Přehled katalogu
- 1,896 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 1896 výsledků
Procházejte restaurace v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,896 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 636,455 recenzí a hodnocení.
“Velmi dobré jídlo, ochota a snaha vždycky vyhovět.”
“Pecka podnik! Náhodou jsem pracovně byl v okolí, hledal místo, kde si dát poctivý oběd a našel ho. Výborná nefalšovaná česnečka (Můžete si vybrat jako sýr buď strouhaný eidam, nebo Olomoucký tvarůžek.) a skvělý guláš s domácím knedlíkem. Vzhledem k návštěvě v pracovní době a ještě k tomu autem, tak jsem ochutnal pouze nealko, které bylo ale ovšem výborné a jako dezert padl višňový rádler, taky chutný, ale dost sladký. Prostředí pivovarského hostince je moc pěkné, kousek od něj se staví zcela nový areál - Pivovarský dvůr, kde se teda asi současný areál s penzionem předpokládám rozšíří? Zatím se v něm nachází jejich potraviny, řeznictví, pekárna a cukrárna. Zbytek není dokončený. Díky za solidní podnik a těším se na příští návštěvu.”
“Obrovský výběr piv na čepu a v lednici, samé speciály z malých pivovarů.”
“Skvělá dovolená v tomto zařízení. Pro rodiny s dětmi ideální. Vřele doporučuji!”
“Fajn místo, Jirka(majitel a hostinský) je frajer, jen ta dvanáctka chybí. Jinak doporučuji všem.”
“Kdykoli jedu kolem zastavím se výborné pivo štiplaví utopenci podle receptu paní vedoucí která obsluhuje s úsměvem a rychle prostředí vhodné jak pro turisty nebo kolaře tak i rodinku s dětmi.”
“Posezení u hasičů s možností vyžití děti.”
“Já každej den prokážu odvahu, když rázně vykročím do svahu. Tam léta stojí dům se zahrádkou, na pohled milej kout. A tam království je Dáši, který se bába přezdívá. Hostům sem tam pívo roznáší, však radši mariášky v rukách mívá. A tak hodí se k bábě výčepní, v klidu může karty hrát. Otvírám v čas polední, každej tejden přesně pětkrát.”
“Perfektní pan majitel skvělé pivo a velké ryby v rybníku”
“Hotel byl velmi klidný, opravdu čistý a na skvělém místě u lesa s možností pěší turistiky. Ovšem obsluha byla absolutně dokonalá! (tuším p. Standa) Určitě se sem ještě vrátíme.”
“Výborné pečené koleno, opravdu stojí za to taky zajít ale nemějte velké očí, koleno je minimálně pro 2 stravniky, ideální pro 3. Ale i když toto nebudete respektovat rádi Vám to zabalí domů včetně nezkonzumované přílohy. A na druhy den můžete dojís tuhle tu specialitu. Mají i další věci ale ty jsme neochutnali, snad příště.”
“U Hasiče mají skvělou obsluhu a príma posezení na zahrádce s výhledem na starou Bredu. Pivo že soukromého pivovaru musíte ochutnat.”
“Na Food ateliér jsem narazila náhodou – velmi mne zaujalo povídání a profesní zkušenosti pana Válíčka a naskytla se možnost u něj v zázemí uspořádat pro naši firmu Teambuilding. Jednoduše jsme si uvařili večeři pod jeho vedením. A bylo to fantastické! I zarputilí „nevařiči” se skvěle zapojili, vše proběhlo ve velmi lehkém duchu, se spoustou smíchu a zajímavých informací, co se týče masa, pečení, jednoduché, rychlé, ale chuťově naprosto úžasné. Velmi jsme si všichni užili týmovou práci. Velmi Vám pane Válíčku děkujeme za krásný zážitek!”
“Příjemná atmosféra. Usměvavá paní hostinská. Výborný svařáček a punč. Bylo mi tam dobře”
“Byli jsme zde na oběd na velikonoční pondělí a byli jsme velmi spokojení. Měl jsem vynikající pizzu Speciale. Trochu mi však chyběly předkrmy. Nebál bych se zdejší pizzu nazvat nejlepší na novojičínsku. Mají zde sezonní otevírací dobu. Je dobré si nejprve ověřit na stránkách, že mají otevřeno.”
“Pokud chci dobrý kebab, tak zde je to opravdu jistota. Chodím sem poměrně často. Usměvavá obsluha, rychlé obsloužení, dobré jídlo. Co více si přát :-)”
“Krasná nová a moderní kavárna, kde dělají jak klasické kávy, tak i kávy bez kofeinu případně s alternativním mlékem. Kromě kávy zde mají domácí limonádu, skvělé zákusky (i bezlepkové), nanuky a zmrzlinu. Posezení je možné jak venku tak uvnitř. Venku dokonce byla nachystaná voda pro pejsky. Velmi příjemná obsluha. Možnost platit hotově i kartou. Něco takového v okolí chybělo.”
“Dobré místo pro zastávku k občerstvení Posezení venku i uvnitř restaurace, milá obsluha. K zakousnutí pizza.”
“Krásné prostředí, pohodový personál, dobré pivo. Vše v pořádku”
“Takhle má vypadat podaná káva…jiné kavárny styďte se …”
“Po dlouhé době jsme navštívili tuto hospůdku a musím hodnotit opravdu vše na 5 hvězdiček.krasně opraveno,vevnitř i venku čisto ale hlavně milá,hezká a usměvavá obsluha!!!”
“Moc děkujeme celému týmu restaurace Františkův dvůr za skvěle zorganizovanou svatbu. Všechno klaplo na jedničku, jídlo bylo výborné a obsluha super. My i naši hosté jsme byli naprosto spokojení!”
“Příjemná restaurace, restauraci už znám dost dlouho. Vždy jsem se tady dobře najedl a napil . Teď jsem tam dlouho nebyl, ale nejlepší byly na podzim zabijačka a obložené talíře z každého trochu. Pokud to ještě provozují tak dva roky mi to uteklo teď to budu hlídat ať mi to neuteče. Měli by to napsat na ty své webové stránky a byl by klid. Návštěvu určitě doporučuji”
“Jednoznačně nejlepší varianta pro návštěvu vegetariána nebo vegana v Novém Jičíně. Restaurace nabízí polední menu vynikající kvality, z čerstvých surovin a náměty sbírají z celého světa. V Dobré čočce potkáte hóóódně masožroutů, protože oni umí. Přidanou hodnotou je obchod se zdravou výživou s obrovským sortimentem a nově i bezobalový obchod s drogérií. Doporučuji návštěvu. Jirka”
“Nejlepší asijská restaurace v Opavě. Od doby co zavřeli San Marco je toto jediný podnik do kterého se vyplatí jít na hezkou večeři. Jídlo vynikající, příjemné prostředí a obsluha velmi vstřícná. Kdo nemá rád sushi a asijské pokrmy nebo je rasista ať raději sedí doma. Jediná výtka je že meníčko je natisklé velmi malým fontem a hůře se čte.”
“Nová restaurace, která v Ostravě už dlouho chyběla. Čisté, vzdušné prostředí. Příjemná obsluha při objednání. Úžasný výběr pokrmů a ještě lepší samotná kvalita jídla. Doporučuji jejich cheeseburger s BBQ omáčkou a hranolky, které jsou na půl batatove. Čerstvá zelenina uvnitř, křupavá a zároveň měkká houska a vše skvělé ochucené.”
“Velikost porcí Nádražáckého smaženého sýra se časem zmenšila, ale díky obsluze sem stále chodíme rádi. Rozšířením dětského hřiště o prvky pro děti školního věku by se jistě návštěvnost zvýšila.”
“Příjemná obsluha, vynikající zákusky, INDIÁN,ŠPIČKA, VĚTRNÍK a káva”
“Nejlepší restaurace v Ostravě. Jídlo výborné a skvělá je varianta denního menu, kdy si můžete dát mix tří druhů.”
“Málokdy se stane, že odcházím z restaurace naprosto spokojen. Vždy se něco "nepovede". Prostorica je výjimkou. Byli jsme nadšeni. Naprosto nadšení. Jejich koprovka je boží, a jelení hřbet s kaštanovým pyré a omáčkou z portského vína je jídlo naprosto mimo všechny "tabulky"... Závěrem hruška Williams jen podtrhla skvělý chuťový zážitek. Milá obsluha, příjemné prostředí, určitě jsme brzy zpět. Díky.”