Přehled katalogu
- 431 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 65% S fotografiemi
Nalezeno 431 výsledků
Procházejte online podnik v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 431 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 28,403 recenzí a hodnocení.
“Krásný výběr šperků, super ceny, profesionální přístup. Jsem moc spokojená, doporučuji”
“byla jsem v prodejně Jablonec n/N,vracela jsem zpět dvoje boty,super chování prodavaček,jsem velice spokojená”
“Rozhodně doporučuji! Objednávala jsem již několikrát, zboží nádherné, rychle dodané a komunikace s obchodem skvělá! Poslední perfektní zkušenost - v zásilkovně mi rozřízli balíček a bohužel i vestu v něm. Paní Veronika to semnou a se zásilkovnou okamžitě řešila, posílala reklamaci, email s infem mi psala v neděli pozdě večer. Vše se velmi rychle vyřešilo a ihned mi byly vráceny za zásilkovnou poškozené zboží. Byla jsem z jednání s obchodem nadšená!”
“Děkuji Všem z firmy Schejbal. Panu Schejbalovi za rady při výběru , a při rekonstrukci komína ,paní Schejbalové za opravu objednávky a opravu platby, dalším pracovníků za rady a trpělivost. A v neposlední řadě panu Chocholouškovi za perfektní montáž a zaškolení ovládání. Děkuji a doporučuji. Průhledová kamna jsou festovně provedené , výborně se zapalují - , výborně hoří..-nekouří ,..minimum popela. Velká spokojenost.”
“Z této optiky mám již 5. brýle a jsem maximálně spokojená. Minulý týden jsem byla reklamovat mé 4. brýle (olupovala se barva z obroučků). Reklamace byla do týdne vyřízena a já dostala nové obroučky. Co mě překvapilo, tak jsem nemusela mít žádný doklad, protože měli můj nákup uložený. Perfektní. Všechny dámy, které tam pracují, jsou velice milé a vstřícné. Pro brýle jedině tam.”
“Perfektní přístup a obsluha. Byl jsem velmi spokojen i se servisem. Rád se opět vrátím. Mají nově upravenou prodejnu :-)”
“Super zkušenost, příjemný kolektiv, doporučuji.”
“Chtěla bych jen doplnit hodnocení p. Dee Way - když už tu krytizujete chování prodavaček , tak tam napište i to , že vaše nevychované dítko tam kopalo do zboží a vy jako matka žádné napomenutí, respektive jste si toho ani nevšimla, jelikož si zřejmě myslíte, že je obchod dětský koutek. Tak to jen pro upřesnění. Jinak tento obchod vždy široký sortiment a vše přehledně srovnáno a vyrovnáno a paní nebo slečny prodavačky obdivuji, jelikož některé chování lidí, kdy si myslí, že to jsou jejich služky aby po nich chodili a uklizeli, nedej bože jim ještě hlídali děti které mají k slušnému vychování hodně daleko a oni se mají usmívat a dělat že se nic neděje, jsou to jenom lidi. Já osobně bych tuto práci vzhledem k chování některých zákaznic niky nedělala.”