Přehled katalogu
- 2,697 Firmy celkem
- 3.1 Průměrné hodnocení
- 70% S recenzemi
- 29% S fotografiemi
Nalezeno 2697 výsledků
Procházejte nemocnice v Královéhradeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 2,697 výsledků v Královéhradeckém kraji. Průměrné hodnocení 3.1/5 na základě 142,367 recenzí a hodnocení.
“Maximální spokojenost,zaměstnankyně ochotné, vstřícné, milé. Se vším poradí a pomůžou a rychle zařídí. Určitě doporučuji.”
“Velmi děkuji panu doktorovi Hendrychovi a celému personálu za veškerou péči v krásném prostředí sanatoria. S pozdravem Urbanová”
“Jsem moc spokojená chodím tam x let s mojí malou dcerou a vždycky paní doktorka vyjde vstříc”
“Nejlepší. Perfektní přístup. Skvělá atmosféra”
“Kliniku jsem navštívila , už několikrát a jsem nadmíru spokojená s výsledkem i s celkovým přístupem paní doktorky Polákové. Přístup byl velice vstřícný a jednání profesionální. Při samotném zákroku jsem se cítila jako v bavlnce. Krásné prostředí a ty moje rty jsou prostě fantastické. Moc jsem se bála, ale paní doktorka má opravdu cit pro perfektnost. Moc děkuji za krásné rty a budu se velmi ráda vracet.”
“Mohu jen doporučit!!!!Velmi přátelský přístup + profesionální a kvalitní ošetření!!!Vždy odcházím spokojená!!!Jestli si chcete "splnit sen",nečekejte a jděte!!!Paní doktorka je moc milá,vše vysvětlí!!!!!Moc děkuji za péči!!!!”
“Skvělá ordinace , pan doktor milý, vstřícný.”
“Výborná paní doktorka, nás Andik ji zbožňuje. Má vlidny přístup...profesionál na svém místě. A všichni kdo tam pracuji mají velký dík za přístup k zvířátkům.”
“Vždy příjemné prostředí, přátelský personál. Dr. Doležal vždy vše vysvětlil.Velmi si celého přístupu týmu Arlety vážím.”
“Jsem se vším strašně spokojená. Komunikace výborná. Moc doporučuji všem.”
“Jako diabetička 1. typu se špatnou hojivostí se potýkám s různými problémy nohou a paní Eva Cichy byla první, která mi vysvětlila, co s čím souvisí, proškolila mě v prevenci, abych sama mohla komplikacím předcházet. Její profesionální přístup a pečlivost jsou úžasné, také samotné ošetření mi nesmírně pomohlo. Prostředí je velmi příjemné. Doporučuji, byla jsem moc spokojená!”
Tento obchod v Červeném Kostelci je místo, kde jsou všechny produkty úžasné. Některé jsou ve velkých výhodných baleních.
“Moc milá lékařka s citlivým přístupem, za mne a dcerku Esterku doporučujeme ♥️”
“Co říct všechno výborný paní doktorka hodná šikovná a milá”
“Mají tak nějak vše a když něco nemají ochotně objednají Super obchod takže se tam zastavte”
“Je vidět, že tady si dal někdo záležet na každém detailu. Penzion je krásný, čistý, útulný, s neuvěřitelně ochotným personálem. Skvělá lokalita, výhledy, pohodlí, úžasné snídaně a fantastická restaurace. Po túře si odpočinete v privátním wellness. Úroveň všeho předčila naše očekávání.”
“Místo, kam se budu vždy rád vracet. Nejlepší relax, co znám. Doporučuji!”
“Velmi příjemné uklidňující prostředí, paní masérka je moc sympatická a přesně ví, co člověku uleví od bolavých zad. Moc ráda se sem vracím.”
“Pan doktor hodny a příjemný a sestřička taky♥️”
“Paní doktorka je výborná. Vřele doporučuji.”
“Paní Nosková za pultem je úžasná, vždy s úsměvem na tváři. V podstatě je tam sama, což skrz velký nápor lidí se snad nedá zvládnout, dříve bývaly dvě. Nejlepší obsluha za posledních pár let, co jsem zažila :-)”
“Na tuto veterinu jsem narazila náhodou, když pes na vánoční svátky snědl co neměl. Nejen že měli otevřeno, ale i ten lidský přístup a cena prostě super. Vřele doporučuji a já moc děkuji”
“Já musela na pohotovost.mussim říct sestřička a pan Doktor ochotný .škoda že nepřibírají nový pacienty”
“Velmi krásná prohlídka s úžasným výkladem. Samotné místo má úžasnou atmosféru a výhled do okolí. Pri prohlídce se dozvíte celou historii zbudování tohoto hospitalu a samotné vesnice “Kuks” dech Vám vyrazí zpracování originálu soch “cnosti a neřesti” které byli zhotoveny během dvou let. Uchvátí vás taky i dochovala barokní lékárna Návštěvu vřele doporučuji”
“Prima fitko s příjemným personálem. Ceny pořád rozumné.”
“Nejlepší trenérka,vládne tam skvělá atmosféra.”
“Větší sortiment a ochotnější personál v obdobném obchodě jsme nezažili! Skvělé! Fantastický výběr úplně všeho včetně čerstvých bio produktů, vajec, chleba, vázených nebalených potravin... Zaměstnanci ochotně poradí, nasměrují. Najdete zde opravdu úplně vše včetně zdravého mlsání. Žena i děti byly nadšení. Jakmile budu poblíž, rozhodně se opět zastavím!”
“Jsem u p.Doktora Kupecka 30let,a nikdy bych neměnila.P.mudr.Kobrova ho bude určitě následovat,taky spokojená a moooc.Pomuzou vždy i mimo léčebný plán.Jenom.doporucuji.❤️”
“S touto optikou máme nejlepší zkušenosti. Je to jediná optika, ve které se nám v posledních několika letech podařilo vybrat sedící a cenově přijatelné brýle. Ochota personálu je naprosto úžasná! Nemají problém vůbec s ničím. Zašlou brýle poštou, platby kartou, převodem na fakturu, objednají požadované obroučky, nechají vám je odložené i několik měsíců, dokud nemáte cestu a možnost si je vyzkoušet. Poradí, jsou milí, komunikují jak po telefonu, tak i SMS, e-mailem. Dokonce ani reklamace/oprava obrouček nebyla problém a vše vyřešili na vlastní náklady. Prostě profesionálové se skvělým přístupem. Opravdu vřele doporučuji.”
“Ze začátku jsem byl hodně skeptický. Skepticismus se ale vytratil hned jak se dostavily první výsledky. Mé předchozí pokusy o redukci váhy nebyly příliš úspěšné a vždy se mi nabraná kila vrátila. Obrovské plus v tomto poradenství je to, že mi byl vystaven jídelníček na míru, dozvěděl jsem se, jak správně a zdravě jíst, můžu jíst skoro cokoli mne napadne, nebo jakoukoli zdravou alternativu. Jde o to, jaké jídlo kdy jíst a to jsem opravdu nevěděl. Ano samozřejmě není to zadarmo a člověk do redukce musí vložit spousty úsilí a hlavně změnit svůj životní styl, ale tohle jsem přesně chtěl, protože chci aby byl výsledek trvalý. Hlavně jsem chtěl odbornou pomoc a to se mi zde dostává. Pravidelné kontoly se starají o to, že když nastane jakýkoli problém s redukcí tak se zjistí a eliminuje. Jsem spokojený, plní to má očekávání a hlavně jdou vidět výsledky.”