Přehled katalogu
- 350 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 98% S recenzemi
- 43% S fotografiemi
Nalezeno 350 výsledků
Procházejte restaurace rychlého občerstvení v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 350 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 152,053 recenzí a hodnocení.
“Vynikající jidlo, opravdu velmi chutne - velmi rychla obsluha . Jen relative mnoho hostu v mensi mistnosti, tak trochu hlucnejsi. Vynikající pivo .”
“Naše oblíbená restaurace byla uzavřená na soukromou akci, tak jsme náhodně vybrali toto místo. No a jaké bylo naše překvapení, když se pod starým nezajímavým názvem skrývala tato restaurace. Svíčková byla super, obsluha moc milá, ikdyž moje dvouletá dcera neměla zrovna svůj den, tak se nenechali rozhodit. Interiér byl taky prima.”
“Příjemné místo pro odpočinek při probíhající túře. Pivo za velice příjemných 30,- 11°/12° Krakonoš, které si sami načepujete. Občerstvení je také za příjemnou cenu od parků v rohlíku po grilovanou klobásu a plno pochůtek pro děti.”
“Tohle byl masakr. Porce pro dva. Ceny naprosto přijatelné. Cokoli si dáte, tak je jidlo výborné. Kdo by to řekl, ze se po cestě u hladového okna tak dobre nají”
“toto občerstvení zde stojí již hodně dlouho, nabídka a ceny velmi slušné, obsluha příjemná a ochotná”
“Příjemná a dobrá obsluha, vynikající gulášek a karlovarský knedlík. Pokud pojedu kolem určitě si dám opáčko.”
“Za mě je to moc příjemné místo. Příjemní lidé, jídlo fantastické a bez dlouhého čekání. Servírky šikovné a rychlé . Doporučují”
“Naprosta pecka. Prisli jsme v sobotu večer bez rezervace s dvema detmi. A bylo pro nas misto, restaurace praskala ve svech. Jidlo vynikajici. Mela jsem chut na prachobycejnou topinku se smesi. A zde ji meli a byla vynikajici. Manzel mel burty na pive. Deti take spokojene. Muzeme vrele doporucit. Nejsme pivari, tak nemuzeme posoudit pivo. Ale vino lahodne.”
“Návštěva restaurace 22.10. na oběd. Počasí nevlídné, ale uvnitř bylo příjemně. Místní pivo bylo dobré. Polévka zelňačka s uzeninou, velká miska a skvělá chuť. Jako další chod jsme si dali lívance s malinovou omáčkou a zakysanou smetanou naprosto dokonalé. Paní na obsluze velice ochotná a příjemná. Za nás velká pochvala, doporučuji.”
“Všechno super, platby pouze hotovostí :)”
“Klasická zastávka při cestě Českým rájem, dobré pivo, příjemná obsluha.”
“Stavili jsme se zde na oběd při cestě z Vrchlabí. Výboré jídlo, milá a rychlá obsluha. Můžete sedět i venku a jako sladkou tečku si na parkovišti před hospodou dát točenou zmrzlinu.”
“Domaci posezeni s dobrym jidlem. Zahradka bez obsluhy, ale mame ruce a nohy a nikoho nezabije par kroku k vycepu. Urcite doporucuji.”
“Jezdíme sem jíst vždy když jsme ubytovaní v okolí Macháče. Jídlo vždy v topu. Nejlepší kiosek v této lokalitě. Nejlepší domácí langoše. Výborné horké maliny, nebo palačinky. Jo a také česnečka se sýrem, mňam. Rozhodně doporučuji.”
“Výborný Rohozec 11° , pro děti Oranžáda. Ochotná a vstřícná paní za okénkem. Hřiště pro děti se skákacím polštářem, prolézačkami a houpačkami. Přístřešek pro případ nepříznivého počasí. Fascinující výhled do české krajiny.”
“Jestli se chcete dobře najíst za dobrou cenu,tak určitě tady. Výborné jídlo a milá obsluha.”
“Trochu mě zklamala "domácí limonáda" která chutnala spíše jako domácí šťáva, jinak na svíčkové nesladká šlehačka jak má být a velmi výborná omáčka. Když zvolíte denní menu tak opravdu za velmi příjemnou cenu dostanete výborný pokrm. + venkovní sezení, a možnost být se psem”
“Navstivily jsme restauraci jako rodina na veceri , velka spokojenost jidlo vyborne a obsluha moc prijemna a usmevava.Takze urcite moc doporucujeme.”
“Nejlepší stánek v okolí Dolánek. Možnosti na občerstvení je hned několik ,ale tohle je ten nejlepší. Využití pro děti, vynikající pivo , jídlo , záchody čisté a keramické, kuřata na grilu! Personál velice příjemný a ochotný . Vřele doporučuji”
“Pokoje nehodnotím, byli jsme jen na jídle, ale cena za ubytování je velmi přívětivá. Navštívili jsme restauraci podruhé a opět nebyli zklamání. Milá a rychlá obsluha i při plné obsazenosti, vynikající jídlo. Měli jsme grilovaný hermelín, burger, panenku v pepřové omáčce a holandský řízek. Všem moc chutnalo. Možnost platby kartou je samozřejmostí, tím víc je nám tento podnik sympatický. Doporučujeme všem a rádi se vrátíme.”
“Výborný vepřový řízek s Vlčetínským bramborovým salátem.”
“plný počet bodů. Byl jsem zde už poněkolikáté. Prostředí fajné, pohoda a žádný stres - obslouženi jsme byli velmi rychle. Paní přinesla sama od sebe misku s vodou pro pejska - to se cení. Česnečka - jedna z nejlepších co jsem kdy jedl, kotleta vynikající, vepřová panenka trochu sušší - ale to je věc chutí, osobně mám radši o minutku kratší přípravu. Přílohy a omáčky také výborné.”
“Příjemná obsluha a posezení také ujde. Mají velký výběr pití a nechybí také luxusní jídlo. Jen bych možná vytkl maličkost a to málo místa na zaparkování jízdních kol. Jinak mají tu i záchod, který je opravdu velmi pěkné zařízený a pravidelně uklizený.”
“S přítelkyní jsme se tady náhodou zastavili po cyklovýletu a mají tu opravdu vynikající jídlo, rychlá milá obsluha a překvapivě rozumné ceny, takže za nás určitě doporučujeme.”
“Dobrá kuchyně, rychlá obsluha, parádní ceny - 150 za hotovku. Jen neberou karty ☹️”
“Pohodová restaurace kde za hezkou cenu dostanete velmi slušné jídlo, funguje i místní rozvoz. Hospůdka klasická příjemné místo na to dát si pivko, šipky a posedět s přáteli.”
“Hezké prostředí, milá obsluha, dobré jídlo, přijatelné ceny. Pokud vhodné počasí, tak nedaleko rozhledna i venkovní atrakce pro děti.”
“26.9.2022 Klasická nádražní hospůdka s pěknou atmosférou s Březňákem 11° na čepu. Na jídlo utopenec nebo bagety apod.”
“Velmi důležitou roli hraje přístup restaurace k lokálním zdrojům. Dodávka surovin od místních a prověřených dodavatelů je u nich prioritou a právě tento přístup mě oslovil. Čerstvost surovin je znát, jídlo je velmi dobře dochucené i interpretované. Restaurace je i vizuálně originální a myslím, že v okolí nemá co do kvality podávaného jídla přílišnou konkurenci. Navštívili jsme ji v době, kdy byla prázdná, takže čekací doba byla krátká. Doporučuji všem, kteří se chtějí kvalitně najíst.”