Přehled katalogu
- 1,262 Firmy celkem
- 4.2 Průměrné hodnocení
- 96% S recenzemi
- 41% S fotografiemi
Nalezeno 1262 výsledků
Procházejte stravovací zařízení v Karlovarském kraji. Použijte tento katalog pro porovnání hodnocení, recenzí, fotografií, otevíracích dob, adres a kontaktů. 1,262 výsledků v Karlovarském kraji. Průměrné hodnocení 4.2/5 na základě 400,707 recenzí a hodnocení.
“Příjemné posezení a velice milá a ochotná servírka.”
“Úžasný zážitek. Klidný malý podnik s úžasnou obsluhou❤️”
“Super konzum, příjemná a milá obsluha.....”
“Krásná restaurace, velmi příjemné prostředí. Obsluha se o nás starala tak jak bych si představoval. Co se týče jídla myslím že úplně v pořádku. Doladit pár detailů jako kvalitnější pepřenky a solničky( mlecí mechanismus se určitě hodí k masu a solátu více) + myslím že přílohy by mohli být trošku zajímavější... přece jenom i americké brambory se dají udělají chutněji než prostě vytáhnout z friťáku a dát na talíř bez marinády nebo nejake petrželky... rád se zde vrátím:) a ceny vzhledem k lokaci úplně v pohodě.”
“Velice slušné jídlo, čerstvé, rychlá obsluha. Mohu doporučit.”
“Nejlepsi pizza co jsem jedl doporucuju”
“Velmi dobrá obsluha a slušné pivo i ceny!”
“Nejlepší Pizzerie v Karlovarském kraji! Obsluha příjemná a ceny velmi přijatelné . Doporučuji každému !!”
“Skvělá pekárna s poctivým pečivem a příjemnou obsluhou. Vše je vždy čerstvé, krásně upečené a chutná tak, jak má .Oceňuji i čisté prostředí a útulnou atmosféru. Jednoznačně doporučuji.”
“Obsluha moc príjemná, k jidlu jsem si dal hovězí Steak a můžu říct že byl nejlepší co jsem zatím jedl . Doporučuji všem”
“Před dvěma lety jsem si U Kamily dal vepřový jazyk, který byl lepší než onen vyhlášený z Punčochářovy restaurace U Matěje. A za poloviční cenu! Jediné, co jsem tehdy mohl vytknout, byl kývající se stůl. Teď jsem byl U Kamily podruhé na dýňovém víkendu. Dýně plněná cizrnou, houbami a sýrem byla famózní, navíc moc pěkně naservírovaná. A ten stůl už se ani nehnul!”
“Usměvavý, pozorný, pohotový a moc milý personál kavárny. Výborné a skvěle vypadající wafle za pěknou cenu. Chutné dorty a celkově široký výběr pochutin všeho druhu včetně kávy. Během týdenní dovolené jsme se sem několikrát, celkem myslím, že 5x vrátili, protože wafle byly pohádkou a odměnou pro naše chuťové pohárky.”
“Výborná obsluha, domácí kuchyně a skvělá cena, prostě super. Vřele doporučuji”
“Kavárna v pohodě. Bohužel jsme v ní byli když tam byly hluční hosté. Bohužel byly obsazené pouze tři stoly ale byl tam hluk pouze od jednoho stola, kde seděli hosté již v náladě. Ale jinak super café a hodně příjemná slečna/paní servírka. Ps: občas jim blbne terminál na karty.”
“Dnes jsme byli s manželem na randíčku, všechno bylo naprosto úžasné. Personál milý, vstřícný, usměvavý. O jídle ani nemluvím, tak skvěle připravené jídlo, jsem dlouho v okolí neměla a to jsme si dali předkrm, hlavni jídlo i dezertík. Skvělé cappuccino s květinou opravdu potěšilo ❤brzy se vrátíme! ❤”
“Příjemné posezení s milou obsluhou a výbornými zákusky :-)”
“Krásné prostředí, milá obsluha a skvělá čokoláda a dortík. Dokonce myslí i na pejsky a nabídli nám vodu.”
“Rádi bychom touto cestou poděkovali všem zaměstnancům této jedinečné hospůdky, která je už několik let naší pravidelnou zastávkou při plavbě s našimi žáky v době letních turistických kurzů z Kynšperka do Sokolova. Kurzů pořádáme šest a tuto trasu jezdíme jednou až dvakrát týdně a vždy se tam skvěle najíme. Výborné jídlo, dostatečné porce a velmi vstřícná, rychlá a milá obsluha. Moc děkujeme a opět se rádi zastavíme. Učitelé a žáci ISŠTE Sokolov”
“Příjemný, ochotný, a usměvavý barman i majitel v jednom.”
“Výborné mají všechny koláčky a jsou moc ochotné.”
“Přišli jsme za poměrně nepříznivého počasí s pejskem. Paní ochotná, milá! Dala nám i sušit věci nad kamna. Jídlo super, porce krásné, pivo dobrota! Doporučuju”
“Nejlepší hospůdka v Karlových Varech. Jídlo poctivé, prostě výborné, na 1*. Obsluha taky perfektní Lenča a Míša jsou úžasné a dělají tu nej atmosféru. Těšíme se, až zase přijdeme. Ve Varech, už jedině k Vám.”
“Dneska se jdu podívat ale počítám že to bude super”
“Úžasná originální kavárnička s atmosférou místa a se spoustou sběratelských artefaktů. Zde mě to přímo uchvátilo. Espresso mě chutnalo a božídarská štola ještě více.Krásný zakončení první letošní zimní turistiky. Je skvělé, že taková kavárna je v Krušných horách”
“Skvělé zákusky klasického typu (krásné na pohled, super na chuť). Překvapivě nízké ceny. Příjemná obsluha, velký výběr ze sladkého i mimo sezónu. Super horká čokoláda se šlehačkou. Pěkný výhled ze zahrádky. Parkování možné hned vedle. Pouze hotovost, karty neberou.”
“Jee to byl krasny zazitek ! Strasne hezke prostředí a velice ochotna , milá obsluha , kaffe a wafličky to nemělo chybu . Ceny maji normalni na Cheb . Co beru jako male minus jsou zachody , je to jak kdyz přijdete do jineho světa (nehezkeho) a ja si proste myslim ze i tohle do celkového dojmu spadá .”
“Konečně pořádná utulná hospůdka se super obsluhou.”
“Pěkná hospůdka, super obsluha a vynikající jídlo. Platba jen hotově, bankomat je ale v blízkosti. Nettes Restaurant, toller Service und leckeres Essen. Bezahlung nur in bar, Geldautomat ist aber gleich in der Nähe”
“Dobře zašitý pivní bar na konci kolonády. Skvělá obsluha, pivo za normální ceny. Rádi se sem budeme vracet.”
“Nehodnotím kavárnu / palačinkárnu, neboť skončila sezóna a majitelé dočasně zavřeli. Hodnotím ovšem ubytování. Majitelé jsou super, velmi příjemní, nápomocní, vstřícní, okamžitě reagují a dobře si uvědomují, že recenze jsou pro ně též důležité a ví co zákazníci očekávají, což se jim vcelku daří a není tedy divu, že i na booking.com mají svkělé hodnocení. Každopádně hodnotím apartmán č. 3, který se nachází ve 2. patře, v domě by to chtělo na chodbě trochu zlepšit osvětlení a vyměnit vypínače na modernější (nic důležitého), na schody (první+poslední) dát reflexní pásky, zaizolovat některé dveře, neboť zbytečně jimi může táhnout, apartmán má předsíňku, kde je možné si odložit bundy, tašky, boty, atp. Z chodby se hned vstupuje do kuchyně, která je příjemná a během rána, dopoledne zde krásně svítí sluníčko (pokud tedy samozřejmě svítí), Kuchyňská linka je vybavena dvouplotýnkovou indukcí, moderním dřezem, v lince najdete snad veškeré vybavení od talířů, hrnečků, nejrůznějších skleniček, příborů, otvíráku na víno, atd. Dále v kuchyni najdete lednici a myčku. Bohužel vybavení není nejnovější, ale s tím se počítá a je to vcelku pochopitelné. Jak indukce, tak myčka teda vydávají burácející zvuky, avšak nic nebouchlo, takže ok funkční ;-) z kuchyně se přechází do obýváku, levá část je určena pro spaní, kde je velká pohodlná manželská postel, věšák na oblečení vč. mobilního úložného prostoru na oblečení, na pravé straně je televize, rozkládací sedačka, konferenční stolečky a dvě lampy. Z této místnosti se přechází ještě do ložnice, kde jsou další tři lůžka a dvě křesla. Všechny místnosti a okna jsou situovány na náměstí, takže ráno a dopoledne jsou místnosti krásně prosvětlené, ale to i po zbytek dne. V neposlední řadě z kuchyně se vchází do koupelny, kde je i toaleta. Vše je vcelku moderně zařízené, možná by bylo vhodné vyměnit sprchovou hlavici za modernější, ale i tak je zcela funkční. Voda teče se skvělým tlakem, takže nikdo nemusí mít strach i o teplotu vody. Co bych osobně změnil, či vylepšil je osvětlení apartmánu, které by si zasloužilo něco modernějšího a něco co bude více svítit, především v kuchyni, kde u linky není žádné osvětlení. Celkově apartmán je pro dovolenou a relax naprosto skvělý, útulný a hlavně čistý. Majitelé se o vše starají, což je znát a pokud někdo najde nějaký nedostatek, pak věřím, že majitelé určitě na daných věcech budou časem postupně pracovat a vylepšovat. Každopádně v okolí to bude asi jedno z nejlepších ubytování a rozhodně lepší, než vedle v zámecké baště, nebo jak se to jmenuje, zde máte svůj klid, přes náměstí je vietnamec, další je cca. 200 metrů směrem vpravo od apartmánů, kde mají široký sortiment. Na zámek je to též skutečně jen pár kroků. Takže pro poznávání blízkého okolí, rychlé nákupy, atd. je toto zcela ideální ubytování, které mohu vřele doporučit, snad každý se zde musí cítit jako doma a útulně.”