Recenze

  1. Lenka Gregorová ★☆☆☆☆

    Dnes jsem zakoupila tepláky, které byly za 159,- podle štítku. U pokladny mi paní pípla tepláky a cena 179,- když jsem ji po zaplacení upozornila, řekla mi že se omlouvá a že se stala někde chyba. Jenže zbytek peněz co jsem zaplatila na víc mi nevrátila a řekla mi že to nebylo přelepené z ceny za kterou mi to měla prodat na cenu kterou jsem zaplatila. Myslím si že věci co jsou ve slevě přelepit o 20Kč navíc aby to vypadalo jako že je to sleva je fakt vrchol. Nejde mi o těch 20Kč ale o princip. Hvězdu bych nedala žádnou!

  2. Magdalena ★☆☆☆☆

    Manžel chtěl na této prodejně vrátit zboží zakoupené na e-shopu. Sdělil tedy obsluze číslo objednávky, tak jak bylo uvedeno v e-mailu s instrukcemi k vracení. Obsluha po něm ale vyžadovala nějaký QR kód, který ale nikde neobdržel a dle zkušenosti s jinými prodejnami vždy stačilo sdělit číslo objednávky a nikde nechtěli QR kód, který ani neexistuje. Ani jedna ze tří zaměstnankyň nebyla schopna vratku provést, a tak byl nucen provést vratku v jiné prodejně, kde již vrácení proběhlo standardně - obsluze stačilo sdělit číslo objednávky. Evidentně je tedy potřeba personál proškolit, jelikož nejen, že se chovají arogantně, ještě ani neovládají základní věci, které jsou součástí náplně jejich práce.

  3. Ondrej ★☆☆☆☆

    Nepříjemná obsluha.

  1. Nikola Iliadisova ★☆☆☆☆

    Dobrý den, dnes jsem byla svědkem otřesného chování prodavaček v sinsay Karvina. Čtyři mladé slečny vstoupily do prodejny že si vyberou všechny stejné trička když k nim zamíříla hned prodavačka a že na nic nemají šahat a nic si ani zkoušet že bez tak mají špinavé ruce a že tady nic neukradnou. To bylo ostřesné prostě. Holky neřekli nic a odcházeli když na nich ještě zařvala že budou pípat a smála se. Bylo mi jich strašně líto a s takovým chováním prodavačky jsem se ještě nikdy nesetkala. Zajímalo by mě jestli by si tohle dovolila před rodiči dívek. Strašné

  2. Nikola Iliadu ★☆☆☆☆

    Dobrý den, dnes jsem byla svědkem otřesného chování prodavaček v sinsay Karvina. Čtyři mladé slečny vstoupily do prodejny že si vyberou všechny stejné trička když k nim zamíříla hned prodavačka a že na nic nemají šahat a nic si ani zkoušet že bez tak mají špinavé ruce a že tady nic neukradnou. To bylo ostřesné prostě. Holky neřekli nic a odcházeli když na nich ještě zařvala že budou pípat a smála se. Bylo mi jich strašně líto a s takovým chováním prodavačky jsem se ještě nikdy nesetkala. Zajímalo by mě jestli by si tohle dovolila před rodiči dívek. Strašné

  3. Markéta Němčíková ★★★★★

    Jsem z Orlové a balíčky si objednávám do prodejny v Karviné. Dosud jsem se nesetkala se špatným chováním nebo neochotou prodavaček. Vždy se ke mně chovají hezky. Já jsem s Karvinou moc spokojená.

  1. Radkula Rylith ★☆☆☆☆

    Hodně skromná nabídka oproti jiným prodejnam. Personál neprofesionální, nic neví ani když na to jsou tři, celkem arogantní chování. V Ostravě super, Karviná těžké zklamání.

  2. Milan Mojík ★★☆☆☆

    Výprodej jak na co ne v každém sinsay mají stejnou výprodej obou akcí byl sem dost sklaman.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa sinsay?

sinsay se nachází na adrese Nádražní 1939/4, 733 01 Karviná-Karviná 1, Česko

Jaké je telefonní číslo sinsay?

Můžete kontaktovat sinsay na čísle +420 771 511 611

Jak se dostanu k sinsay?

Trasu k sinsay najdete zde odkaz

Advertisements