Přehled katalogu
- 848 Firmy celkem
- 4.3 Průměrné hodnocení
- 95% S recenzemi
- 68% S fotografiemi
Nalezeno 848 výsledků
Procházejte e shop v Moravskoslezském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 848 výsledků v Moravskoslezském kraji. Průměrné hodnocení 4.3/5 na základě 60,499 recenzí a hodnocení.
“Dobré ceny, pečlivé zabalení a bleskové odeslání. Maximální spokojenost”
“Velmi dobrá zkušenost s tímto obchodem. Na můj dotaz mailem na možnou objednávku zboží, které nebylo skladem, okamžitá odpověď. Následně dodání do 3 dnů od objednání. Můžu doporučit.”
“Super komunikace, naprosto v poradku”
“Přiznáme se, že když jsme po objednávce narazily na některé negativní recenze, opravdu jsme začaly mít obavy, co nám vlastně dorazí. Četly jsme o různých problémech a nebyly jsme si jisté, jestli jsme udělaly dobře. O to víc nás ale potěšilo, když vše dopadlo naprosto skvěle! Objednaná postel dorazila v pořádku, je krásně a kvalitně zpracovaná – pevná, stabilní a působí opravdu bytelně. Složit ji ve dvou (ženách) nebyl žádný problém, montáž šla rychle a bez větších potíží. S naším nákupem jsme byly natolik spokojené, že jsme se rozhodly doobjednat ještě stůl. Potřebovaly jsme ale jiné rozměry, než byly uvedené na e-shopu. Zavolaly jsme tedy na zákaznickou linku a musíme opravdu vyzdvihnout paní na telefonu – byla velmi milá, vstřícná a okamžitě nám zařídila stůl na míru podle našich požadavků. Brzy tedy očekáváme jeho doručení a o kvalitě budeme informovat. Obchod tedy rozhodně doporučujeme – přístup, komunikace i kvalita výrobků předčily naše očekávání. Děkujeme a chválíme do nebes!”
“Dobře mi poradili s výběrem, objednávku odeslali prakticky obratem, naprostá spokojenost.”
“Oceňuji profesionální přístup zaměstnankyň obchodu při realizaci mého požadavku na nákup sedací soupravy. Ochotné, vstřícné a komplexní zajištění bylo velice příjemným překvapením. Tento obchod mohu s čistým svědomím všem zájemcům o nábytek vřele doporučit.”
“Koupil jsem ohňostroj a vše v pořádku. Rychlé dodání a nejlepší cena na internetu. DOPORUČUJI.”
“Skvělé ceny, velmi dobrý kontakt s obchodem”
“Super ceny a přístup k personálu jaky se už dnes nevidí”
“Jestli chcete mí zkažené např. Vánoce, nebo chcete jinou velikost, než o kterou žádáte, tak jste na správném webu. Po několika dotazích na velikost trička jsem pro svého dědu objednala velikost XL. Na objednávce mám velikost XL. Přišlo mi tričko velikosti M!! Tedy o 2 velikosti menší, než jsem žádala. Po dlouhém nezájmu mi odpověděli, že mi posílají nové tričko a že tedy bude zdarma. Přišla nová dobírka na stejnou částku. Kontaktovala jsem je, že je to znovu na dobírku a že nechci platit znovu za stejné tričko. Zase po dlouhé době mě e-mailem požádali o číslo účtu, že mi peníze vrátí. Do dnešního dne se nic nestalo, peníze nikde, na emaily nedopovídají. Jestli je jejich strategií posílat lidem jiné zboží než si objednali aby zaplatiti, pak znovu jiné,aby zase zaplatiti a doufat, že se společnost možná do jejich požadavku někdy trefí! Na poště mi leží tričko znovu na dobírku, ale pokud mi nevrátí peníze, tak si ho nevyzvednu. Mám obavu, že to bude zase špatná velikost a já znovu zaplatím za něco, co nechci a co již mám ve špatné velikosti doma! Jestli se takhle zbavují nepotřebných věcí, tak jsou dost ubozí! Tomuto obchodu se vyhnu velikým obloukem, protože takhle se chovat k zákazníkům, je nevídané. Rovněž na ně podávám stížnost. Takže, pokud máte hodně peněz a hodně místa na nepotřebné věci, rozhodně tento obchod využijte.)))”
“Jsem z Orlové a balíčky si objednávám do prodejny v Karviné. Dosud jsem se nesetkala se špatným chováním nebo neochotou prodavaček. Vždy se ke mně chovají hezky. Já jsem s Karvinou moc spokojená.”
“Vše v pořádku, rychlé doručení.”
“Maximální spokojenost, rychlost dodání a přístup. Objednali jsme si garnýže do celého bytu a jsme spokojeni. Vše vypadá skvěla za dobrou cenu. Mohu jen doporučit. Více takových obchodů.”
“Nákup v kamenné prodejně: Paní prodavačka se dobře orientovala ve světě deskovek, poradila i další hry a kreativní sady na tvoření. Platba kartou je pro mě velké plus, v našem městečku to rozhodně není samozřejmostí. Jsem překvapená ze špatných recenzí, ty se však vztahují k nákupu z eshopu.”
“Ochota a přístup k zákazníkovi až neobvykle dobrý.”