Přehled katalogu
- 226 Firmy celkem
- 3.7 Průměrné hodnocení
- 82% S recenzemi
- 22% S fotografiemi
Nalezeno 226 výsledků
Procházejte dětský lékař v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 226 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 3.7/5 na základě 8,650 recenzí a hodnocení.
“Skvělý doktor. Se vším si ví rady. Nikdy jsem moc dlouho nečekal a nebo jsem napsal email a byl jsem objednaný na přesný čas a bez problémů. Když někdo čeká tak to je tím, že má hodně pacientů a několik ordinací”
“Vynikající doktorka i sestřička. Chodí sem už druhá generace a nemůžu si to vynachválit.”
“Naprosto super, podle nekterych hodnoceni jsem se bal co me ceka. Ve vysledku usmevava sestricka a pan zubar naprosta spicka. Neustala komunikace zda neco neboli, vsechno v klidu, X injekci, pred kazdym ukonem upozornuje co prave jde delat. Naprosto uzasny!”
“Mají velice milý a lidský přístup. Za mě kapacita. Pan doktor velice zručný. I když mám vždy strach, tak mě uklidňuje to, že mluví velmi klidně a vždy říká jaký nástroj bere a co v daný okamžik dělá.”
“Bohužel jsem přišel o zubařku a tady mi ošetřili bolavý zub. Zatím jen dočasnou plombou, ale i tak jsem za to moc rád, poněvadž jinde mi řekli, že na mě nemají čas!”
“Nejlepší lékař pro děti v téhle době u nás.Moc děkujeme”
“Úžasná paní doktorka i sestřičky”
“Měla jsem vstupní prohlídku a sestřička i paní doktorka se mě skvěle ujmuly. Proto nerozumím , proč ty špatné recenze na sestřičku.”
“Pan doktor je opravdu specialista, vše ochotně vysvětlí, sestřičky i dentální hygienistky jsou velmi milé.”
“Byl jsem velmi spokojený s prací slečny Terezy Müllerové. Je profesionální, milá a všechno mi vždy trpělivě vysvětlí. Ošetření proběhlo bezbolestně, s důrazem na preciznost a individuální přístup. Je vidět, že ji její práce opravdu baví a záleží jí na výsledku i spokojenosti pacienta. Určitě doporučuji každému, kdo hledá kvalitní dentální hygienu.”
“Pozorný a velmi zdvořilý lékař, registrovaní Ukrajinci za což mnohokrát děkujeme. Rok jsme nemohli najít dětského lékaře, jen jsme dostali vyšetření, ale zároveň, když jsem na problém upozornila, pozorně mě poslouchali a slušně mě poslali, dnes mě hned doktor poslal na rentgen a byl soucitný s tím, že mluvíme špatně. Děkuji mnohokrát.”
“Jsem velmi spokojená. Pan doktor i sestřička jsou super!”
“Mnoho zkušeností, krásný přístup, vždy ochotný pomoct a poradit”
“Uzasna pani doktorka i sestricka.vzdy trpelivy pristup.nikdy jsem nepocitila,ze by na nas pani doktorka nemela cas,vzdy vyslechla,poradila,nabídla možnosti lecby...deti do ordinace chodili radi,sli bez problemu i po ockovani ci odberech...ordinace neni uplne nejnovejsi,ale deti a my maminky spise ocenime celkovy pristup.a ten je bezkonkurenci.kdybychom se nestehovali z liberce,nemenili bychom!”
“Za mně top. Doktorka i sestřička mají profesionální přístup. Nic nepodcení, jsou milé. Škoda, že už se musí přejít k obvodnímu lékaři.”
“Příjemné prostředí a paní doktorka Daniela Šebestová má skvělý lidský a velmi profesionální přístup.”
“S paní doktorkou a paní sestřičkou jsme velmi spokojeni, moc hezké prostředí, profesionální chování a hlavně lidský přístup. Jak paní doktorka tak sestřička ochotné poradit i po telefonu, když je to nezbytné. Jsme moc rádi, že chodíme právě sem a i když to nemáme úplně blízko, sem se vyplatí si dojet. Velmi doporučuji.”
“Výborná paní doktorka, doporučuji.”
“Lékař na svém místě. Naprosto příkladný přístup k pacientům. Děkuji”
“Paní psycholožka velice příjemná, snaží se pacientům pomoci. Velká spokojenost”
“K paní doktorce Hylmarové chodíme se synem již několik let a jsme maximálně spokojeni. Je to opravdový odborník, který ke své práci přistupuje s velkou pečlivostí. Vždy nám vše srozumitelně vysvětlí a věnuje dostatek času.Ocenuji lidský a empatický přístup.”
“Sestřičky jsou zlaté. Jsou starostlivé, krasné a hodné. Všichni zaměstnanci (doktorky, sestry, učitelky, psycholožky, uklízečky, atd...) dělají co mohou aby dětem pomohly. Jmenovitě chci poděkovat sestřičce Evě, protože to je legenda a paní uklízečce Lence, protože na mě byla vždy hodná i když dělám bordel a je to moc laskavý člověk.”