Přehled katalogu
- 584 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 584 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 584 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 207,427 recenzí a hodnocení.
“Mohu jen doporučit, krásné prostředí a moc dobře vaří”
“Vynikající obsluha,jídlo a krásné okolí. Měli jsme rok zpátky svatbu a byli jsme naprosto spokojeni. Jak s domluvou, jídlem,tak obřadem a přivítáním novomanželů.”
“Epické jídlo v pohodové domácí atmosféře. Obsluha milá, usměvavá, cítili jsme se skvěle a plánujeme návrat na tuto neuvěřitelnou záležitost jménem bramboráková pizza ❤️”
“Nejlepší Kebab v okolí . Dobré kvalitní maso. Tortilla krásně křupavá. Příjemný štědrý pán, co mu záleží na dobrém pokrmu. Jedna tortilla je dostačující na plné zasycení. Chodím zde pravidelně a vždy koupím celé rodině kebab housce a pro sebe tortillu.”
“V téhle hospůdce jsem byla poprvé a působí na mě velice příjemně. Tedy byla jsem jen na zahrádce, jelikož do hospody vedou 2 schody a nechtělo se nám dovnitř. Zrovna jsem natrefila na parádní nabídku v menu, kdy divočák se šípkovou byla jasná volba. Obsluha vyšla vstříc, protože jsem bez laktóza. Jídlo bylo parádní.”
“Tahle restaurace je designový zážitek. Spousta doplňků, krásný styl, zákoutí, které vyrazí dech. Nabídka i pro bezlepkáře a lidi s intolerancí na laktózu. Domácí špagety výborné, omáčka k nim běžná. Ravioly nic moc. Káva italská-kyselejší. Obsluha velice milá. Různé druhy židlí i stolů, křesílka pro děti. Piano i člověče nezlob se k dispozici :-) Úžasná atmosféra, klobouk dolů za to prostředí. Možnost dokoupit s sebou různé likéry a sirupy české výroby. Byli jsme tu sice v zimě, ale věřím, že v létě je zde i krásné posezení venku, kde mají i koutek pro psy. Ideální pro obchodní jednání i setkání s přáteli. Rozhodně se zde vrátíme.”
“Výborné jídlo. Obsluha rychlá. Můžeme vřele doporučit.”
“Super švestka nealko pivo moc příjemné paní servírky vyvíjející polévka a nádherné prostředí podél břehu Ostravice”
“Zajeli jsme na pizzu :-) Všude samá chvála, tak jsme jeli vyzkoušet. A ..... mají pravdu :-D Skvělá veliká česká pizza :-) Obsluha OK. Na chodbě na stěně vycpaná zvířata a na stěnách u baru samé protejny v prášku, protože v druhé části budovy je posilovna, tak je to trochu mimo.”
“Pizza výborná. Klidne si někdy dám opět.”
“Nejlepší kebab v Rýmařově. Příjemná obsluha (většinou), kebab chuťově dost dobrý, maso není polotovar, a zelenina je fakt dobrá. Za ty peníze to stojí za to. Např.: Tortila 125kč průměrná cena za dobrý kebab. Prostředí průměrné. Vždy jsem byl spokojený.”
“Vážený pane Frančáku, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělou přípravu a realizaci rautu. Vše – od výběru menu, přes množství a kvalitu jídel, až po samotnou prezentaci – bylo naprosto vynikající. Oceňuji také Vaše doporučení a profesionální přístup, díky kterému vše proběhlo hladce a s jistotou, že se můžeme spolehnout. Od našich hostů mám pouze samou chválu a poděkování, takže i já Vám chci vyjádřit svou velkou spokojenost. Ještě jednou děkuji za perfektní práci a přátelský přístup. S přáním hezkého dne, AMádrová”
“Objednal jsem kamarádovi pizzu k narozeninám a byla vynikající! Byla tak velká a sýr byl opravdu pružný, byl jsem moc spokojený. Jediné, co mi vadilo, bylo, že nám dali láhev Coly A nedali nám sklenice, ze kterých bychom se mohli napít.A jako bonus za velkou objednávku nám dokonce dali i nějaké brambory)”
“Nadherne zrekonstruovana hospudka a prijemne prostredi . Krasne promysleny jidelni listek, ktery nove zahrnuje i snidane kde mimo jine najdete vejce benedikt, ktere moc podniku v nabidce nema. Mel jsem bilou Palavu z vinarstvi Konicek a je uzasne. Krom vseho je zde vyborna kava a pekna nabidka piv. Verim, ze to zde bude mit uspech, protoze uz od prvniho dne a podle cele nabidky jde videt, ze novi hospodsti vedi,co delaji. Preji mnoho uspechu a tesim se na dalsi navstevu :)”
“Ten nefiltr od Plzně prostě nemá chybu!!! Ne, že by ho jinde nečepovali, ale tady to je úplně jiná liga. Stejně jako vše ostatní. Po delší době supr podnik v Havířově.”
“Restaurace na zaguří je moje srdcovka, chodím zde ráda z nostalgických vzpomínek. prostředí je útulné. Obsluha je vždy milá, usměvavá, profesionální a ochotná. Jídlo je vždy výborné, dobře ochucené a propracované do nejmenšího detailu. Jediné, co bych ocenila je obměna jídelního lístku, protože si zde již opakovaně dáváme stejná jídla,jelikož si z nabídky nedokážeme vybrat, ale to čistě náš subjektivní problém, protože chuťově preference máme každý jiné.”
“Rodinná hospůdka, skvělá obsluha, vstřícní majitelé. Excelentní kuchař! Jeho koleno je přímo božské!”
“Nejlepší místo, kde se najíst. Skvělý servis a jídlo parádní. Navštěvujeme pravidelně ať už menička, nebo stála nabídka vždycky si pochutname. Obsluha profesionální, vždy doporučí něco nového. Určitě doporučuji navštívit a užít si skvělé jídlo a servis.”
“Kebab vždycky výborný, jen obrovské minus, že nelze platit kartou”
“Výborné jídlo , jsme moc spokojeni s rozvozem obědů ☺️”
“Objednali jsme si pizzu s rozvozem do Trojanovic. Vše v pořádku, byla moc dobrá. Oceňuji i mladou slečnu, která pizzu přivezla a popřála pěkný den. Tak to má být :)”
“Neni absolutně co vytknout. Obsluha velmi příjemná, to se už dneska jen tak nevidí a hýčkala bych si takové lidi. Jídlo luxusní a mohu jen doporučit.”
“Dobrý den, naše nedávná návštěva v restauraci byla velice příjemná. Po přivítání a odložení kabatů, nás usadili. Krásné prostředí otevřené kuchyně a rozlehlé restaurace, hezky a vkusně zařízené. Měli jsme štěstí na milou a vstřícnou servírku Nelču. Poradila nám s výběrem jídla a nápojů. Musíme Nelči, velice poděkovat za svůj profesionální a milý přístup. Děkujeme. Tomatová polévka, Bruschetty, Pizza a Tertelloni Prosciutto E Panna bylo vynikající. Děkujeme za hezký gastronomický zážitek.”
“Dostal jsem opravdu velký kebab, plný všeho podle přání. Obsluha byla ochotná a vše připravila přesně tak, jak jsem si řekl. Skvělá porce, dobrá chuť – doporučuji!”
“Vše perfektnííí Pivo, jídlo, obsluha, atmosféra. Bravo, jen tak dál.”
“Jídlo objednáno na adresu, ale věřím když vidím kvalitu jídla a pán kurýr byl super, že i vnitřní prostory a vnitřní obsluha bude fajn. Takhle super pizzu sem nejedl sto let s hlavně mě nadchlo že plněný okraj byl plněn smetanovým sýrem.”
“Tady se chutně vaří :). Menší oslava narozenin zde byla také příjemná! Hezké posezení venku v teplejších dnech a vyžití pro děti.”
“Za mě super, všeho bylo více než dost a úplná bomba byla česnečka jakože takhle by se měla podávat všude.”
“Výborný, čerstvý, nadupaný kebab, moc jsme si pochutnali, ceny velmi dobré. A chválím ayran, po dlouhé době. Obsluha skvělá, pan je velmi milý a ochotný.”
“Vosíme mají skvělou pizzu dovezou ti to v čas a obsluha je milá a hodná”