Přehled katalogu
- 857 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 44% S fotografiemi
Nalezeno 857 výsledků
Procházejte bar v Libereckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 857 výsledků v Libereckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 274,065 recenzí a hodnocení.
“Zastavili jsme náhodou. Venku zima, uvnitř vynikající tažený vývar. Vlastně by úplně stačil jako hlavní jídlo. Přestože byla sobota pozdě odpoledne, v nabídce byly i hotová jídla. Tak jsme nepohrdli. Žádný interhotel se zlatým servisem o čtyřech chodech. Jednoduché, dobré připravené jídlo,které při dlouhé cestě moc potěší. Výběr točených piv a nealka. Díky!”
“Františkovská hospůdka, nejlepší a nejvíc rodinná v celém okolí. Výborné pivo, výborné občerstvení k pivu, suprová obsluha. Prostě naše éčko❤️”
“Kultovni misto, kde kultura kvete nejen mezi prsty u nohou a sny se stavaji skutecnosti. Clovek tu narazi na nejlepsi lidi a po prijemne stravenem veceru se zpravidla teleportuje domu. Diky za vsechno!”
“Byli jsem zde v sobotu ve 14 hod., obrovská restaurace a byli jsme zde úplně sami. Působilo to hodně divně. Přitom jídlo bylo výborné a velké porce. Až později přijela parta motorkářů.”
“Nemam co vytknout. Obsluhuje příjemná slečna, pivo dobré, restaurace čistá. Slečna nás hned obsloužila a na jídlo jsme téměř nečekali. Sýr chutnal sýrově (dnes již bohužel není zvykem) a gulášek byl správně dochucený, velká porce hovězího, domácí bramboráčky - jen bych ocenil více cibule. (Na druhou stranu, líná huba... mohl jsem si říct). Určitě doporučuji.”
“Super kuchyně , pěkné a čisté ubytování , skvělá obsluha .”
“Dobré pivo několika pivovarů, skvělá pohostinnost.”
“Nenechte se zmást, ale pivo je dobré.”
“Nabidka vyborneho vina spravne teploty,vcetne toceneho piva. Vybrali jsme si jidlo studene,nekolik druhu syru a cerstvy chleb, moc fajn. Doporucujeme,jak diky prijemne obsluze,tak cene a hlavne prostredi,protoze krom styloveho sezeni v piskovcovem sklepeni je k dipozici i letni mala teraska "za keřem". Radi se vratime!”
“Příjemné prostředí, milá a ochotná obsluha, příjemné posezení. Děkujeme ♥️”
“Moc příjemný penzion vedený v domácím duchu, za rozumnou cenu. Majitelé příjemní a ochotní, spousta zvířat, pěkné pokoje ... Není co vytknout”
“Je to super hospoda a hlavně ať vláda dá zelenou cigaretku k pivíčku a kavičce”
“Byli jsme na obědě v této restauraci, ubytování jsme měli kousek poblíž.Moc dobře vaří a mají příjemné posezení na zahrádce.Obsluha byla také skvělá! Za mě veliká spokojenost!”
“Na to že to je restaurace na koupališti tak luxus. Výborná kuchyně. Ceny skoro lidové”
“Chodím sem už řadu let. Jídlo chutné, za přijatelné ceny, vždy rychle hotové.”
“Velmi příjemné posezení,jídlo vynikající, obsluha velmi ochotná jen trošku pomalejší ale i tak výborná jen ten hluk je občas až moc”
“Jako u Pavla výborný!!! Atmosféru dokresluje to, že je to na malém městě. Výborně vaří a ty porce, to je kopa!! Jen tak dál!!!”
“Minulý čtvrtek jsme s manželem navštívili tento klub a byli jsme moc spokojeni, jak s večeří, tak rychlosti obsluhy. Paní byla velmi příjemná, i když bylo tedy plno. Klobouček. Doporučujeme a az zavitame opět na sever, rádi zase přijdeme.”
“Příjemné posezení, dobré jídlo, ale za mě byly malé porce. To ale může mít každý jinak.”
“Mohu jen a jen doporučit! Strávili jsme zde tři dny a byli jsme naprosto nadšení. Pokoje byly krásně čisté a útulné. Jídlo bylo naprosto vynikající, skvěle dochucené a bez jediné chybičky. Obsluha byla rychlá, velmi milá, sympatická a maximálně vstřícná. Poloha na samém vršku Horního Maxova sice dá trochu zabrat, ale tenhle zážitek za to rozhodně stojí. Rádi se sem znovu vrátíme!”
“Výborné prostředí a zrovna probíhala Hamburger party. Výborné a za super peníze.”
“12 února odpoledne. Začíná sněžit a kvůli 2+2+1 otevřou a snaží se vyhovět. Tihle lidé to nedělají kvůli penězům ani slávě. Baví je to a to jak to dělají v nás může vzbudit naději, že lidstvo ještě nesměřuje do pekla. Pivo skvěle ošetřené i natočené. Kafe supr. A děti spokojené. Díky že jste.”
“Kdo má rád dobré víno tak neváhejte a navštivte tuto Vinotéku. Také zde mají vynikající a kvalitní sýry, oříšky, různé dobroty a dámy rozhodně ocení Puellu.”
“Byl jsem ubytovaný v tomto hotele. Ano jsem taky milovníkem retra. Kuchaři byli výborný. Kuřecí řízek jak z ráje. Byl to prostě super hotel.”