Přehled katalogu
- 230 Firmy celkem
- 4.1 Průměrné hodnocení
- 93% S recenzemi
- 63% S fotografiemi
Nalezeno 230 výsledků
Procházejte cyklo obchod v Královéhradeckém kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 230 výsledků v Královéhradeckém kraji. Průměrné hodnocení 4.1/5 na základě 64,489 recenzí a hodnocení.
“Na 100%profesionální přístup. Mohu jen doporučit”
“Perfektní přístup, maximální ochota. Výborně mi poradili a hned vše na auto namontovali. 100%-ní spokojenost!”
“Napravení nepovedené opravy, která byla předtím provedena v menším servisu. Profesionální, velmi ochotný přístup a kvalitně odvedená práce.”
“Profesionální přístup ve všech směrech.”
“Skvělý obchod se sportovním vybavením,oblečením,prostě se vším co ke sportu patří. Největší klad je personál,vědí o čem mluví a jsou velmi příjemní. V mém případě to byl nákup běžek a pan který mě obsluhoval,tak tomu bych dal 10 hvězdiček. Takže určitě doporučuji navštívit tento obchod.”
“Od spol. YATE mám mnoho výrobků a vše kvalitní. Rovněž mají super poprodejní servis a kdykoliv jsem potřeboval s něčím poradit, vždy jsem obdržel okamžitě radu. Výrobky doporučuji.”
“Dne 29.1. před 17 hod. jsem byla u pokladny oblouzena mladou ,malou , štíhlou holku s copem a tetováním na hrudi. Jeden sprej jsem nevěděla cenu a tak jsem se zeptala, pokladní na mě vyjekla, že to tam je všechno napsané. Házela mi s věcmi dal. Říkám bylo to tam rozházené. Spreje na pohled stejně, ale rozdíl 100 Kč. Byly až dole na lístek abych viděla bych si musela lehnout. Říkám ji s takovým jednáním jsem se tu ještě nesetkala a to tu nakupují často. Zase mi opakovala , s ujecenym hlasem, ze mi jen řekla, že to je tam napsané. Po odchodu se ještě se dvěma prodavackami smála na můj účet.”
“Super lyžovačka bez dlouhého čekání na vleky”
“Velmi pozitivní zkušenost. Objednal jsem dvě věci a ve slevové akci byla cena za obě stejná, jako jinde za jednu z nich. Objednáno ve středu večer a v pátek po poledni doručeno do AlzaBoxu. Za mě super!”
“Velký výběr velké spousty různých sportů. Oblečení si zde najde mkazdy od levného po dražší”
“Kouzlo prodejny a půjčovny Intersport v Peci pod Sněžkou je především v úžasném přístupu, kdy je o vás postaráno se skutečným zájmem o vaše potřeby, a co víc, nadstandardní odborností majitelů, kteří znají sortiment a jeho parametry do posledního detailu. Můžete si tak být jisti, že to, s čím odcházíte je opravdu pro vás to nejvhodnější a nejlepší řešení. Doporučuji návštěvu!”
“Všechno dokonalé. Skvělá nabídka, příjemné ceny...”
“Velká prodejna, ve které najdete všechno pro kutily. Ochotná obsluha, platba kartou. Možnost vyzvednutí zboží z eshopu.”
“Ochota a vstřícnost!! Naprosto uzasny a ochotny pan .”
“Super, zákazník na prvním místě.”
“Normálně recenze nepíšu, ale tato společnost si to opravdu zaslouží. Objednala jsem si u nich klíčenku, kterou jsem nikde jinde nemohla najít. Nejen, že vypadá krásně, ale dostala jsem k ní ještě dárek zdarma, pravděpodobně dražší, než samotná klíčenka - nové bezdrátové sluchátka, komplet zabalené. Normálně mě až zaskočilo, neboť jsem o dané společnosti v životě neslyšela a myslela jsem si, že to bude nějaký podvod - nebyl. + Rychlý dovoz + Dárek zdarma a to i dost drahý + Kvalita zboží”
“Skvělá spolupráce a velice rychlá doprava, do 30hodin dorazilo zboží až domů.”
“Byla jsem tam se synem , půjčováli jsme lyže a boty, pan i paní Formankovi se k nám chovali moc laskavě a vstřícně, takové milé jednání dneska je vzácností. Doporučujeme!!!”
“Děkuji za rychlý a pečlivý servis.Ochotný a vstřícný přístup k zákazníků.”
“10/10! Moc milí pracovníci se vším pomohli a poradili a díky nim jsme si mohli užít první zkušenost se skialpami naplno. Děkuji!”
“Naprostá spokojenost, zakoupeno již několik kol, nikdy problém se servisem, není důvod jít někam jinam. Za mě nejlepší služby v širokém okolí.”
“V drtivé většině případů jako řemeslník zde najdu co potřebuji .”
“Ubytování bylo hezké, celý hotel hezký, čistý, udržovaný . Pokoje jsou trošku starší, ale furt hezké. Moc se mi líbilo, že po příjezdu není potřeba s nikým komunikovat, je to dobře propracované, tím by se měli jinde inspirovat. Snídaně byly moc dobré, velký výběr, jen je “kuchyňka” docela stísněná, když se zde sejde hodně lidí. Parkování v areálu hotelu je super, ale míst je méně než hostů a nebylo moc fajn, když jsme se večer vrátili na hotel a nebylo kde zaparkovat. To by bylo asi fajn ještě nějak dořešit. Okolí je hezké, hotel se nachází přímo v centru Vrchlabí. V okolí hodně vyžití. Doporučujeme.”
“Pokud mám problém s autem, určitě první zajdu do Auto Kelly, kde se mi věnují a vždy najdou co potrebuji. Už několikrát mi dokonce pridelali právě zakoupené stěrače, moc děkuji Tato recenze je rok stará a já jsem moc ráda,že je za pultem Auto Kelly opět člověk, který své práci rozumí a navíc ho zákazníci neotravuji svými požadavky,ale velice ochotně jim poradí. Moc děkuji za žárovky.Dala jsem pět hvězdiček,! Nevím proč jsou jen tři”
“Je lehké ohodnotit práci pana Křížka. Když jsem opouštěl Jeho servis, poznal jsem, že mám supr kolo, který se na nic neptá. Navíc se mi líbil jeho objektivní pohled, kdy se mi nesnažil vecpat nejdražší komponenty, ale obsáhle mě seznámil s tím co by každý pro svého miláčka, pravidelně měl udělat. :) Brzdím, stojí na místě... Přehazuji, jenom lechtám páčku... Good Job!!!”
“Kupoval jsem tam včera stěrač. Menší prošedivělý pan prodavač sám od sebe nabídl, že ho půjde namontovat ven na auto, abych ho pak nemusel měnit. Příjemně mě to překvapilo. Není to podavač, ale skutečný prodavač.”
“Bavili jsme se tam o elektro možnostech. Věděl, o čem mluví.”
“Perfektní jednání a komunikace při nákupu zánovní Škody Scala z programu Škoda plus. Příjemné vystupování a ochota všech zaměstnanců. Mohu jen doporučit.”
“Velice vtřícný a ochotný pan prodavač i pan servismen, profesionální přístup, s ničim nebyl problém- tak by to mělo vypadat. Byl jsem nadmíru spokojen, všem doporučuji.”
“Jedním slovem: wow Vyber příslušenství pro šipky obrovský, jen skoda, že nemůžete vklidu vybrat do košíku a pak zaplatíte, je třeba pokladní hlásit kódy, trochu to ruší klidný nákup, ale jsou velmi příjemní, tak bez ztráty květinky (hvězdičky)”