Přehled katalogu
- 1,896 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 49% S fotografiemi
Nalezeno 1896 výsledků
Procházejte restaurace v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,896 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 636,455 recenzí a hodnocení.
“Pod Zeleným dubem jsme prožili pohádkovou svatbu. Vše proběhlo bez jediné chybičky. Organizace byla naprosto dokonalá, vše bylo vyladěno a vyzdobeno do posledního detailu. Během svatby jsme navíc od hostů slyšeli samou chválu na jídlo, které bylo opravdovým gastronomickým zážitkem. Co bych však chtěla vyzdvihnout nejvíce je spolupráce se zdejší Event managerkou, paní Natálií Minaříkovou, která nás celým procesem příprav provedla s profesionálním a velmi milým a přátelským přístupem. Komunikovat s ní byla zkrátka radost. Pokud tedy právě vybíráte svatební místo, tak zde určitě nešlápnete vedle. Budete si připadat jako v pohádce a vaši hosté budou nadšení. Ještě jednou moc a moc děkujeme, že jste nám náš den udělali tak krásný. :)”
“Přiměřeně porce, chutné jídlo, příjemná usměvava obsluha :)”
“Perfektní posezení na louce. Vynikající Svijany a ty tousty. Prostě zajdi a uvidíš”
“Moc pěkné místo, kavárna s velkým výběrem nápojů i toastů. Součástí je prodejna svíček a korálků. Je málo míst a dost lidí, musel jsem počkat, než se uvolní stůl.”
“Čistý podnik, skvělá obsluha, fér poměr cena/velikost porce a chutná výborně! Můžu jen doporučit.”
“Děkujeme za super večírek! Vše bylo super od obsluhy až po jídlo! Velká spokojenost a doporučuji všem!”
“Jídlo moc chutné, doporučuji.. :) Co mě mrzí je, že je rozvoz zrušen a pizzy které byly výborné už také bohužel nejsou v nabídce.”
“Jídlo výborné, kluci dělají vše čerstvé dala jsem si kofte, které dělali z mletého hovězího masa. Maso dobře ochuceno, čerstvá zelenina. Jinak hranolky mají domácí se slupkou chválím.”
“Ještě se mi nestalo, aby mi zde nechutnalo.”
“Vždy plno,ale vždy se není čemu divit. Perfektní tradiční jídlo, atmosféra i snažívá obsluha.”
“Jedna z nejlepších restaurací v okolí ❤️. Super atmosféra a prostředí..Byli jsme i na svatomartinské menu. Z předkrmů jsme si dali kachní paštiku a husí rillettess obojí skvělé a to nejsem moc zastánce paštik, ale tahle mi moc chutnala + dýňovou polévku (lepší dýňovku jsem nejedla) .. Hlavní chody bez chyby .. Obsluha taky v pořádku nic nám nechybělo a pan číšník byl pozorný.. Moc děkujeme a zastavíme se znovu ❤️”
“Velice příjemná kavárna, s milou obsluhou. Super je možnost nakoupit si na místě zdravé potraviny. A ty wafle! Byly boží!”
“Útulný penzion s možností privátní vířivky a infrasauny, čisté a voňavé pokoje, milý personál, výborná kuchyň a velice ochotný pan majitel.”
“Přijeli jsme s rodinou a přáteli . Skvěle jsme se najedli.Deti si mohli pohrát s hračkami a slečna servírka byla moc příjemná. Děkujeme”
“Zastavili jsme se sem v rámci dovolené. Musím říci, že super cena za poctivou dobrou pizzu v příjemném prostředí. Doporučujeme”
“Nádherné místo, výborné pivko, skvělá kuchyně a nádherná příroda, doporučuji navštívit na kole i pěšky a dá se tu i ubytovat za příznivé ceny”
“Krásné prostředí, skvělé jídlo, a ještě lepší obsluha, jmenovitě Roman Indrák a Sváťa Zůbek, vždy milí, profesionální, vždy se na další návštěvu těšíme.Chodime i s dětmi, které jsou vítány, všechny oslavy pořádáme zde a vždy jsme spokojeni.”
“Vřele doporučuji všem, kdo ještě nenavštívili. Realizovali jsme oslavu životního jubilea pro 40 osob, jídlo výborné, obsluha milá a pozorná, vstřícnost samozřejmostí. Děkujeme, moc jsme si to užili.”
“Skvělé letní posezení. Jídlo z grillu i pochutiny k pivku jsou naprosto bezkonkurenční. Taktéž pizza z kamenné pece. Kousek od centra Poruby a při tom jste na vesnici. Skvělé místo pro rodiny s dětmi. Děti můžete vypustit na oplocenou zahradu a užít si chvilku pro sebe.”
“Jako by se člověk ocitl.v Řecku, úžasná atmosféra restaurace je stylová. Jídlo vynikající velká porce skvělá domácí limonada”
“Na tohle slova nestačí. Tohle musíte zažít! Určitě jsme tu nebyli naposledy.”
“V restauraci příjemné prostředí, velice ochotná a milá obsluha, a hlavně vynikajici jídlo. Carpacio, panenka i řízečky byly skvělé. Teplý jablečný závin byla skvělá tečka. Mohu jen doporučit!”
“Už třetí (nebo čtvrtý, člověku to splývá) degustační večer vín spravováných s tapas v tomto podniku je za námi a opět jsme maximálně spokojení. Skvělá volba vinařství, milá obsluha, výborná atmosféra. Moc děkujeme a doporučujeme.”
“Skvělá kavárna pro ochutnání vynikajících káv a výborných zákusků. Alko i nealko k dispozici, rovněž skadký bar, zmrzlina. Prostory uzpůsobeny pro pobyt rodin s dětmi. Dvoupatrový dětský koutek s množstvím hraček.”
“Jako byste přišli k někomu na chalupu. Prostor spíš útulný než malý s šikovnými detaily. Na menu hlavně malá jídla jako paštiky, nákladné věci apod., polivek a hlavních jídel je opravdu jen pár. Ale držťková byla výborná a ovocné omáčky s masem se taky jentak někde nevidí a dělají je výborně a vše za skvělou cenu. Na čepu piva z okolních pivovaru, nejvíce mi chutnal jejich polotmavy (spíše polosvetly) Sup od Baraby. Na můj vkus bylo akorát trochu přetopeno, ale to je subjektivní.”
“Skvělá kavárna v centru Havířova. Bývalou pobočku jsme moc nemuseli, vzhledem k tomu, že tam nebylo moc soukromí a prostoru na sezení, ale tahle nová je naopak naprosto parádní! Velký výběr všeho možného.”
“Stavili jsme se na oběd, schválně jsem vyzkoušel menu za 80Kč (špenát, sázené vejce, knedlík) a pórková polévka. Chuťově naprosto v pořádku a obsluha příjemná, všímavá. Určitě jsem nebyl naposledy.”
“V říjnu 2025 jsme navštívili nové otevřenou restauraci Jana Punčocháře "Šnycl" na pražském Smíchově, dnes na Dušičky řízkárnu "U Dubu" v Albrechticích u Ceského Těšína. "U Dubu" je daleko menší podnik, kvalita řízkú je však zcela srovnatelná. Doporučujeme!”
“Moc příjemná kavárna, krásný útulný interiér, výborná káva i zákusky, sklenička vody ke kávě samozřejmostí. Obsluha tady vždy byla neskutečně milá, nemám co vytknout. Moc ráda se sem vracím. Jednou mě také zachránili, když jsem na poslední chvíli potřebovala bezlepkový zákusek :) Určitě se sem stavíme znovu!”
“Krásná kavárnička, obsluha profesionální,milá, zákusky výborné a čisté prostředí.možnost sedět uvnitř i venku z každé strany.”