Recenze

  1. Ксюша ★★★★★

    Objednal jsem kamarádovi pizzu k narozeninám a byla vynikající! Byla tak velká a sýr byl opravdu pružný, byl jsem moc spokojený. Jediné, co mi vadilo, bylo, že nám dali láhev Coly A nedali nám sklenice, ze kterých bychom se mohli napít.A jako bonus za velkou objednávku nám dokonce dali i nějaké brambory)

  2. Natty Nákelná ★★★☆☆

    Rozvoz, pizza s červenou cibulí (Ema Smetana) bez červené cibule (nepočítáte-li půl kolečka), celkově byla pizza strašně suchá. Druhá byla oproti tomu královsky naložená, nic tam nechybělo a byla opravdu chutná. Na to, že objednáváme pravidelně, tentokrát opravdu zklamání.

  3. Daniel ★★★☆☆

    Poprvé jsem si udělal objednávku ale byl jsem zklamán. Vybral jsem jsem si box ale pizza byla malá a navíc jakoby snad byla ohřátá jen v troubě. Zbytek osmažené popotovary byly celkem dobré, ale za skoro 500 Kč hodně slabé. Chtěl jsem zkusit něco jiného a než Chachara ale zustanu u něj. Kurýr byl super.

  1. Jiří Molo ★★★☆☆

    Objednávka za 1500,- 3 velký box pizza plus něco k tomu. V podstatě hranolky, křídla a další přídavky k pizze byly fajn. Akorát koprovou omáčku vydávat za Tzaziky je fakt úlet. A ted hodnocení pizza. První šunková s kukuřicí byla jedinná jak měla být. Sýrová postrádala správné množství ingrediencí, ale dalo se to přežít. Třetí byla viz fotky nejlepší. 5 kousků mořských plodů a ještě k tomu syrové. V podstatě jedlé bylo z hladu jenom těsto a základ s pórkem. Po reklamaci mi bylo nabídnuto pouze 40% ceny pizzy a ještě formou kreditu. Vyhozených 250kč za pizzu. Vzhledem k tomu, že předchozí objednávka byla zkompletovaná z jiných věcí než jsem si objednal, nechci kredit a už si zde nemám chuť znova objednat. To se raději vrátím k Chacharovi.

  2. Jakub ★★★★★

    Příjemná atmosféra, milá a ochotná obsluha. Jediné co jsem nepochopil je, že i když si dáte jídlo na místě, tak to dostanete do papírové krabice (vyloženě “ekologické”).

  3. Nikola Borůvková ★☆☆☆☆

    Jako dlouhodobý zákazník Vosíme jsem byla spokojená... Ale v poslední době šla kvalita strmě dolů a dnes tomu nasadila korunu tato pizza. Chybějící ingredience jsou smutnou záležitostí. Byl hold hlad ale opravdu se nedala sníst bohužel. Co jste s tím těstem propána provedli.? Suché, chuťově tragické, vomaštěné.. textura starého langoše. Maso co bylo jako "toping" bylo opravdu už dost oschlé. Kari to nevidělo ani z vlaku a smetana se asi vypařila tak jako ten pórek. Co k tomu říct...

  1. Robi James ★★★★★

    Nuže, rád bych se podělil o mojí ryze první zkušenost s pizzou od Vosíme.cz. Inu objednal jsem si pizzu ,,Pepek námořník" a mohu jen konstatovat, že mně daná pizza velice chutnala. Těsto tenké, tak jak by správně u pizze mělo být, skladba ingredienci výborná. Doručení od samotného objednání bylo vskutku rychlé a sice cca 20 minut ačkoliv bylo udáváno okolo 50 minut. A píšu to jako člověk, která sám víkendově rád vaří speciality včetně i pizzy, takže vím o čem píši. Byla to moje derniéra, která dopadla na výbornou. Jinými slovy, bych tímto celému kolektivu vosíme.cz rád poděkoval za vše výborné, čeho já si velmi vážím a děkuji pěkně. Nu a když je něco dle mého gusta, tak se rád vracím ano. Mohu všem milovníkům dobré pizzy doporučit Vosíme.cz.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Vosíme Pizza Ostrava-Jih?

Vosíme Pizza Ostrava-Jih se nachází na adrese Výškovická 3067/116a, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih, Česko

Jaké je telefonní číslo Vosíme Pizza Ostrava-Jih?

Můžete kontaktovat Vosíme Pizza Ostrava-Jih na čísle +420 770 666 366

Jak se dostanu k Vosíme Pizza Ostrava-Jih?

Trasu k Vosíme Pizza Ostrava-Jih najdete zde odkaz

Advertisements