Přehled katalogu
- 193 Firmy celkem
- 4.5 Průměrné hodnocení
- 100% S recenzemi
- 72% S fotografiemi
Nalezeno 193 výsledků
Procházejte vegetariánská restaurace v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 193 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 4.5/5 na základě 114,643 recenzí a hodnocení.
“Jedna z nejlepších kaváren v Lípě. Široký výběr ledových káv a zákusků. Obsluha příjemná.”
“Vynikající knedlíčky, měli jsme poprvé a mohu jen doporučit. Veliký vyber, rychlá obsluha, hezké prostředí.”
“Příjemné posezení, milá obsluha, skvěle zákusky, káva i víno. Jedná drobnost chvilema nám vadily dva řvoucí papoušci jinak vše v pohodě.”
“Polévka naprosto luxusní, perfektně vychucená. To stejné platí pro všechna jídla, veliké porce. Navíc moc milá a ochotná obsluha, paní s výběrem poradí a trefí se do chuti. Víc takových poctivých podniků! Za nás jeden z nejlepších v Jablonci a co se týče vietnamské kuchyně tak nejlepší široko daleko.”
“Chodíme sem velmi často, velice příjemný personál. Jídlo suprové - chutné a velké porce. Není problém zabalit jídlo. K pití skvělé limonády a na chuť domácí dortíčky. K obědu salátky. Doporučujeme! Jak na snídani tak i na oběd. :-)”
“Skvělé! Příjemný personál a fantastické jídlo!!!! Super v Liberci i JnN ❤️ Tak moc nám chutnalo, že jsme ještě zkusili sushi…”
“Uzasne bistro hned u vody. Moc mila obsluha, krasne posezeni spolecne se super jidlem i pitím. Lehátka v písku společně s hudbou nemaji chybu☀️”
“Obcerstveni s vybornym pivem. Obsluha - moc mily pan. Jidlo bylo chutnejsi nez v predrazenem vedlejsim sudu :-)”
“Opakovaně se rád vrátím k současnému provozovateli na výborný kebab, navíc kari dresing je prostě vynikající.”
“Po dlouhé době jsem s rodinou navštívila restauraci, kde jsem byla opravdu spokojená, poslední dobou na takovou natrefit je vzácnost. Potěšilo nás výborné jídlo, velmi příjemná obsluha i útulné a teplé prostředí. Ráda se sem zase někdy vrátím a doporučuji ostatním k návštěvě.”
“Moc pěkné. Klidný pan u objednávek, který v klidu počkal než se rozhodneme výrazně zvýšil kvalitu zážitku. Dobře připravené kafe. Zákusek v normě. Takže ANO. Fajn místo a ani to nemusí být FOFR.”
“Tady je vše v naprostém pořádku. Jidlo, obsluha i atmoška je naprosto perfektní. Těžko by se tu hledala adekvátní kokurence. Díky za to!”
“Do téhle restaurace chodím často a upřímně ji považuju za jednu z nejlepších. Každé jídlo, které jsem tu měla, mi chutnalo – je z něj cítit, že se dělá s láskou a že si na něm někdo dává záležet. Oproti jiným restauracím mají navíc fakt levné jídlo a velké porce, takže člověk odchází opravdu najedený. Hlavně jejich omáčky – jsou skvěle dochucené a fakt stojí za to. Přijde mi, že nikde jinde se takhle dobře nenajím a jiné restaurace mi přijdou v jídle prostě horší. Obsluha je vždycky příjemná, milá a člověk se tu cítí dobře. Ráda se sem vracím a pokaždé odcházím spokojená. Za mě fakt skvělé místo a doporučuju!✨❤️”
“Obsluha byla velmi milá a pozorná. Jidlo bylo jak od maminky - ale to ji nesmím říct. Prostředí bylo krásné a čisté.”
“Příjemní majitelé , parádní posezení ve stylové restauraci a široký sortiment jídel a zákusků . Doporučuji”
“Už žádná Indie! Tentokrát bezlepkové bistro, kde rozhodně nelitujete svých peněz. Jídlo výborné a rychle připravené, obsluha příjemná... Jen ty prostory by mohly být trochu větší, ale to provozní úplně neovlivní. Majitelé mají v rodině bezlepkové příbuzné, takže přesně vědí co a jak a díky tomu je kontaminace absolutně vyloučena a kdokoliv s nesnasenlivosti lepku se zde může bezestrachu najíst.”
“Interiér působí domácím prostředím a i jídlo chutná jako domácí, v našem případě se jednalo o silnou česnečku se sýrem, kterou můžeme doporučit. Restaurace se skládá z jedné menší místnosti. Jídlo je podáváno v starožitném nádobí. Obsluha je rychlá a příjemná. Musíme též pochválit toalety, které jsou čisté a voňavé.”
“Pro mě jako chlapa trochu horší výběr jídla, ale vybral jsem koleno s jejich křupavými bramborami a naprostá pecka. Opravdu výborný. Mohu doporučit”
“Krásná kavárna s pestrým výběrem jídla i pití. Příjemná atmosféra i obsluha. Zašli jsme si na sobotní brunch a byli jsme nadmíru spokojeni. Nabídka byla doplněna i několika druhy vánočního cukroví a medový vosí úl který jsme ochutnali byl fenomenální. Určitě tu nejsme naposledy.”
“Božská jednoduchá kavárna s milou obsluhou. Výborné latté, horký mošt, kakao.. parkoviště naproti přes cestu. doporučuji.”
“Můžeme doporučit, nejlepší sushi co jsme kdy kde měli. Jak na pohled, tak chuťově. Veliká spokojenost”
“mohlo by být více batátů ale masa hodně což je +.ceny vyšší ale to my nevadí když je kvalita.”
“Bezva zastávka na občerstvení. V sezóně nabízejí výborně pivo a bistro kuchyni. Děti si pohrají na rozlehlém hřišti a rodiče se občerství pod slunečníky nebo z zátiší u stromů. Čisté WC, příjemná obsluha a skvělé ubytování pro ty kteří chtějí poznat tuto kouzelnou lokalitu.”
“Bistro Koláček mám moc ráda, beru tu chleba, chodím na snídaně i pro kávu s sebou. Na oslavy si objednávám jejich catering a to je absolutní paráda, pro nás je top jejich sekaná a sladké rolády. Obsluha je vždy příjemná a po jídle se dá hezky projít k přehradě.”
“Dlouho jsem chodil kolem. Dnes jsem toto místo vyzkoušel a byl jsem nadšen. Mladé servírky, rychlá obsluha, velice dobrý Prazdroj.”
“Jídlo bylo super, obsluha velice přátelská! Místo má celkově hodně domácí a přátelskou atmosféru.”
“Burgrárna v centru České Lípy s chutnými burgry a nízkými cenami. Jejich burgry jsou poctivé, krásně naplněné a chuťově výborné, navíc za ceny levnější než v jiných restauracích. Hranolky chutnají jako domácí a česnekový dip k nim chuťově ladí. Jejich kuřecí stripsy jsou krásně šťavnaté a výbornou lahůdkou je čedarové uhlí. Musím pochválit také nádherně zařízený interiér, kdy je místnost se stoly oddělena od smradu z kuchyně a zdi obložené dřevem a květinami dodávají místnosti útulnost a velká okna místnost krásně prosvětlí. Toalety jsou také krásně a čistě zařízené.”
“Velmi příjemné místo. Výborná obsluha, pozorná, slečna si skvěle pamatovala, co si kdo objednal ačkoliv nás bylo opravdu hodně, ochotně vyřešili omezení ve stravě. Jídlo i pití výborné. Byli jsme moc spokojeni.”
“Jídlo naprosto skvělé. Suroviny čerstvé a každé jídlo skvělé chuťově vyladěné. U kuchyni je opravdu člověk co umí. Čekání prakticky žádné, obsluha je rychlá a je vidět, že je to baví. Doporučují skvělé kombinace ginu s tonicem. Bar U Barona jsme za dobu pobytu navštívili třikrát a příště se rozhodne vrátíme.”
“Zastavili jsme se na pěšim výletě pouze na pivo něco na zahřáťí. Zabahněný jsme zustali venku. Obsluha otevřela okno a obdrželi jsme naše objednávky. Prima”