Přehled katalogu
- 193 Firmy celkem
- 4.6 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 69% S fotografiemi
Nalezeno 193 výsledků
Procházejte svatební obchod v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 193 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.6/5 na základě 20,106 recenzí a hodnocení.
“Měli jsme zde svatební hostinu a brunch, vše bylo naprosto dokonalé. Restaurace je nádherná, jak venkovní tak vnitřní prostory. To co ji ale opravdu odlišuje, je neuvěřitelný servis. Pan majitel a jeho tým udělali maximum pro to, aby vše proběhlo hladce. Jídlo bylo naprosto vynikající. Každý chod byl u hostů obrovským úspěchem. Moc děkujeme za vaši skvělou pohostinnost a za to, že jste nám pomohli udělat z našeho dne nezapomenutelný zážitek. Opravdu doporučujeme!”
“výzdoba kostela na svatbu syna byla na nejvyšší úrovni-velká spokojenost,,”
“Výtečná pekárna a skvělé výrobky.”
“Úžasná kavárna!❤️ moc ráda se zde vracím, káva skvělá, skvělý a bohatý výběr kávy i zákusků a atmosféra velice příjemná, obsluha milá a vstřícná ❄️☕️”
“Dobrý den, musím říct , že výběr balónků, rekvizit a masek je velký. Za mě super obchůdek, třeba na rozlučku se svobodou nebo narozeninovou party. Obsluha je velmi milá a se vším ochotně pomůže. Doporučuji :)”
“Objednali jsme si v PZKO Stonava rodinnou oslavu pro 45 osob zprvu pro pěkné okolí, park a dětské hřiště. A nakonec to byla výhra po všech stránkách; od vstřícné a profesionální komunikace s p. Horeckým, pro nějž není nic problém, přes milou a usměvavou obsluhu až po skvostný gastronomický zážitek pro všechny hosty, včetně veganů i malých dětí. Kuchař by zasloužil michelinskou hvězdu za všechna jídla, ovšem svíčková v jeho podání byla nadpozemská. Velká poklona a poděkování celému týmu*****”
“Svatební koláče kterých jsme měli přes 500 . Vše moc dobré, ochotná obsluha prostě naprostá spokojenost. Všem vřele doporučuji!!!!!!”
“Paní Silber skutečně umí, její vánoční cukroví máme už podruhé a je výborné, na větší rodinnou oslavu v létě upekla výborné cukroví, koláčky jako ochutnávka byly také výborné. Děkujeme a doporučujeme.”
“Když jsem potřeboval něco tisknout, vždy jsem šel do L+L. Dokumenty, trička, obrazy, vždy naprostá spokojenost. Dnes jsem potřeboval vytisknout PDFko, které se vymykalo standardu "zmáčknu tlačítko tisk a je hotovo", a byl jsem nemile překvapen. Abych byl přesný - PDFko ve 1200 DPI s velice drobnými detaily, které musí být vytištěny přesně tak, jak jsou v náhledu. Má domácí tiskárna s tím měla problém, tak jsem si říkal, že v L+L mi určitě pomůžou (spoustu nekomerčních tiskáren toto zvládá s custom nastavením bez problémů, takže předpoklad je, že s komerční tiskárnou to půjde taky). Dojdu, vysvětlím situaci, nasměruju paní, kam se má dívat, aby bylo jasné, co po ní chci. V tom se tiskne - žádné otázky ohledně nastavení DPI apod., prostě se tiskne. Výsledek? Detaily jsou "rozmazané" úplně stejně jako na mojí neprofesionální tiskárně. Paní mi podá papír a řekne: "Tři koruny.". Vůbec ji nezajímalo, jestli se jí povedlo to, co jsem po ní chtěl, jestli jsem spokojený. Ne, prostě tady to máš, tři koruny a běž. Viděl jsem, že ženské buď nemají náladu nebo je to nad jejich schopnosti, tak jsem velice jemně zkusil nadhodit, jestli bychom nemohli zkusit ještě nějaká jiná nastavení, třeba to DPI, když se mě na to ani neptaly. Paní se mi podívá do očí, a řekne: "Ne.". Krásný přístup... Naprosto chápu, že tam se mnou nebude nikdo hodinu sedět, a projíždět tisková nastavení, kvůli jednomu papíru za tři koruny, ale očekával bych, že pokud to je ten důvod, tak mi to paní slušně vysvětlí. To se nestalo. Pokud bychom zjistili jaké nastavení použít, a tím pádem bych takto byl schopen tisknout i v budoucnu, velice rád bych za tuto službu dobře zaplatil, ovšem strohé "Ne!" diskuzi uzavřelo. EDIT: změna hodnocení z 1/5 na 4/5. Nenechám jednu negativní zkušenost ovlivnit hodnocení firmy, se kterou mám obecně zkušenosti dobré. Jsem v kontaktu s majitelem. O dalším postupu budu v rámci zachování transparentnosti informovat dále zde. EDIT2: pan majitel vyšel vstříc. Naneštěstí se povedlo jen z část, ale není co řešit 5/5. Velké díky”
“Přes internet jsem objednala mix cukroví na oslavu padesátin. Vše bylo v termínu připraveno k vyzvednutí. Cukroví bylo velmi chutné, spousta druhů, krásné malé kousky. Všem moc chutnalo, příště objednám ještě větší dávku :-) Rozhodně doporučuji.”
“Jídlo jsem neměl. Pivínko jako křen, cenová relace výborná, kopnul jsem 5 kousků.”
“Krásná hotelová kavárna, kde servírují skvělé snídaně. Dal jsem si turecké vejce a odcházel jsem naprosto spokojený. Jako bonus milý personál.”
“Restaurace je velmi vkusně zařízena. Výběr jídel je dostačující. Porce jsou velké, hezky naservírované, šlo vidět, že suroviny jsou čerstvé. Obsluha byla pohotová. Čepují výbornou Plzeň.”
“Měli jsme pana Kopečného s jeho paní na svatbě, super komunikace, lidský přístup, je s nima sranda. Velmi profesionální přístup, ipřesto, že se neradi fotíme, tak jsme si to užili a fotky jsou super, bez zbytečného strojení. Děkujeme”
“Doporučuji tuto cukrárnu – mají tu velký výběr vynikajících zákusků, ideálních k lahodné kávě.”
“svatba v Areálu Setina (29. 8. 2024) Naše svatba v Areálu Setina předčila veškerá očekávání a nemůžeme být více spokojení! I přesto, že jsme z Ostravy, cesta za tímto nádherným místem rozhodně stála za to. Komunikace s panem Tropem byla naprosto skvělá – reagoval rychle, byl velmi vstřícný a trpělivý i při zodpovídání velkého množství našich otázek. Den před svatbou jsme jen dovezli věci a o zbytek se postaral personál. Při příjezdu se postarali i o naše hosty, kteří dostali drobné osvěžení – což bylo v parném dni opravdu vítané. Obřad byl nádherný, vše bylo perfektně zorganizované a nemuseli jsme se o nic starat. Jídlo bylo výborné – hosté si ho velmi pochvalovali, a to včetně vegetariánských variant. Raut byl také na jedničku a nebyl žádný problém přizpůsobit nabídku vegetariánům. Celý den probíhal v krásném zahradním stanu a skutečně jsme si ho mohli užít bez stresu. Ubytování bylo velmi příjemné, rozmístění hostů jsme si mohli naplánovat sami. Snídaně formou rautu byla bohatá a dokonce nás pustili i dříve, než bylo domluveno. Ráno po svatbě už byly všechny naše věci připravené k odvozu, takže jsme jen naložili auto a mohli v klidu odjet domů. Děkujeme celému týmu Areálu Setina – díky vám jsme prožili náš svatební den přesně tak, jak jsme si ho vysnili. ❤️ Rozhodně doporučujeme všem, kdo hledají bezstarostné a krásné místo pro svatbu!”
“Výborné pohoštění pro kolegy v práci na narozeniny :)”
“Vždy jsem z tohoto podniku nadšena - pizza Prociutto Crudo je vynikající! Cena odpovídá kvalitě. Můžu jedině doporučit.”
“Vždy čerstvé pečivo, velký výběr ze širokého sortimentu. V obchodě příjemná obsluha s trpělivostí, protože při vstupu začněte přemýšlet, co si vlastně z těch všech dobrot koupit.....”
“Kvalitní zboží, ochotný personál, laskavá paní vedoucí.”
“Přístupné parkoviště. Miluju tu prostornost prodejny, nikdy nemám pocit, že je tam tlačenice. Milé a ochotné paní prodavačky, vše v poklidu, bez front a když se utvoří, postupuje rychle anebo se okamžitě otevírá další pokladna. Ceny slušné. Navíc mám pocit, že tohle je český řetězec, což je fajn, když už má člověk dost křečovitosti u cizokrajné konkurence.Ujíždím na jejich svatebních koláčích balených i nebalených, mrkváncích, jen se někam ztratilo instantní čekankové Karo. I v drogerii se dá koupit české zboží - Jelen mýdlo a nově i prací gel. A v předsíňce pro vozíky se dá “zaparkovat” i pes, takže na něj vidím , což je další plus pro klidný nákup.”
“Zlatnictví doporučuji všemi deseti. Velmi milý a ochotný pán včetně personálu, který poradí s výběrem. Nechal jsem si vyrobit přívěsek Baník Ostrava a jsem naprosto spokojený.”
“Výborná cukrárna, skvělé zákusky, perfektní obsluha, prostě super.”
“Fajn jídelna, klasické jídla jako v mléčném baru, mají na výběr teplé jídlo, několik polévek a hlavních jídel každý den. Dále saláty, chlebíčky a jiné lahůdky, hned vedle hezká cukrárna s velkým výběrem zákusků. Pokud nestíhám vařit, nebo se mi nechce, ráda si zde zajdu na oběd.”
“V přízemí budovy se nachází poněkud zvláštní, ale zajímavá provozovna, mix potravin, drogerie, uzenin a bufetu. Nezvyklá kombinace sortimentu, ale má své zákazníky a jistě jich bude přibývat díky cenám, příjemné obsluze a dobrému jídlu.”
“Krásný ateliér a úžasný přístup k zákazníkům. Zvlášť chci pochválit za trpělivost při focení postiženého syna.”
“Nově otevřeno, bohatý výběr květin i doplňků...paní se velmi snaží”
“Perfektní jednání, člověk na pravém místě, doporučuji.”