Přehled katalogu
- 923 Firmy celkem
- 3.2 Průměrné hodnocení
- 73% S recenzemi
- 20% S fotografiemi
Nalezeno 923 výsledků
Procházejte lékař v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 923 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 3.2/5 na základě 25,900 recenzí a hodnocení.
“Fakt dobrý lékař,nic nepodceňuje.”
“Mnoho zkušeností, krásný přístup, vždy ochotný pomoct a poradit”
“Perfektní doktor. Skvělý přístup”
“Skvělý přístup, objednání bez zbytečného čekání, díky moc!”
“Uzasna pani doktorka i sestricka.vzdy trpelivy pristup.nikdy jsem nepocitila,ze by na nas pani doktorka nemela cas,vzdy vyslechla,poradila,nabídla možnosti lecby...deti do ordinace chodili radi,sli bez problemu i po ockovani ci odberech...ordinace neni uplne nejnovejsi,ale deti a my maminky spise ocenime celkovy pristup.a ten je bezkonkurenci.kdybychom se nestehovali z liberce,nemenili bychom!”
“Velmi milá, vstřícná a lidská paní doktorka.”
“Dobrý den,dnes jsem navštívila ordinaci paní doktorky Mattauchové.V září jsem měla ošklivou alergickou reakci na štípnutí a praktická lékařka mi dala doporučení na alergologii.Jsem z Liberce,proto jsem obvolala všechny alergologie v Liberci a všude jsem byla odmítnuta,že neberou.Zkusila jsem Jablonec ,kde mi vyhověli, přestože měli také plno.Dnešni návštěva ordinace mě naprosto nadchla.Přístup sestřičky,ochota a velmi pozitivní rozhovor s paní doktorkou,která se mi věnovala velmi pečlivě ,vše mi vysvětlily a z celé návštěvy jsem odcházela v příjemné náladě a s dobrým pocitem .Zatím jsem se s takovým přístupem a tak sehranou dvojicí ve zdravotnictví nesetkala.Škoda, že není takových lidí více.Moc děkuji Mgr.Anežka Gregorová, Liberec”
“Za mně top. Doktorka i sestřička mají profesionální přístup. Nic nepodcení, jsou milé. Škoda, že už se musí přejít k obvodnímu lékaři.”
“Opravdu skvělý tým profesionálů, nejlepší dentální péče, kterou si člověk dokáže představit. Jsem ráda, že mám tu čest a jsem v péči rodiny Pourů. Lidský a naprosto profi přístup.”
“Navštěvuji již 4. rokem pana Bondara a nemám vůči němu žádné výhrady. Naopak. Je velice pečlivý. Do té doby jsem nezažila, že by při broušení zubař vyměňoval nástavce. Při vytrhávání zubu moudrosti, který mi rostl do sedmičky byl excelentní. Vytrhl ho precizně bez komplikací. Měla jsem pocit, že pracuje tak, jako kdyby byl pacient on sám. Jiného zubaře nechci !!!”
“Milé sestřičky i doktoři. Narozdíl od mé bývalé doktorky neřeší věci jen čajem a vitaminy. Velkou výhodou je i aplikace.”
“Naprostá spokojenost, skvělý a pečlivý přístup.”
“Příjemné prostředí a paní doktorka Daniela Šebestová má skvělý lidský a velmi profesionální přístup.”
“Skvělá paní doktorka,skvělá sestřička!!Více takových zdravotníků.”
“S paní doktorkou a paní sestřičkou jsme velmi spokojeni, moc hezké prostředí, profesionální chování a hlavně lidský přístup. Jak paní doktorka tak sestřička ochotné poradit i po telefonu, když je to nezbytné. Jsme moc rádi, že chodíme právě sem a i když to nemáme úplně blízko, sem se vyplatí si dojet. Velmi doporučuji.”
“Super skvělá doktorka i sestra (ochota , profesionalita , vztřícnost proste vše super).”
“Pan Doktor Matek se o mou dceru staral úplně od perinky Byl i nám vždy velice milý a a vždy vše vysvětlí.Sestricky k nám také byli milé nikdy se k nám nechovaly špatně Také musím zdůraznit že tam kolikrát je tolik dětí že je obdivuji jak zvládají tempo.Bohuzel už jsme ukončily docházení vzhledem že už nejsme v dětském veku.Panu Doktorovi děkuji za tolik let léčení a pochvalu jeho lidskému pristupu.Bude se nám ztyskat přeji jeho ordinaci aby se mu dlouho dařilo.”
“P.doktor nám vždy poradí,pravda je,že mu je trochu hůře rozumnět,ale nám to nevadí,vždy nám ochotně pomůže.Vypíchnu milé sestry a také krátkou čekací dobu,kdy tam to opravdu odcejpá.S nemocnicí v Jbc,kde čekáte na příjem hodiny,se to nedá absolutně srovnat.Dávám plný počet hvězd,za nás spokojenost.”
“Výborná paní doktorka, doporučuji.”
“Paní Taušová je skvělá doktorka, děkuji za pomoc”
“K paní doktorce chodím již dlouho, vždy je pečlivá, trpělivá, vlídná a laskavá. Sestřička je úžasná, milá a pozitivní.”
“Po úrazu ruky proběhlo okamžité ošetření,vyzdvihuji profesionální a citlivý přístup celého řetězce- příjem, ambulance, rentgen, sádrovna. Velká pochvala!”
“Pan doktor prijemny byla jsem spokojena z navstevy”
“Doporučuji příjemný pan doktor a zdravotní sestra”
“Jste dobrá pojišťovna a byl jsem sváma vždycky spokojený.”
“Velice milá,pečlivá,snad vše dobře dopadne .”