělají můstek a větší profesionalitu a preciznost jsem ještě nikde neviděl. Doporučuji všem, komu záleží na svých zubech. Za mě obrovské díky MDDR. Hruškovi a jeho týmu.”
“V Centru moderní stomatologie jsem byla moc spokojená. Dělali mi zubní implantát i ošetření pod mikroskopem a vše proběhlo naprosto profesionálně. Velmi doporučuji i kosmetologii u paní doktorky – skvělý přístup a viditelné výsledky.”
“Pan zubař Marek Kadlubiec je snad nejlepší pan zubař co máme s maminkou paní sestřička je taky strašně milá , málo kde je taková kapacita . Jsme velice spokojeni nemíníme měnit .”
“Nejlepší dentální hygiena co si můžeš přát! Pokaždé se zde vracím s nadšením! Všem maximálně doporučuji!”
“Velmi ochotná a příjemná obsluha”
“Nejoblíbenější drogérie. Široký sortiment včetně potřeb do domácnosti, hraček a potřeb pro děti, prostorný obchod.”
“Nejlepší pán zubař v okolí,sestřička taky skvělá,máme velmi dobrou zkušenost a to už tam chodíme přes 20 let s manželem”
“Nejlepší zubaři které znám. Vyplatí se i za to že musím dojíždět z havířova.”
“Já jsem s paní doktorkou velice spokojený... Neměnil bych...”
“Zrovna včera jsem byl na zákroku u pana doktora, absolutně jsem netušil o co půjde, ikdyž jsem o tom četl kde se dalo. Zákrok proběhl bez problémů, bezbolestně a vstřícnost s informacemi byla úžasná, nejvíce jsem zůstal v úžasu, když jsem čekal pozákrokové bolesti, které se nedostavili. Večer i druhý den ráno bez jakýchkoli bolestí a problémů, za 2 týdny jdu vytahovat stehy a určitě se budu "těšit" na další návštěvu. Doufám, že konečně se zakousnu do jablka. Opět na zákroku a nad očekávání super přístup i personál strašně milý.”
“Dneska jsem navštívila pana zubaře a kdybych měla klobouk tak ho smekám. A kdyby bylo milión hvězdiček, tak je dám. Úžasný pan doktor a sestřičky taky.Extrakce chvíli trvala, ale bezbolestná. Pane doktore děkuji..”
“S ortodoncií jsem moc spokojený profesionální a milý přístup, vše skvěle vysvětlené a výsledky jsou vidět. Rozhodně doporučuji!”
“Přijeli jsme s kočičkou na pohotovost a nemůžeme si služby kliniky a veterináře Přibyla vynachválit. Pan veterinář reagoval pohotově, provedl všechna možná vyšetření a kočce s klidnou hlavou pomohl (a nás uklidnil). Moc děkujeme, především za Váš profesionální přístup. Velmi doporučuji!”
“K panu doktorovi chodí celá má rodina již téměř třicet let a dokonce i syn který žije ve strakonicích a pracuje tam ve zdravotnictví tak dojíždí za kvalitním ošetřením přes celou republiku. Nikdy bych neměnil a přeji panu doktorovi i všem kteří spadají pod jeho ordinaci hodně zdraví a aby jim vydrželo nasazení i kvalita jejich skvěle odváděné práce”