Přehled katalogu
- 82 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 90% S recenzemi
- 48% S fotografiemi
Nalezeno 82 výsledků
Procházejte psí trenér v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 82 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 3,087 recenzí a hodnocení.
“Využili jsem hotel a musím říct, že tak perfektní a profesionální přistup jsem ani nečekala. Náš pejsek byl poprvé v hotelu tak jsem měla obavy. Ale úplně zbytečně. Dostávala jsem každý den videa jak si to užívá. Den plný procházek a her. Ke konci jsem měla obavy, jestli se mnou bude chtít zpátky domů. Na rozloučenou ještě dostál baliček s dobrotami a hračkou. Určitě rádi opět využijeme hlídaní. Vím že můžu odjet bez obav pryč a o pejska bude postaráno lépe jak doma. Ještě jednou moc děkuji.”
“Skvělé prostředí, skvělí lidé a profesionální přístup. Našemu mazlíkovi se ani moc nechtělo domů, takže to mluví za vše. Určitě nebudeme nikdy měnit a už se tam těší znovu.”
“Profesionální přístup, pan ví, co dělá, 100% spokojený zákazník a ještě více můj pejsek .”
“Jsem vděčný, že má první zkušenost s osobním trenérem, byla právě s Liborem. Jak přistup, komunikace, tak tréninky byly prostě skvělé. Vřele všem doporučuji.”
“Velice vstřícná domluva,objednávka na druhý den doručena po telefonním jednání a zboží přijelo v pořádku ,vřele doporučuji.”
“S psím hotelem i školkou jsme naprosto spokojeni! Paní je vždy milá, profesionální a ochotná vyjít vstříc, i když potřebujeme hlídání na poslední chvíli. Naše Goustynka se tu cítí skvěle – nikdy se jí nechce domů a musíme ji doslova přemlouvat, aby vůbec odešla. ❤️ Pejskům se tu věnuje s opravdovou láskou a péčí. Naše fenka vždy odchází o kousek rozumnější a je vidět, že se jí tu někdo opravdu věnuje. I když máme jiné psí hotely blíž domovu, pravidelně se vracíme sem. Moc děkujeme za skvělou péči a možnost mít místo, kde víme, že je o naši chlupatou holku postaráno jako doma”
“Každou dovolenou dáváme psa do psího hotelu a jsme velice spokojeni.”
“Pod vedením paní Jany K. se nám trénuje skvěle, všechno nám vysvětlila, už po dvou lekcích jsme se dost posunuli. Školka a skupinovky jsou taky super a velmi přínosné. Chválíme přístup všech trenérek.”
“Navštěvujeme hodiny již s druhým psím parťákem a zatím samá spokojenost. Pokud můžu doporučit tak za nás 100% spokojenosti. Je skvělé když někdo rozumí své práci :) a předává zkušenosti ostatním. Adrianko a tvůj týme děkujeme a těšíme se na další lekce. Simona s Badem a Loretou.”
“Mám-li napsat, jak se mi tu líbilo, odpověď je líbilo. A velmi. Měl jsem možnost poznat a vyvenčit čtyři milé pejsky, kteří se mohli zjančit radostí, když jsem vycházeli do polí. Kamarádka sem jezdí už dlouho a podle ní se tu o pejsky starají příkladně a mají je rádi, což - jak jsem se taky dozvěděl - není v útulcích samozřejmost. Na nedaleké louce je dokonce psí cvičiště.”
“Kvalitní výrobky za rozumnou cenu,nakupuji u nich už 25 let a při výcviku psů mně jejich věci nikdy nezklamali.”
“Slušný výběr, ochotný personál a mému psovi se tam moc líbilo (hlavně u stojanu s hračkami)”
“Martin Uričář - člověk na svém místě :) Dvouletého nevychovaného psa se podařilo naučit základní poslušnosti za pár měsíců.”
“Odborný a dobře vedený výcvik, děkujeme”
“Péťo, moc děkuji za konzultaci, tvoje rady fungují! Goldie není můj první pes, ale i tak jsem nevěděla, proč se na procházce k některým psům chová právě takto. Ty jsi odhalila hned a já jsem si jistá, že zrovna tenhle důvod by mě nenapadl. Vyzkoušela jsem, co jsi mi říkala a výsledek je, že já už nejsem v napětí, co zase bude a Goldie je tím pádem taky v pohodě. Jinak čtu pravidelně příspěvky ve tvojí FB skupině a už jsem i tam zažila pár AHA momentů. Díky. :)”
“Místo, kde naučí pejska poslouchat.”
“I když, jsem do Koiry šla s obavami z neznámého, vracím se tam moc ráda, absolvovali jsme kurz pro straspytliky s Jasanou a teď na podzim Ošetření se souhlasem s Nikolou, a oba kurzy byly moc fajn, oceňuji skvělý přístup ke psům, a myslím, že nás oba kurzy zase kousek posunuly v naší cestě❤️ určitě se zase na nějakém kurzu, nebo socializační prochazce ukážeme ☺️”
“Objednáno v pondělí a paní ještě ten večer dovezla do Ostravy poruby zdarma… objednám určitě znovu”
“Granule až domů. Fajn služba a konzultace vhodného krmiva s člověkem, který tomu opravdu rozumí.”
“Nejlepší cvičitelka, jsem naprosto spokojená s výcvikem mého psa. Neskutečný obdiv k paní Nikole, za její přístup a znalosti. Je výborný poradce a znalec .Mohu jen doporučit.”
“Oceňuji profesionální přístup, výborné vystupování paní cvičitelky, vše mi s pejskem ukázala, výcvik jsme začali cca ve 4 měsících, i když byl zpočátku pejsek trochu divoký a neovladatelný, musím říct že po 6 lekcích výcviku, pejsek začal poslouchat jako hodinky, tedy co se týče základní poslušnosti, v každé lekci výcviku jsem řekl paní cvičitelce co potřebuji pejska naučit a během trvání lekce výcviku se to pejsek opravdu naučil, paní cvičitelka mi přesně ukázala jak správně zadávat povely pro pejska aby poslouchal. A musím uznat že opravdu jsem se nestačil divit že pejsek se např v 1 lekci výcviku naučil chodit do kotce, což já jsem nedokázal od počátku co jsem si ho pořídil ho to naučit když měl 2 měsíce, v další lekci se naučil chodit krásně na vodítku kolem nohy a u nohy atd. Pejsek měl celkem 6 lekcí výcviku a opravdu co se týče základní poslušnosti tak mě můj čtyřnohý mazlíček opravdu poslouchá na slovo. Paní cvičitelce opravdu moc děkuji za cenné rady a mohu jen a jen doporučit. Je vidět že to opravdu s pejsky umí velice dobře a profesionálně.”
“S Hankou trénujeme našeho reaktivního psa, se kterým to nebylo vždy jednodcuhé, protože potřeboval individuálnejší přístup, který nám pravě Hanka poskytla. Hanku bych doporučila každému, kdo chce porozumět svému psovi a pracovat s ním s určitým respektem. Díky jejímu klidnému a trpělivému přístupu děláme pokroky, o kterých by se nam dříve ani nesnilo. Mezi její silnou stránku patří taky to, že vždy všechno srozumitelně vysvětlí. Má cit pro psy i pro lidi a umí se přizpůsobit tomu, co zrovna potřebujeme. Každé malé zlepšení dokáže ocenit a je vidět, že svou práci dělá srdcem, a že jí opravdu záleží na tom, aby pes i člověk trénink zvládali v klidu a pohodě. Jsme moc rádi, že jsme Hanku našli a můžeme s ní trénovat, nedovedu si představit, že bychom byli u někoho jiného.”
“Super cvičitelka, pejsanky naučí vše co chcete.”
“Služeb Jirky a Zuzky jsme využili již několikrát. První zkušenost byla na nedělních socializačních trénincích, kde jsme mohli skvěle pokecat, dozvědět se užitečné informace a vlastně nás to nakoplo k ještě větší práci s našim parťákem. Využili jsme také tréninky chování ve městě, kdy byli Jirka se Zuzkou velice ochotní dorazit k nám do Vrbna a zaměřit se na konkrétní problémy. V neposlední řadě bylo naše čtyřnohé štěstí i na hlídání. Nutno podotknout, že nikomu jinému bych Arnieho ani nesvěřila. Každý den nám bylo zasláno video s komentářem, jaké Arnie dělá pokroky v chování k ostatním pejskům. Začátek, kdy si Arnie nechtěl nechat přiblížit k sobě cizího psa, okamžitě vyjížděl (po několika špatných zkušenostech), už nechci ani vzpomínat. Po pár dnech začal věřit Jirkovi a poté už šel viděl náramný pokrok, kdy Arnie kráčel po 8 dnech vedle dvou silných samců a zvládl to naprosto s přehledem. Po hlídání jsme si vyzvedávali psa bez strachu, veselého a vděčného. Na cestu nám Zuzka ještě nabalila objednané bombové vodítka. Velký bonus je, že se jedná o opravdu hodné lidi se srdcem na pravém místě. Za vše ještě jednou velké DÍKY.”