Přehled katalogu
- 372 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 99% S recenzemi
- 53% S fotografiemi
Nalezeno 372 výsledků
Procházejte sushi restaurace v Královéhradeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 372 výsledků v Královéhradeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 141,807 recenzí a hodnocení.
“Díky, Tvarůžková pizza byla a je super. Díky i za rozvoz, týpek úplně v pohodě. Ta moje pizza byla vegetariánská, takže doporučuji i téhle sortě jedlíků.”
“Je neuvěřitelné, že i v dnešní době mají podobné ceny jako před deseti lety, kdy jsem sem chodil jako žák základní školy. Stejný majitel a pořád stejně dobré jídlo. Lepší bistro v okolí Jaroměře nenajdete.”
“Obrovsky a vyborny kebab. Byli jsme skupina 19 lidi a bez problemu jsme se vesli. Jidlo bylo rychle.”
“Velká spokojenost jako vždy. Milý a usměvavý číšník se o nás vždy stará ,,jako o vlastní,, - profesionální, i přes to přátelský přístup. Interiér restaurace útulný, zahrádka prostorná, hezky situována. Jídlo velmi chutné, káva výborná. Velmi rádi se vracíme, děkujeme!”
“Nejlepší kebab v nové pace moc doporučuji.”
“Chutné jídlo za super ceny, kvalita/poměr vyvážená. Objednávka po telefonu není problém, zboží zabalí do boxu, když nemám čas najíst se na místě. Berou stravenky (avšak nevrací nazpět, pokud je hodnota nákupu nižší něž hodnota stravenky). Při troše štěstí se před bistrem dá i zaparkovat :-)”
“Konečně dobrá pizzerka v Jaroměři. Fajn pizza obsluha, dovoz a přístup k zákazníkovy. S recenzí jsem chvíli počkal jelikož jsem z Jaroměře. První pizza Hawai tam mi bohužel nechutnaly velké kusy ananasu a nechutná mi u nich niva např. v sýrové a těsto ze začátku pokulhávalo. Těsto se podle mě zlepšuje a pizza mi chutná. A taky záleží co si zákazník vybere a určitě si najde ty své oblíbené jako já. Určitě vyzkoušejte více pizz. Co se mi ještě líbí, že vůbec nemají problém s pizzou půl na půl a hlavně, že ten rozvoz funguje a opravdu se snaží. Konečně jsem ochutnal i Royal cheese burger. Na pohled hezký burger. Hezká a dobrá houska. Dobře dochucené maso, možná trochu slanější, které by možná mohlo být udělané méně. Slaninka krásně vypečená a křupavá. Omáčka byla dobrá. Sýru mohlo být více a hodně ho zůstalo na obalu. Celkově super burger a dobře dochucený. Hranolky hezky křupavé a po delší době jsem zjistil, že byly až moc udělané. Ubrousky k burgeru potěšily. Bohužel když tam prijdete je tam frmol. Tři lidi to nestíhají a moc dobře to nepůsobí. Je škoda, že dělají jen jídlo na rozvoz. Burger bych na rozvoz neriskl a není možnost si ho tam sníst. Ještě by byla fajn omáčka v combu k hranolkům.”
“Výborná pizza za velmi rozumné peníze. Chodím opakovaně, těsto měkké, příjemně lehce křupavé.”
“Opět není co vytknout - maximální spokojenost. Veškerý personál ochotný, vstřícný, milý- zde není nic problém! Velké dík i pro kuchaře, který si naprosto famózně poradil i s nelehkým dietním omezením. Takže příští zimní dovolená opět zde. Díky”
“Tak zavolali jsme si před 12hodinou, i když otevírají ve 12, ale nebyl problém si jídlo objednat a poté vyzvednout. Už po telefonu všichni milí a ochotný..nikdy si v restauraci nedávám svíčkovou, ale tentokrát jsem neodolala a chybu jsem neudělala, výborné maso, které se rozpadalo, špekové knedlíky neměly chybu, jinak pizza též neměla chybu, krásně křupavé těsto, všechno super. Doporučujeme si sem zajít.”
“Už nemusím do Itálie na skvělou pizzu. Tenká, bohatá, krásné upečená s křupavými okraji. Spousta už hotových na výběr, čtvrtka za 50 Kč. Měli jsme pizzu kuřecí kebab, výborná, doporučila bych se zeleninou, co se dává ke kebabu. Majitel příjemný chlapík. Mají i kebab. Tady se na zákaznících nešetří. Doporučuji a děkuji.”
“Ja si nemůžu stěžovat. Opravdu luxusní jídlo , za super peníze a člověk se fakt nají . Lepší jak kfc. Rozhodne doporučuji !!!!”
“Nejlepsi kebab v bydzove ten typek je frajer a vzdy mi da totalni naloz za malo penez”
“Už podle vůně bylo jasné, že to bude dobrý. Těsto čerstvé, omáčka chuťově perfektní, ingredience poctivé. Bylo vidět, že si s tím fakt hrají. Mám rád, když jídlo není jen „udělané“, ale když má duši – a tahle pizza ji měla.”
“Velmi dobré jídlo za přijatelné ceny. K tomu milá obsluha, která měla dokonce takovou starost o naše kola, že nám sami nabídli dát je dovnitř, až se člověk styděl do takové pěkné jídelny ta kola dávat. Venku před domem je stavba a tak je podnik trochu nenápadný.”
“Výborné pizzy, nádherně udělané a velmi příjemná obsluha. Burgry vždy šťavnaté a chutné. Nemám zde co vytknout.”
“Na fastfood v OC překvapivě dobré jídlo. Spokojenost, zastavili jsme cestou na hory na večeři. Na něco rychlého. Splnilo nad očekávání.”
“Skvělý kebab, ještě lepší obsluha. Kebab nám připravoval Mehmet a byl moc dobrý, dobře a příjemně jsme si popovídali a těším se na další návštěvu. Určitě doporučuji navštívit i vám.”
“Bezkonkurenčně nejlepší bar v Janskych Lázních. Úžasné prostředí ihned na spodním stanovišti černohorskeho expresu. Skvělé točene pivo Zubr 11. K dispozici i lehátka pro pohodovy odpočinek po dlouhé tůře. Bezvadné personal”
“SKVĚLÉ jídlo. Vždy jsem zde spokojen. Hejtři zapomněli, že tohle je pro normální lidi. Cena více než uspokojivá.”
“Chodím sem už dlouhá léta celkem pravidelně a vždy výborné jídlo a velké porce za skvělou cenu.”
“2x tortila sebou. super nálož masa a zeleniny až praskala tortila. Děkuji moc chuťově vynikající .”
“Zastavili jsme se náhodou na rychlé občerstvení. Výborný špekáček,který je možné si venku opéct, výborný Staropramen z tanku a příznivé ceny. Pejsci vítáni,rádi se opět zastavíme.”
“Musím říct, že nás zpočátku jméno podniku trochu odrazovalo, ale protože jinde bylo plno, zkusili jsme to tady – a vůbec nelitujeme! Obsluha byla milá, jídlo skvělé a porce opravdu velké. Chuťově výborné, všechno čerstvé a poctivé. Rádi se sem zase vrátíme.”
“Luxusní jídlo, velké porce, příjemná obsluha, prostředí originální a milé. Doporučuji, dlouho jsme se tak dobře nenajedli.”
“Super jídlo, porce se nedala ani sníst příjemná obsluha. Až budeme mít cestu do HK zase se zastavíme”
“Zanzik mame radi :) Pivko maji velmi dobre, drobnosti k zakousnuti standard, obsluha vzdy super. Proste takova ta hospudka kam chodej mistnaci. Po vecerech o zabavu neni nouze”
“Jídlo skvělé jak obědové menu tak večerní menu nebo grilované menu venku na keramickém grilu veliká zahrádka velký výběr nápojů takže je u nás úplně plná spokojenost, personál skvělý,ochotný,milý, usměvavý... nabídnout poradí a vůbec se o vás skvěle postarají tohle opravdu chcete takže Elán bar stojí za návštěvu.M.”
“Byli jsme tu na veceri 3 krat za sebou a jidlo vyborne, obsluha skvela konkretne jeden pan ktery je na videu kdyz mi delal flambovane spagety a restaurace je moderni a krasna. Preju si, aby pan co nas obsluhoval dostal premii, protoze takhle hodnou a ochotnou obsluhu jsem dlouho nevidel, pan mel vzdycky usmev na tvari a kdyz mi neco chybelo hned se sel zeptat jestli neco nepotrebuji.”